Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Abadon
31-01-2011, 15:11
Paczka reliefów
Autor Wiadomość
FE4R 


Twoja ulubiona misja: Saari - Inwazja
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 144
Wysłany: 07-11-2009, 19:43   Paczka reliefów

Witam.

Chcialem przestawic paczke reliefow, dla ludzi, ktorzy chcieliby stworzyc swoj wlasny poziom, ale nie maja ochoty tworzyc wlasnej mapy.

Jest to komplacja reliefow z roznych user leveli uzytkownikow z tego forum, jak rowniez z gry, niektore sa tez moje. Niektore, wiem, maja tylko odwrocone kolory, ale to daje duza roznice. Polecam przejrzec je wszystkie, poprobowac z poziomami wody od 5 do 30 metrow. Uwierzcie, ze to daje duza roznice. Po dodaniu kolorkow i wszystkiego niektore maja swietny klimacik.

Jest rowniez paczka tekstur, ktore wygenerowalem w roznych programach, jednak wszystkie sa w JPEG, a ja nie potrafie sobie poradzic, zeby je ladnie skopiowac do BMP, bo traca gladkie krawedzie. Gdyby ktos potrafil - polecam; maja rozdzielczoc 1280x720, wiec jest co z nich wycinac.

@Zalacznik

Pozdrawiam,
FE4R

Package.rar
Pobierz Plik ściągnięto 74 raz(y) 1,96 MB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012