Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
W jakie gracie inne gry? ;]
Autor Wiadomość
Van 
Twardy Pingwin


Twoja ulubiona misja: Te na Krystalii
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Linux
Wysłany: 16-07-2009, 19:13   

Jestem właśnie szczęśliwym posiadaczem "złotej edycji" Zeusa, która zawiera dodatek-Posejdona. Ale nie miałem okazji jeszcze w niego grać - póki co, standardowe misje mi wystarczają (nie przeszedłem jeszcze wszystkich! :P ).

Co do Airline Tycoon, zapraszam na Airline Tycoon Hangar - stronę oraz forum poświęcone tej grze. Polska społeczność AT podupada, potrzeba by nam było kilku zapaleńców, aby uruchomić jakieś rozgrywki przez sieć :)
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 18-07-2009, 19:09   

Jak to fajnie że graliście w Zeusa. Każdy w tą grę powinien zagrać. Jest ciekawa i wiele z mitologii można się dowiedzieć.

A tu efekt "nudy" w Zeusie http://h.imagehost.org/view/0709/Z_P
_________________

 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 19-07-2009, 15:18   

@Abadon Jak będziesz np. na studiach i się też będziesz nudził, to ja się boję pomyśleć, co wykombinujesz... ^^;
A ja teraz zaczynam grać w GH III, niestety na klawiaturce. Ktoś tutaj też lubi Rhytm&Action?
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
Konrad 


Wiek: 30
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 47
Skąd: z Polski
Wysłany: 24-07-2009, 11:39   

Abadon napisał/a:
A tu efekt "nudy" w Zeusie http://h.imagehost.org/view/0709/Z_P


Hehe, dobre :mrgreen:


Co do samej gry to grałem w nią, ale nie mogłem przejść jakiejś misji, wnerwiłem się i przestałem grać. :-P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012