Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja nr 2 :)

Uważasz, że warto napisać do Kamila w sprawie reklamy?
Tak! Z pewnością się zgodzi!
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, myślę że warto spróbować.
88%
 88%  [ 8 ]
Nie, wątpie żeby się zgodził.
11%
 11%  [ 1 ]
Nie! Nigdy się na to nie zgodzi!
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
  Wysłany: 12-08-2009, 12:52   Propozycja nr 2 :)

Na YouTube jest pewien spec od komputerów. Jest bardzo popularny, m.in. ma ponad 2000 subskrypcji i własny kanał live. Parę razy widziałem na czacie jak się niektórzy fani chwalili, że umieją programować. Raz nawet się kłócili, który język jest najlepszy ;) Link do kanału na YT: KamilScheicht

Proponuję, aby napisać do niego, aby polecił ten portal i grę Colobot. Z pewnością wielu by się zainteresowało, gdyby nakręcił np. poradnik "Od czego zacząć naukę programowania?" ;-)

Jeden szkopuł, jednak jest - nie wiem czy grał kiedykolwiek w Colobot'a :-/ Mam nadzieję, że tak <modli się oto> ;-)
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
Ostatnio zmieniony przez Simbax 12-08-2009, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 12-08-2009, 13:28   

Byłoby bardzo miło gdyby się zgodził na taką reklamę portalu, ale jest pytanie czy się zgodzi.
Proponuję na początek załorzyć ankietę "Czy warto napisać do niego, z prośbą o pomoc". To by przedstawiło mniejwięcej jak użytkownicy naszego portalu są nastawieni na ten pomysł (wkońcu jest demokracja).

Druga sprawa to jest w jaki sposób do niego się zwrócić. Najlepiej byłoby gdyby ktoś napisał porządny list, który przed stawił sytuację forum (ja mogę takowy napisać, ale ktoś przydał się do pomocy, hmm może Schocker?). Aha można też wspomnieć o korzyściach dla jego czatu np. ludzie w mniejszym stopniu spierać się będą na czacie "kto jest najlepszym programistą", może jak ktoś się zainterresuje PPC to tutaj będzie się chwalił. Dodatkowo można zaprosić go do naszego grona.

Gdyby przyszła odmowa bezpośredniej reklamy, to można się spytać o spooby reklamacji straony itp.

P.S Myślę że w sprawie reklamy, powinien zadecydować administrator tego forum.
_________________

 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 12-08-2009, 14:07   

Raczej rzadko piszą o programowaniu. Mówiąc o tym czacie, chciałem po prostu powiadomić, że wśród jego fanów są programiści i uczący się programować. Nie wyjdzie to za bardzo na korzyść czatu (masz pojęcie jaki jest spam przy rozmowach live?). Co do reszty to się z Tobą zgadzam. To tylko moje zdanie, trzeba poczekać na opinie innych :-D

Ankieta już zrobiona.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 12-08-2009, 14:16   

Cytat:
(masz pojęcie jaki jest spam przy rozmowach live?)


Nie, ale wyobrażam sobie jego wielką skalę :-x .


P.S Cieszę że Ci zależy nad rozwojem PPC.
 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Pomógł: 3 razy
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 12-08-2009, 21:48   

/me gdy usyszłą o liście, chowa się za tekturowym krzakiem, który po chwili się przewraca. Wstaja, otrzepuje się i...
No, nie ukryję się. List oficjalny chętnię napiszę/poprawie/pomogę/w/e. Z tego co widzę, jest to "dość obiecująca propozycja". ^^
Miejmy tylko nadzieję, że pan Colobot pojawi się ponownie. ^^
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 23-10-2009, 20:07   

Ja tam jestem za wysłaniem takiego listu(może to pomoże w tworzeniu Colobota 2,ale nie jestem pewien).
_________________
http://doladujse.pl/7415 -doładowania na koma
http://www.minecraftaccounts.com?join=34132 - darmowe konta do gry Minecraft
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012