Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Ożywienie forum.
Autor Wiadomość
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 03-02-2010, 21:07   

Dobra, mam inny pomysł. A może by tak z tego forum o colobocie zrobić forum wielotematyczne. Oczywiście główna idea o Colobocie pozostałaby, ale zaczęlibyśmy rozmawiać o elektronice, mechanice, fizyce, nauce, wszechświecie, trochę więcej o programowaniu i o naszych pomysłach.

Tak wiem że takich for (tematycznych, na których można się zarejstrować i rozmawiać na różne sprawy itp.) jest mnóstwo, lecz zauważcie że wszyscy mamy podobne zainteresowania, nie tylko nas fascynuje colobot, ale także inne rzeczy...
_________________

 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 03-02-2010, 21:17   

@up
Niby nas to wszystkich interesuje, ale moim zdaniem poziom I LO za bardzo nie nadaje sie do tego typu dyskusji :P
_________________
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 03-02-2010, 21:22   

Dlaczego nie, zawsze można spróbować. Co nam szkodzi... Chyba że kilkudniowy "sen" forum, kiedy nikt nie pisze, no może w strefie off-topu w "Opowiastka dopisywanie" czy w "Ban za..."
_________________

 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 04-02-2010, 15:29   

Ja może coś tu dam ale mam nowego kompa(z najnowszym windowsem 8-) ).Ja tu będę codziennie wchodzić ale ten trojan co nie pozwala tu wejść tym co używają Firefoxa przeszkadza(można go ominąć zmieniając ustawienia bezpieczeństwa przeglądarki ale to może być niebezpieczne na przyszłość).A co do admina to go rozumiem(ja też mam problemy w tym swoim (cenzura) gimnazjum).Pozdro dla niego i głowa do góry!
A wracając do sprawy to może w końcu ściągnę Colobot'a z chomikuj i coś napisze!
_________________
http://doladujse.pl/7415 -doładowania na koma
http://www.minecraftaccounts.com?join=34132 - darmowe konta do gry Minecraft
 
     
DeiDara 
Derosa out.


Twoja ulubiona misja: Wszystkie z Wulkani
Pomógł: 2 razy
Wiek: 21
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Włocławek
Wysłany: 04-02-2010, 16:11   

Masz na megauploadzie na forum.
Chodzi ci o COLOBOTA ? z tego co wiem to on nie jest w gimnazjum. Ale chyba do sesji zapier***a :P (CHYBA)
Mam pytanie sądzę że kupiłeś pewno już złożonego kompa ?
_________________
An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 04-02-2010, 18:16   

Tak, DeiDara ma racje. WRIM jest teraz bardzo zajęty. Jak rozmawiałem z nim ostatnio, to przenosiny na inny serwer są odłożone na marzec. Egzaminy kończą się pod koniec lutego.

Cytat:
Mam pytanie sądzę że kupiłeś pewno już złożonego kompa ?


Jak już coś to odpowiadaj C ruels na PW DeiDarze, a nie tutaj, nie chcę byś zaśmiecał postami nieadekwatnymi do tego tematu.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012