Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
O wszystkim i o niczym.
Autor Wiadomość
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 12-08-2010, 22:54   

Heh. Super!

News: http://q4.pl/?id=17&news=135873

Film: http://www.bigways.pl/12_sierpien/filmy/
_________________

 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 28-08-2010, 14:20   

Simbax napisał/a:
Mówicie, że jest dużo zabijania i że źle wpływa na psychikę... Bzdura, weźcie przykład z niego. Grał tyle razy i co? Nikogo nie pobił :)


Co za głupoty gadasz!Wiedzmin,Final Fantasty,CS,Tibia,Margonem,GTA to najbardziej brutalne/uzależniające/debilne/głupie/nudne/pedalskie gry świata!
EarthBound/SSBB/Spore/Anno 1404/Colobot to najbardziej grywalne gry świata!
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 28-08-2010, 17:14   

Wiedźmin to najlepsza gra jaka powstała w Polsce według mnie i według wielu innych ludzi. W większość gier jakie podałeś nie grałem, choć kiedyś mi się ich nazwy obiły o uszy. CS, Tibia, Margonem - zgadzam się całkowicie :) Zakładam, że we wszystkie gry, które podałeś grałeś przynajmniej chwilę? Jeśli nie, to nie masz żadnych argumentów, zresztą i tak żadnego nie podałeś... Każda gra może uzależnić, a że są brutalne - co z tego? Jesteś jednym z tych psycholi, którzy sądzą, że gry z zabijaniem to zło? Właśnie ludzie grający w takie gry rzadko popełniają przestępstwa i NIE zabijają w realu z bardzo prostego powodu: wyżywają się w grach! To tylko jeden powód, a jest ich pewnie więcej! Podaj mi choć jeden przykład kogoś, kto od grania w "brutalne" gry zaczął uważać, że przemoc to najlepsze rozwiązanie. Ja nikogo takiego nie znam. A to, że ktoś się nie potrafi opanować i gra 24/7 w CS-a albo coś innego to nie wina gry tylko człowieka, który w nią gra. Gdy się komuś coś spodoba to po prostu nie może sobie tego czegoś odmówić. Równie dobrze ktoś może się uzależnić od Colobot-a i mi nie wmawiaj, że to nieprawda. Jak ci się gra nie podoba, to możesz powiedzieć, że jest nudna, debilna, głupia, bo masz do tego prawo. A tak w ogóle to od czego są znaczki PEGI?

Nie mam ochoty z tobą dyskutować, które gry są dobre, a które złe. Napisałem moje zdanie, a ty swoje i na tym skończmy.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 31-08-2010, 16:28   

Uwielbiam ludzi ktorzy twierdza, ze gry sa glupie bo paru debili odwalilo jakas glupote. Idac taka logika mozna zakazac samochodow (bo jakis idiota jezdzi sobie 140kmph przez miasto), alkoholu (bo pijacy etc), zapalek i zapalniczek (podpalacze), nozy (mordercy), mostow (samobojcy), szkol (ile tam sie nastolatkow gnebi), siatek (ile ludzi sie przez nie udusilo...), wody i ksiazek telefonicznych (popularne narzedzia tortur) etc etc etc.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012