Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła
Autor Wiadomość
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 18-09-2010, 19:06   

Mi się bardzo podoba jak na chwilę obecną Nikt mnie praktycznie nie zna, nie wie jakie mam słabe punkty itp. Nie mam już takiej presji jak kiedyś. Koledzy i koleżanki całkiem spoko i przedewszystkim są normalni.

A tak poza tym na szczęście we Włocławku nie ma takich strasznych korków (chociaż drogi są rozkopane), a do dworca mam jak na rzut beretem. Ciekawe jak będzie zimą... może stancję u DeiDary zrobię :D .
_________________

 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 18-09-2010, 19:11   

Ta, w gimnazjum niektórych dyskryminowałem za dresiarstwo, pokemonizm itp. a w LO nie muszę - wszyscy są tak samo normalni.
Nawet kolegę admina sieciowego poznałem i robimy klasowy VPN... tyle że rodzice nie chcą mi pozwolić na zakup serwera do domu twierdząc że za długo siedzę przed kompem.
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 18-09-2010, 22:04   

Jesli chodzi o ludzi, to LO jest po prostu great. Glownie dlatego, ze trafiaja do jednej klasy ludzie ktorzy maja cos wspolnego (chociaz nie spodziewalbym sie nigdy takiej klasy matfizinf w jakiej jestem). Jesli chodzi o poziom, to juz znacznie gorzej - chodze do jednego z najlepszych LO w gdansku, a nigdy bym sie nie spodziewal takiego slabego poziomu fizyki czy informatyki 0.o No i fakt, ze wstaje o godzine wczesniej niz wstawalem w gimnazjum...
_________________
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 18-09-2010, 22:12   

Cytat:
chodze do jednego z najlepszych LO w gdansku


Brawo!
_________________

 
     
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 29-12-2010, 20:40   

No no, macie fajnie. Co ja mam powiedziec? W gimnazjum nie bylo najlepiej... dopiero w 3 klasie jest wg mnie lepiej. Ale co z wyborem. Jesli wybiore szkole w miescie blisko mnie (mieszkam na wsi, starsi userzy wiedza gdzie dokladnie ;) ) to moze tam chodzic pare soob ktorych nie lubie. Bo myslalem nad jednym z 2 najlepszych liceów, a do jednego z nich chodzi najwiecej ludzi od nas, a do drugiego idzie kilku debili z czego wiem (dostac sie moga, bo ucza sie lepiej odemnie, tzn maja lepsze oceny, szczegolnie z humanistycznych i CHYBA tylko z humanistycznych). Mam jeszcze technikum w mojej wsi (elektroniczne, czyli fajne, kiedys było chemiczne i pełno jest roznych substancji w piwnicach pochowanych :D ) nad ktorym myslalem tez. A nie chce mi sie uczyc, wiec nie wiem czy isc do liceum czy do technikum. Co na to rodzice? Do technikum mnie nie puszcza. Chcialem do krakowa jechac do liceum jakiegos, ale uwazaja ze do krakowa to na studia moge... Praktycznie nie mam wyboru. Tylko 2 licea (do innych pewno tez nie puszcza, bo "za niski poziom"), z czego jedno wg mnie w całosci odpada. Gdzie radzicie isc?

Cytat:
Mi się bardzo podoba jak na chwilę obecną Nikt mnie praktycznie nie zna, nie wie jakie mam słabe punkty itp.

Kiedys poznają... Chyba ze masz jakas fajna klase która cie wesprze (ach, te marzenia...)
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 29-12-2010, 20:47   

Cytat:
(mieszkam na wsi, starsi userzy wiedza gdzie dokladnie )


Nawet tam byłem.
_________________

 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 29-12-2010, 21:46   

lukas_j napisał/a:
Praktycznie nie mam wyboru. Tylko 2 licea (do innych pewno tez nie puszcza, bo "za niski poziom"), z czego jedno wg mnie w całosci odpada. Gdzie radzicie isc?

Więc nie mamy co radzić bo tylko jedno zostaje :> .
Olej szkołę, zostań ninją ISP.

lukas_j napisał/a:
Chyba ze masz jakas fajna klase która cie wesprze (ach, te marzenia...)

U mnie tak jest.
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 31-12-2010, 12:40   

Jestes w liceum. Ja jeszcze w gim...
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012