Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie?
Autor Wiadomość
dawid960 
Neokid
@up: to nieprawda


Twoja ulubiona misja: księżyc
Wiek: 17
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 133
Skąd: z matrixa ( XD )
Wysłany: 09-01-2011, 22:30   

ale jak można włączyć te menu.
_________________


kliknij w to, proszę
 
 
     
Sioner 
Ubuntu user


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 152
Wysłany: 09-01-2011, 22:34   

A i jeszcze jedna pomyłka. To nie będzie 5 MB tylko około 1 MB. Idę sprawdzić jak to działa bo już prawie gotowe.

[ Dodano: 09-01-2011, 22:59 ]
Na koniec powiem że dodatek ten będzie miał około 1,5 megabajta i będzie w go można grać z menu misji(podgląd menu na stronie 3 tematu). No to do jutra.
 
 
     
dawid960 
Neokid
@up: to nieprawda


Twoja ulubiona misja: księżyc
Wiek: 17
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 133
Skąd: z matrixa ( XD )
Wysłany: 10-01-2011, 23:28   

Jak otworzyć to menu !!! :evil:
_________________


kliknij w to, proszę
 
 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 11-01-2011, 08:52   

Sioner napisał/a:
Przy okazji robienia misji colobotowych tak aby działały na ceebocie na to wpadłem. Pliki trochę czekały ale chyba są dobre. W dziale 10 (w colobocie jest 9) mam jedną misję która po włączeniu kończy się i wyświetla menu.

Już wiesz? W paczce przerobionych misji będzie jedna uruchamiająca menu.
 
 
     
Sioner 
Ubuntu user


Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 152
Wysłany: 11-01-2011, 14:26   

krzys_h napisał/a:
Sioner napisał/a:
Przy okazji robienia misji colobotowych tak aby działały na ceebocie na to wpadłem. Pliki trochę czekały ale chyba są dobre. W dziale 10 (w colobocie jest 9) mam jedną misję która po włączeniu kończy się i wyświetla menu.

Już wiesz? W paczce przerobionych misji będzie jedna uruchamiająca menu.


A dokładniej będzie to wyglądać tak: po włączeniu gry wyświetli się menu z ćwiczeniami. Będzie tam 9 znanych już planet (gra bez możliwości zapisu gry) i 10 rozdział z dwoma misjami - jedną, co jest wszystko odblokowane i drugą odblokowującą menu(jeszcze trochę będzie ulepszana). Po dotarciu do menu i wyboru menu misje będzie można normalnie startować misje( i już będzie tam tylko 9 planet, bo 10 jest do ćwiczeń). Będzie tam opcja Ładuj dzięki której będzie można wczytać grę.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012