Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Tony'ego Hawk'a
Autor Wiadomość
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
  Wysłany: 07-08-2010, 22:00   Gry Tony'ego Hawk'a

Ciekawe czy ktoś ma te gry z sagi Tony Hawk's...
Zarombiaszcze gry. Mam THPS4 i THAW. Może kiedyś zagramy...
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 07-08-2010, 22:36   

Grałem w THPS4 też fajna gra długo gra się w te gry ale dziwne że się kody kupuje :/ To nie są gry Tonego Hawk'a tylko gry Aspyra wyprodukowane przez Aspyr :D

[ Dodano: 07-08-2010, 22:37 ]
Jednak mogł byś dać jekiś opis lub screeny :/

[ Dodano: 07-08-2010, 22:41 ]
Opis prosto z wiki THPS 4 :"Tony Hawk's Pro Skater 4 jest czwartą grą komputerową wydaną w serii Tony Hawk's Pro Skater. Producentem gry jest firma Neversoft, a wydawcą Activision. Gra wydana została w roku 2002 na platformy: GameCube, PlayStation 2, PlayStation i Xbox, a w roku 2003 na PC-ty.Spis treści [ukryj]
1 Nowe triki
1.1 Skitch
1.2 Spine transfer
2 Awansowanie w grze
3 Rozgrywki sieciowe
4 Soundtrack
5 Ciekawostki
6 Linki zewnętrzne

Nowe triki [edytuj]
Skitch [edytuj]

Skitch jest "trikiem", który polega na złapaniu przez skatera tylnego zderzaka pojazdu, w celu szybszego pokonywania dystansów na planszy bądź możliwości rozpędzenia się. Aby złapać się zderzaka pojazdu gracz musi nacisnąć strzałkę do góry na kontrolerze (klawiaturze, gamepadzie), a następnie balansować ciałem skatera.
Spine transfer [edytuj]

Aby wykonać spine transfer, gracz musi znaleźć znajdujące się blisko siebie dwa quarter pipe'y (dwie rampy), wyskoczyć z jednej z nich, a będąc w powietrzu nacisnąć przycisk R2 (PlayStation 2) lub KeyPad 7 i KeyPad 9 (domyślne ustawienie - PC), aby wylądować na drugiej rampie.
Awansowanie w grze [edytuj]

Aby zaliczyć jeden poziom, należy wykonać zadania umieszczone na nim. Zaliczać je można jedynie w trybie kariery. Na początku są to proste triki dla początkujących. Z czasem ich pokonywanie będzie stawać się coraz trudniejsze, a ponieważ dostępnych zadań jest 190, stuprocentowe przejście gry nie jest możliwe w szybkim tempie. Każdy skater ma w grze swoje specjalne zadanie. Gdy je nim wykonamy w nagrodę dostajemy kilkuminutowy film z jego udziałem.
Rozgrywki sieciowe [edytuj]

Aby zagrać w grę wieloosobową potrzebny jest PlayStation 2 lub PC i połączenie z Internetem.

Jeżeli posiada się stałe łącze, można założyć nową grę z maksymalną liczbą 8 graczy. Dla połączenia modemowego maksymalna liczba graczy wynosi 3 osoby. Poniżej wymienione są typy rozrywek sieciowych, jakie można odbywać z innymi graczami w THPS4:
Score Attack:Zdobądź określoną ilość punktów w jak najmniejszym czasie.
Trick Attack: Zdobądź jak najwięcej punktów. Wygrywa ten, kto w określonym czasie uzbiera najwięcej punktów.
Graffiti: Jeżeli wykonasz trik na jakimś obiekcie (murek, rurka, rampa), zmieni on kolor na kolor reprezentujący Twoją postać. Jeżeli inny gracz wykona lepiej punktowane combo, "kradnie" dany obiekt, a jego kolor zmienia się na kolor danego gracza. Wygrywa ten, który będzie miał najwięcej zaznaczonych obiektów.
Combo Mambo: Praktycznie nie różni się od Trick Attack, poza tym, że wygrywa ten, kto zdobył najwięcej punktów w jednym combo.
King of the Hill: Gdzieś na planszy znajduje się korona. Podążaj za strzałką, aby ją odnaleźć. Gdy już to zrobisz, musisz uciekać przed innymi graczami. Będą oni zawsze wiedzieli, gdzie jesteś, ponieważ ich strzałka będzie wskazywać na koronę, którą masz przy sobie. Aby było uczciwiej, jeździsz wolniej od innych graczy, więc mogą cię oni dogonić.
Slap: Głównym celem tej rozgrywki jest wzajemne uderzanie się przez skaterów. Szybszy skater przy zderzeniu wygrywa, więc nie zwalniaj nawet na sekundę!
Soundtrack [edytuj]AC/DC - "TNT"
Aesop Rock - "Labor"
Agent Orange - "Speed Kills"
Avail - "Simple Song"
Bouncing Souls - "Manthem"
The Cult - "Bad Fun"
De La Soul - "Oodles of O's"
Delinquent Habits - "House of the Rising Drum"
The Distillers - "Seneca Falls"
Eyedea & Abilities - "Big Shots"
The Faction - "Skate and Destroy"
Flogging Molly - "Drunken Lullabies"
Gang Starr - "Mass Appeal"
Goldfinger - "Spokesman"
Haiku De'Etat - "Non Compos Mentis"
Hot Water Music - "Freightliner"
Iron Maiden - "The Number of the Beast" JFA - "Beach Blanket Bongout"
Less Than Jake - "All My Best Friends Are Metalheads"
Lootpack - "Whenimondamic"
Muskabeatz & Biz Markie - "Body rock"
Muskabeatz & Jeru the Damaja - "Verses of Doom"
Muskabeatz & Melle Mel - "I'm a Star"
Nebula - "Giant"
N.W.A. - "Express Yourself"
The Offspring - "Blackball"
Public Enemy - "By the Time I Get to Arizona"
Rocket from the Crypt - "Savoir Faire"
Run-D.M.C. - "My Adidas"
Sex Pistols - "Anarchy in the UK"
System of a Down - "Shimmy"
Toy Dolls - "Dig That Groove Baby"
US Bombs - "Yer Country"
Zeke - "Death Alley"

Ciekawostki [edytuj]
Kod na odkrycie wszystkich poziomów (Watch_me_xplode) to kawałek tekstu z piosenki z soundtracku gry: AC/DC - "TNT"
Gra jako pierwsza i jedyna z gier sportowych posiada wirtualną wersję legendarnego miejsca do jazdy "Hubba Hideout". Znajduje się ona na poziomie San Francisco." screeny: , , , ,
_________________

 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 08-08-2010, 15:51   

Bartek c++ napisał/a:
To nie są gry Tonego Hawk'a tylko gry Aspyra

Chodziło mi o całą sagę. A masz może tą grę? Nie mam z kim grać przez internet (Chyba, że w THAW, w to dużo ludków gra). :mrgreen:
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 09-08-2010, 11:04   

Mam tą grę lecz gdzieś ją zapodziałem jak znajdę dam ci znać ;)
_________________

 
     
Programerus 
Jestem Bogiem


Wiek: 22
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 188
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 09-08-2010, 22:03   

Mam THPS4 zainstalowane :)
Możemy pograć jak chcesz :)
_________________
"Tylko bogaci mogą mówić mi, że pieniądz nie daje szczęścia"
 
 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 11-08-2010, 15:23   

Jak będzie więcej niż dwie osoby to zagramy. A może ma ktoś THAW :?:
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012