Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Pan Van - Galaktyczny Kolonista
Autor Wiadomość
Van 
Twardy Pingwin


Twoja ulubiona misja: Te na Krystalii
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Linux
Wysłany: 15-07-2009, 13:29   Pan Van - Galaktyczny Kolonista

Hejka!
W Colobota chciałem zagrać od kiedy tylko przeczytałem jego recenzję w CD Action pod koniec 2001 roku. Wiedziałem, że to, po pierwsze: gra niezwykła, po drugie: gra dla mnie. I tak plan zaczęcia mojej przygody z Colobotem gdzieś cały czas przebywał w mojej głowie, czasami zanikał, czasami pojawiał się wyraźniej. Lata mijały, a ja nadal nie miałem Colobota (chociaż widniał on na mojej liście tytułów poszukiwanych!). Dopiero przed około miesiącem wszedłem w posiadanie tejże gry i, trzeba przyznać, że sprostała moim oczekiwaniom.
Po przejściu wszystkich ćwiczeń programistycznych, i rozpoczęciu swojej misji kolonizacji kosmosu, obecnie znalazłem się na Centurii - nieprzyjaznej, górzystej planecie, pełnej olbrzymich mrówek. Mimo niemożności budowy elektrowni z powodu braku źródeł energii, staram się robić swoje. W pobliżu odkryłem kilka cząstek rudy uranu, której mogłem użyć do produkcji energetycznych ogniw nuklearnych. Pomimo trudności w poruszaniu się w górach, myślę, że dam radę spełnić misję - skonstruować własne działo organiczne. Życzcie mi powodzenia...
 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 15-07-2009, 15:53   

Miło mi, jestem Schocker - Uczony z Nowej Ziemi, doprawdy pięknej planety.
Mam nadzieję, iż uda Ci się konstrukcja ww. działa. W razie problemów - skontaktuj się z Houston. (Forum: Colobot - Główna >> Problemy) Ah, jeszcze jedno, jeśli masz jakieś programy, które przydały Ci się podczas ekspedycji, bylibyśmy wdzięczni za ich przesłanie. (Gracze Graczom >> Programy)

Widać ze ten styl pisania mi się udzielił. ^^ A w ogóle, to miło, że jest u nas ktoś dorosły. :)
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
pipok 


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 53
Wysłany: 15-07-2009, 15:59   

Schocker napisał/a:
miło, że jest u nas ktoś dorosły. :)
Hmm... ;-)
Nie będę straszył swoim wiekiem.
 
     
Van 
Twardy Pingwin


Twoja ulubiona misja: Te na Krystalii
Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Linux
Wysłany: 15-07-2009, 17:00   

Cytat:
A w ogóle, to miło, że jest u nas ktoś dorosły.

Aj tam dorosły :P Zaledwie od kilku dni, zresztą i tak czuję się młodo ^^ Dzięki za przywitanie i wskazówki, zaraz udaję się na zwiedzanie forum.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012