Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Świadomy sen
Autor Wiadomość
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 29-02-2012, 22:38   

Dawno nie próbowałem śnić świadomie, ale spróbuję, może mi się uda. A co od naszego spotkania w CLD:

Patrzeć się na to przez pół godziny przed zaśnięciem, myślę że ułatwi to nasze spotkanie ;)
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 06-03-2012, 11:35   

Nie widzialem jeszcze nigdy forum gdzie nie bylo takiego tematu, haha : D
Sprobujcie tego:
Gdy lezycie, nie ruszajcie sie, i po prostu rozmyslajcie. Po jakims czasie, mysli wyjda wam z pod kontroli, ja n mam tak ze rzeczy zaczynaja miec grube konture, wszystko robi sie male i nagle wielkie itp. Po jakims czasie, wasz mozg zdecyduje ze spisz, i macie swiadomy sen, dokladnie na podstawie waszych mysli. Na mnie to dziala prawie za kazdym razem, ale duzo cwiczylem. Wazne aby podczas takiego lezenia, w ogole sie nie ruszac, nie przelykac sliny, i ignorowac jakiekolwiek swedzenie. To jest wasz mozg sprawdzajacy czy na prawde spicie ; )
Raz zrujnowalem losowy swiadomy sen. Wyszedlem na dwor, I zorientowalem sie ze moge latac. Troche podekscytowany, popatrzylem sie na pierwsza osobe, i wskazujac na niego palcem krzyknalem 'Wybuchnij!' I tylko widzialem jak gosciu zaczal sie swoja krwia dusic, odechcialo mi sie patrzec i sie obudzilem. Nie jestem normalnie taki 'agresywny' : (
 
 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 06-03-2012, 15:29   

Wczoraj spałem od 20 do 2, później poszedłem spać o 5 i miałem powtarzający się paraliż senny. Niestety za każdym razem się wybudzałem gdy odzyskiwałem świadomość. Da się jakoś temu zapobiec?
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 06-03-2012, 17:48   

Odczekaj chwile, tzn kiedy msz swiadomosc, zignoruj ten fakt na chwile. Ja mam np problem ze zamykam oczy we snie, i musze je otworzyc, a robie to budzac sie. Po prostu odczekuje chwilke, oczy sie same otworza, i nagle odzyskuje swiadomosc.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012