Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Kontakt z EPSITEC
Autor Wiadomość
Programerus 
Jestem Bogiem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 22
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 188
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 27-03-2012, 15:47   

Do roboty się zabrać, a nie dzielicie skórę na niedźwiedziu.
_________________
"Tylko bogaci mogą mówić mi, że pieniądz nie daje szczęścia"
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 27-03-2012, 16:01   

Jak chcecie pracować w Valve to po pierwsze musicie mieć ogromny udział w tworzeniu gry, musi coś fajnego z niej wyjść (przecież jeśli C2 będzie kiepski, to na 100% się nikt nim nie zainteresuje) i zafundować sobie bilet w jedną stronę do Ameryki. Jeszcze praktycznie nic nie ma, więc nawet nie ma co marzyć.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 27-03-2012, 17:18   

Ja nic nie mówię :P Myślałem już kiedyś, że mogłoby tak być, a teraz Poxi taką możliwość objawił innym, ale czy to możliwe? Możliwe, ale jak w gre zagra i pozytywnie ją oceni spooora grupa osób ;)
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
dawid960 
Neokid
@up: to nieprawda


Twoja ulubiona misja: księżyc
Wiek: 17
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 133
Skąd: z matrixa ( XD )
Wysłany: 27-03-2012, 17:37   

Zaczynają coś robić na oficjalnej stronie colobot.com , teraz nie pisze tam że strona jest zamknięta ale pisze ze jest błąd wczytywania strony (przeglądarka tak pisze), i chyba dlatego nic nie piszą.

sorry za offtop

PS teraz nie może załadować strony
dowód:
_________________


kliknij w to, proszę
Ostatnio zmieniony przez dawid960 19-09-2012, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 27-03-2012, 18:05   

Nie wiesz o czym mowisz.
To wlasnie znaczy ze domene kompletnie zdjeli. Ale moze dla nas : P?

Oj Simbax, rozumiem. Ale nie powiedzialem ze AKURAT Valve sie zainteresuje
Moze sie zainteresowac gdybysmy cos serio oryginalnego wymyslili. Ale na pewno, jesli gra bedzie miala dosyc dobre oceny po ukonczeniu, beda firmy co nas z checia zatrudnia, moze nawet w Polsce.

Ja was probuje zmotywowac do pracy ludzie. Ja tutaj siedze, gram na gitarze, rozmawiam o projekcie z Michaelem, i w ogole moze nie jestem dokladnie zajety rozmowej gry, ale nawet sam tutorial Techlanda mowi: 'Nawet granie w inne gry, czy rysowanie badziewi, rozwia kreatywnosc i daje pomysly'.
Tu nie chodzi o plagiaty, lecz np wlasnie podejsciem 'O ten micz swietlny jest fajny, moze w mojej grze beda tak wygladaly dlugopisy?', rozbudujemy sie, i gdy juz bedziemy w pelni pracowac nad projektem, pomyslow nie zabraknie, a juz sie nauczycie rozwiazywac problemy. Dla mnie to nie jest nic nowego, mimo ze zaawansowany w tym nie jestem. Ucze sie na bledach innych, i dzieki temu to co mowie, wiem ze ma sens.
 
 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 27-03-2012, 18:48   

Dawid napisał/a:
teraz nie pisze tam że strona jest zamknięta ale pisze ze jest błąd wczytywania strony (przeglądarka tak pisze), i chyba dlatego nic nie piszą

A ja Ci, Dawidzie napiszę, że pisząc o pisaniu, piszę, że kto pisze, bo pisać ktoś musi, a tu nic nie pisze
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 27-03-2012, 18:59   

PoxiPol napisał/a:
Nawet granie w inne gry


Nie, bo adiblol skrytykuje za "konsumpcyjność".

PoxiPol napisał/a:
czy rysowanie badziewi


Ostatnio w wolnych chwilach się tylko tym zajmuje :mrgreen:

PoxiPol napisał/a:
'O ten micz swietlny jest fajny, moze w mojej grze beda tak wygladaly dlugopisy?'


Długopis świetlny? Hmm... Ciekawy pomysł.

PoxiPol napisał/a:
Ja was probuje zmotywowac do pracy ludzie.


Rozumiemy. Bardziej tu jednak chodzi chyba o brak czasu niż brak motywacji. Nie wiem, ale chyba niektórzy się przygotowują do matury, inni mają szkołę, studia, egzaminy, pracę (?).
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 27-03-2012, 19:39   

Ja sie tlumacze w szkole, ze nie robie zadan domowych bo mam za duzo zadan domowych. Ale wtedy nie robie zadnych zadan domowych. Marnuje czas narzekajac, i nie robie nic.
Wiec nie ma tak! I tak ci co sie przygotowuja na mature graja w LOLa czy co tam, albo ogladaja Pony. Niech te marnowanie czasu spedza bedac kreatywnymi :P
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 27-03-2012, 19:52   

No sorry, po szkole odpoczywam, późnym popołudniem się biorę za lekcję, wieczorem się uczę i jak nie będę zmęczony to coś narysuję. W weekend jedynie gram w coś z kolegami jak są. Po egzaminie dopiero będę mógł się za coś porządnie zabrać. Chociaż nawet tego nie jestem pewien.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Dravic 


Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 0
Wysłany: 27-03-2012, 20:03   

Panowie, jeśli chodzi o Valve, to KAŻDY może zaprezentować swoją grę Valve i otrzymać ich wsparcie techniczne oraz możliwości wydawnicze (dystrybutorskie) aka Steam.

