Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Plemsy offline!
Autor Wiadomość
shoter


Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 56
Wysłany: 27-02-2009, 14:50   

Zachowaniem DeiDary się zdziwiłem co za nvm
Lukas_j aby zrobić pełny ekran w allegro należy wpisać
set_gfx_mode(GFX_AUTODETECT,1024,768,0,0);
oczywiście 1024,768 to rozdzielczośc.

Zgadzam się ofc z demolishem.

Mogłem tą grę bardziej klasowo zrobić,zbyt dużo zmiennych dosłownych co utrudni zmianę gry.No cóż ale to moja 2 gra w allegro :)

(Mogę zuploadować pierwszą jeśli chcecie...Tytuł : Up or Down)

///Wulgaryzm(i do tego źle napisany) i błędy,co to ma znaczyć zuploadować??? - DeiDara

[ Dodano: 27-02-2009, 15:11 ]
Deidara czy słowo >NIEWAŻNE< to wularyzm!?Mogłem pokręcić słowa(ostatnio mam b.złe dni i wszystko knoce :P ) ale cię nie obraziłem.

Czy zdanie
"Zdziwiłem się zachowaniem Deidary (tutaj chyba niepotrzebnie wstawiłem 'co za'(nie pamiętam żebym to wstawił) nvm"?(możliwe że chciałem powiedzieć że co za dziwne zachowanie czy coś w tym stylu jednakże napisałem nieważne i obraziłem moderatora tylko dlatgo że nie usunąłem 2 wyrazów...)
nvm - nieważne.

Skoro aż tak cie boli słowo nieważne to forum jest dosyć pokręcone.Nie wiem czy warto jednakże jakiś dziwny z ciebie moderator .

upload -> wysłanie pliku na server

Sądze że manipulujesz moimi postami...Lub że ja zapomniałem usunąć co za
Myślałem że na forum.plemiona.pl miałem spotkanie z dziwnymi adminami ale tutaj jest mała 'przesada'.
// Popieram. DeiDara przesadza. Jeśli nie będzie veta to zdejmę mu uprawnienia. -adiblol
Ostatnio zmieniony przez adiblol 28-02-2009, 10:19, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
COLOBOT 
Administrator sieci
Założyciel portalu


Twoja ulubiona misja: Obie na Orfenii
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 353
Skąd: Jarocin
Wysłany: 27-02-2009, 20:32   

DeiDara, jeśli nie wiesz co to jest upload, to sobie zobacz w wikipedii, a nie szpecisz nieswojego posta posta. Poza tym jak poprawiasz błędy to wszystkie (rozdzielczość).
_________________
Bykom STOP
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
 
 
     
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 28-02-2009, 12:28   

o dzieki :D
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012