Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Robot Arena 2 [wydzielone]
Autor Wiadomość
karpol


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: 09-07-2009, 21:41   

Kto grał w grę Robot Arena? Projektowanie robotów może być podobne jak tam, ale może
więcej ograniczeń. Tam mój robot latał, stojąc w pionie walczył, robił fikołki w powietrzu atakując od odbicia się od ściany i wleciał po ścianie na dach autorskiej mapki.
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 09-07-2009, 22:01   

Jasne że grałem ale w RA2. Świetna gra, dużo możliwości i można nieźle zaprojektować robota do walk. NAwet kiedyś próbowałem stworzyć podobnego do tych co są w Colobocie i ciekawie to wyglądało.
_________________

 
     
karpol


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: 09-07-2009, 22:39   

Ściągałeś sobie nowe części zrobione przez graczy? Gdyby w colobocie była taka możliwość.
Jakby tak połączyć colobota i ra. Roboty sam robisz, a wszystko inne takie same.
 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 09-07-2009, 22:43   

I żeby obsługiwało pluginy DLL to byłoby super!
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 10-07-2009, 08:29   

karpol napisał/a:
Ściągałeś sobie nowe części zrobione przez graczy? Gdyby w colobocie była taka możliwość.
Jakby tak połączyć colobota i ra. Roboty sam robisz, a wszystko inne takie same.



Tak, pobierałem te części, była ich cała masa. Raz znalazłem prawie że identyczne części jakie były w Colobocie, czyli ten chwytak od transportera i uderzacz! Ciekawe czy ten ktoś grał w Colobota.
_________________

 
     
luki2p


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: 10-07-2009, 12:52   

karpol napisał/a:
Ściągałeś sobie nowe części zrobione przez graczy? Gdyby w colobocie była taka możliwość.
Jakby tak połączyć colobota i ra. Roboty sam robisz, a wszystko inne takie same.


Taaak, byłoby super!
 
     
karpol


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 10
Wysłany: 10-07-2009, 13:07   

Ta, ale pewne problemy były w ra jak się na nogach próbowało tworzyć mój nie przewracał się dość długo czasami, ale z chodzenie było ciężko. Komu się udało żeby po przewróceniu powstał na nogi. Mojemu się udawało tylko na dwie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012