Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Centuria 3 l Sprzątanie.
Autor Wiadomość
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 16-11-2009, 15:00   Centuria 3 l Sprzątanie.

Lądujemy statkiem kosmicznym.Przeszukujemy astronautom, okolice znajdziemy trzy transportery latające,Fabryke ogniw Atomowych(koło niej jest mrówka i troche uranu),kilkanaście baterii,hute(koło niej jest troche rudy tytanu i (pagórek na którym trzeba postawić radar),mrówki i pająki.Po znalezieniu 3 transporterów latających parkujemy je koło huty.Konwerterujemy kilka kostek tytanu , wlatujemy na pagórek i bierzemy "FlatGround", jeżeli będzie zielony kwadracik budujemy tam radar.
Budujemy fabryke robotów , Lecimy po ogniwa elektryczne, przylatujemy z baterią (najlepiej prawie pełną).Budujemy działo latające(najalepiej organiczne) lecimy tym działem do mrówki strzegącej Uranu. Zabijamy ją.Przylatujemy transporterem robimy baterie i dajemy działu(lub działom). Lecimy działem i załatwiamy mrówy i pająki.Po sprzątnięciu lecimy na statek kosmiczny ludzikiem i odlatyjemy.

PS: Tą planszę przeszedłem jednym działem bez draśnięcia:)
_________________

Ostatnio zmieniony przez COLOBOT 07-02-2010, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Knight_in_Fire 


Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 19
Skąd: Rybnik
Wysłany: 06-09-2010, 10:32   

Ja tym bardziej, na kilku loadach programu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012