Oni popierają, nawet BARDZO, niezależnych twórców. Wydają najróżniejsze gry, jeśli Colobot 2 powstanie i będzie CHOCIAŻ w fazie beta będzie można pokazać grę Valve a oni już to rozreklamują na Steamie. Valve to gigant, oni mogą wiele, dadzą reklamę na "głównej" Steama i już milion ludzi się dowie, że Colobot 2 powstaje. Może pozwolą na preorder gdy zobaczą postępy itd. itp.

To się da zrobić, nawet w jedno popołudnie, jeśli macie co pokazać. A póki co nie macie, więc do roboty.

Wiem, wiem, łatwo poganiać, ale ja tu tylko dopinguję. :)
 
     
Mrocza 


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Ziemi
Pomógł: 4 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 249
Skąd: Lublin
Wysłany: 27-03-2012, 20:05   

Szczerze mówiąc mam pomysły ale na prawdę nie mam czasu na ich realizację.
Na jutro muszę przygotować sprawozdanie z biochemii na co najmniej pięć stron A4 pisane odręcznie. Mam dopiero jedną i marnuję teraz mój czas.
Jutro o godzinie 9:15 mam kolokwium z analizy jakościowej związków organicznych.
W piątek mam z kolei kolokwium z kości czaszki i kości kończyn. Nazwy muszę znać w dwóch językach, po polsku i po łacinie. Wszystkich kości w naszym ciele jest chyba 206. Co daje do zapamiętania 412 nazw kości. Oprócz tego kości mają powierzchnie (facies), wyrostki (processus), otwory (foramen), części (pars), guzy (tuber), guzki (tuberculum), kanały (canalis), krawędzie (margo), kolce (spina) i wiele innych dodatków. Dodatkowo muszę znać jeszcze nazwy stawów. Mam mało czasu na cokolwiek i zaczynam powoli wpadać w deprechę.

Litości. Nie próbujcie wycisnąć zaangażowania od kogokolwiek na forum.

Sprawa wakacji. Jeżeli uda mi się zdać letnią sesję w pierwszym terminie to będę miał wtedy aż nadto czasu na fantazje. Pytanie tylko jak ten czas spożytkuję. Czy na siedzeniu przed kompem czy w końcu na spotkanie z ludźmi, których wieki nie widziałem bo do domu jeżdżę tylko raz na miesiąc i to tylko na parę dni.

Na drugim roku podobno będę miał luźniej. Ale to zależy w dużej mierze od tego na jakich wykładowców trafię, ludzi czy...


PS Ale offtop...
 
 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 27-03-2012, 23:30   

Motywujemy się nawzajem nieźle, a na razie wszyscy myślą, niektórzy robią coś konkretnego. Są i tacy jak Dawid, albo ci, którzy jak tamten użytkownik <tu wstawić nick, którego nie pamiętam> wyskakują z pytaniem równoznacznym do "Czy kod źródłowy to taki program do edytowania Colobota"
Cytat:
Na drugim roku podobno będę miał luźniej.

Hmm... Kto tak mówi?
Cytat:
To się da zrobić, nawet w jedno popołudnie, jeśli macie co pokazać. A póki co nie macie, więc do roboty.

To jak skończym, to pomyślim, tak myślę :P
A Ty Dravic nie chcesz nic pomóc? Tak to zabrzmiało
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 27-03-2012, 23:49   

Emxx, publicznie tobie zabraniam wypowiadac sie o Dawidzie w ten sposob.
Traktuj go jak syna ktoregos z szefow czy cos. To ze chce nam jakos pomoc powinno naprawde zostac pozytywnie otrzymane, i co z tego ze moze jest mlody. Dzieciak sie uczy. Ty tez kiedys zadales takie pytanie, nawet moze i sam w glowie i sie dowiedziales jak to dziala. Ja kiedyc myslalem ze aby GG dzialalo trzeba wpisac imie i nazwisko przyjaciela. A do tego nie rozumialem konceptu internetu. I co z tego? Teraz wiem wiecej, i on tez sie bedzie uczyl.
 
 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 28-03-2012, 03:59   

PoxiPol napisał/a:
Traktuj go jak syna ktoregos z szefow czy cos
Błagam, nieeeee! :D

Dravic napisał/a:

Panowie, jeśli chodzi o Valve, to KAŻDY może zaprezentować swoją grę Valve i otrzymać ich wsparcie techniczne oraz możliwości wydawnicze (dystrybutorskie) aka Steam.
Na szczęście licencja Epsiteca wymusza dawanie kolejnych wersji z kodem źródłowym. Valve się zgodzi?
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 28-03-2012, 08:32   

Skonczony projekt by musial przejsc przez EPSITECa znowu, i by nam powiedzieli czy mozemy na steama wrzucic.
Valve nam nie wrzuci projektu na strone jesli jej nie sprzedamy na Steamie. Ale to prawda, niedawno robilismy projekt w GMie, i Valve nam dalo wszystko, beta keye, 100% profitow itp.
Gra nie wyszla : c
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012