Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Action Mag - am komputery
Autor Wiadomość
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 09-08-2009, 10:08   Action Mag - am komputery

Ostatnio szukając stare czasopismo gdzie właśnie zamieszczony był Colobot, napotkałem się z bardzo starą gazetą Action Mag. Z ciekawością ją przejrzałem i przeczytałem (z trudem, bo kartki były bardzo zdemolowane :-D ) kilka artykułów. Miłą niespodzianką dla mnie było, gdy czytałem dział "am komputery" (czy jakoś tak, bo przetarta była kartka), ale przechodząc do tego co mnie zaskoczyło to autor WRIM, który jest administratorem naszego portalu. Nie wiem na 100% że to akurat administrator, ale miłobybyło gdyby się to potwierdziło.

Mam pytanie dla obeznanych. Czy AM jeszcze istnieje?
 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 09-08-2009, 13:17   

Mają stronę, z archwum: Action Mag Swoją drogą, w którym to numerze znalazłeś takie tekst? ^^
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 09-08-2009, 15:38   

Jeżeli dobrze odczytałem to jest listopad 2005.
_________________

 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 09-08-2009, 19:54   

W 2007 znalazłem gazete tą właśnie w piwnicy jak zeskanuje zamieszcze paczke z stronami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012