Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Moonbase Alpha
Autor Wiadomość
Thorin12 
Administrator forum
Cichy obserwator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 134
Skąd: Wyspa Berk
Wysłany: 18-09-2010, 00:28   Moonbase Alpha

Raz na tym forum został poruszony temat o grze wydawanej przez NASA która miała nosić nazwę "Astronaut" (chyba dobrze mówię...)


Gra została wydana ale pod nazwa "Moonbase Alpha". Gra jest zaliczana przeze mnie do gier Kooperacyjnych (a takowego działu tu nie ma ;) ). Głównym celem gry jest... spawanie...
Tak, to prawda - mamy 25 minut by naprawić system produkujący tlen dla bazy na księżycu...
Niby proste ale tu się pojawia teraz potrzeba grania z innymi gdyż sami nie wyrobimy z czasem...

Ogólnie całkiem przyjemnie się w to gra.. Chociaż samemu trochę brak tej kooperacji - zwłaszcza ze mamy wspomniane przeze mnie 25 min na naprawienie prawie całego kompleksu (Panele słonecznie, przewody, "przetwarzarki")

Z tego co mi wiadomo gra została wydana za darmo (tylko) na platformie Steam LINK
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012