Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Abadon
31-01-2011, 15:11
Paczka reliefów II
Autor Wiadomość
FE4R 


Twoja ulubiona misja: Saari - Inwazja
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 144
Wysłany: 27-11-2009, 18:48   Paczka reliefów II

Dobry,

Postanowiłem stworzyć drugą paczkę reliefów dla ludzi, którzy chcą poeksperymentować w Swobodnej Grze, a może i wykorzystać do swojej misji.

Tym razem wszystkie mapy są zrobione przeze mnie.

Jest ich 58.
Tym razem nie ma rewersów kolorów.
Jeśliby ktoś chciał - wystarczy sobie w Paincie albo GIMPie odwrócić kolory.
Część map była wzorowana na to, by mieć dużo wody, a okazało się, że kolory są na odwrót i jest większość gór.

Część była generowana od tak, bez większego znaczenia czy będą użyteczne. Jednak wszystkie sprawdziłem w Colobocie czy są gładkie itd. I są...

Dodając kolory, tekstury, wodę na odpowiednim poziomie, 'factor' w 'Terrain Relief', obiekty i inne po prostu można stworzyć cudo.

Na przyszłość zapowiadam, iż Paczka Reliefów III będzie wzorowana w całości na realnych lokacjach z Ziemi. Co to oznacza? Wybiorę kluczowe i najlepsze(najbardziej characterystyczne) lokacje i ich mapy topograficzne - obrobię i dodam do paczki. Spodziewam się 100 różnych lokacji w 'trójce'.

Dodatkowo - ogłaszam, że przyjmuję zlecenia na mapki / reliefy całkowicie bezinteresownie. Co prawda nie robię misji - ale mapy pod swobodną grę czy podstawkę do misji jak najbardziej (wliczam relief, res, kolory, roślinność, obiekty, ale bez fabuły i programów).

@Paczka Reliefów II w załączniku poniżej.

Pozdrawiam,
FE4R

Package.rar
Pobierz Plik ściągnięto 98 raz(y) 1017,19 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012