Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Świadomy sen
Autor Wiadomość
DOJO 
Piernik


Twoja ulubiona misja: Misja 36 (Ostatnia na nowej ziemi)
Wiek: 24
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 85
Wysłany: 28-06-2009, 23:32   

Lepiej stwórz magiczny guzik który pozwoli ci stworzyć Colobota 2 :)
_________________
 
 
     
jedrus113 
Wielki Geniusz


Twoja ulubiona misja: Na pewno nie 1: Na Saari 1: Uran
Wiek: 23
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 20
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 27-08-2009, 22:25   

Zrobiłem ten guzik za niego http://jedrus113.cba.pl/guzik/index.php
Może teraz Colobot 2 naprawde powstanie :D
_________________
Moja stronka www.jedrus113.cba.pl
Ostatnio zmieniony przez jedrus113 27-08-2009, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
colobotwymiiata 
Zjem cię


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Krystalii
Wiek: 20
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 329
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 27-08-2009, 22:36   

Ja się teraz biorę za LD na poważnie. Zarejestrowałem sie na psajko.pl i właśnie próbuję metody FILD(Finger Induced Lucid Dream).


adiblol napisał/a:
Czy ktoś już wpadł na to, że podczas LD można sobie projektować mapki do Colobota? Ja będę próbował przy najbliższej okazji (najbliższym LD).




Mapki powiadasz? W śnie układasz przedmioty na planszy a rano jak się budzisz to masz obok łóżka kartkę z CreateObjectami ? :lol:
 
 
     
Roberto
Gość


Wysłany: 24-09-2009, 17:18   

Ja miałem taki świadomy sen, byłem w domu, schodziłem po schodach i uświadomiłem sobie, że to sen, gdy powiedziałem w śnie, że to sen, to wokół mojego pola widzenia pojawiła sie czarna otoczka, nasilała sie z każdą sekundą myślenia o tym, że to tylko sen, dziwne, prawda?

Kiedy miałem kolejny świadomy sen, podczas myślenia o tym, że to tylko sen, nie było już tej "otoczki".

Świadome sny mogą być przyjemne, ale czasami może sie wydarzyć coś bardzo nieprzyjemnego...
 
     
ZyperPL (na Steamie)
Gość


Wysłany: 24-09-2009, 17:55   

Roberto napisał/a:
Ja miałem taki świadomy sen, byłem w domu, schodziłem po schodach i uświadomiłem sobie, że to sen, gdy powiedziałem w śnie, że to sen, to wokół mojego pola widzenia pojawiła sie czarna otoczka, nasilała sie z każdą sekundą myślenia o tym, że to tylko sen, dziwne, prawda?

Kiedy miałem kolejny świadomy sen, podczas myślenia o tym, że to tylko sen, nie było już tej "otoczki".

Świadome sny mogą być przyjemne, ale czasami może sie wydarzyć coś bardzo nieprzyjemnego...


Jak nieprzyjemnego...
To chyba nie wiesz co to LD...
Jak masz świadomy sen to chyba możesz uświadomić się, że to TYLKO SEN i się nie bać...
Jak jest coś nieprzyjemne to wyobraź sobie, że jest przyjemnego.
 
     
colobotwymiiata 
Zjem cię


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Krystalii
Wiek: 20
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 329
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 28-09-2009, 19:50   

Gratuluję LD! Mi ostatnio coś nie idzie z tym śnieniem, chyba zrobię sobie przerwę.


BTW, gdy już więcej wiem o LD, stwierdzam, że moje wcześniejsze relacje to nie były świadome sny, tylko sny o świadomych snach :P
 
 
     
Losparkeros 


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: 28-09-2009, 22:06   

[ Dodano: 28-09-2009, 22:07 ]
jedrus113 napisał/a:
Zrobiłem ten guzik za niego http://jedrus113.cba.pl/guzik/index.php
Może teraz Colobot 2 naprawde powstanie :D


Tu masz inny guzik.
Tym razem kończący. ;-)
http://www.articomp.net/humor/koniec.htm#
_________________
Oto nowy podpis.
 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 23-10-2009, 15:23   

Ja też miałem taki sen.Były w nim postacie z kreskówki,które walczyły z Twórcami Wszechświata(muszę mówić o co chodzi).
_________________
http://doladujse.pl/7415 -doładowania na koma
http://www.minecraftaccounts.com?join=34132 - darmowe konta do gry Minecraft
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 12-06-2010, 23:03   

C ruels! napisał/a:
które walczyły z Twórcami Wszechświata
Co ty robisz że takie coś ci się śni?!
_________________

 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 13-06-2010, 10:20   

Nie wiem czy kiedyś o tym wspominałem kiedyś miałem około rok temu CLD. W śnie uczestniczył adiblol, DOJO i ja w autobusie. Jako ciekawostkę podam to wszystkim tego samego dnia się to śniło. Później w śnie przydarzył mi się bardzo ciekawy, więc niewyobrażalny przypadek. Jak wyszedłem z owego autobusu to na przystanku spotkałem się z WRIMem. Rozmawialiśmy przez długi czas. Teraz nie pamiętam zbyt dobrze czego się rozmowa tyczyła, lecz zapamiętałem jedno. Nasz admin się mi przedstawił, a ja mu. Do dnia dzisiejszego pamiętam te imię i nazwisko. Później po prostu się obudziłem...

Ostatni LD jaki mi się przydarzył był 1 kwietnia. Kilka dni wcześniej jakoś tak zainteresowałem się katastrofami lotniczymi i atakami terrorystycznymi . Obejrzałem również bardzo interesujący materiał http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm . Sen miał przebieg niemal identyczny jak w katastrofie pod Smoleńskiem, tylko że miejsce miało to przed moim domem w ogródku. Byli ranni, ja pobiegłem szybko im pomóc ale dostałem kulką "w łeb" i dalej snu niepamiętam. O tym śnie i zbiegu okoliczności dopiero sobie uświadomiłem, kiedy to kolega przypomniał mi że opowiadałem mu sen, który według niego był podobny do tej strasznej tragedii. Nie chcę już się wypowiadać na temat mojego nowego w tamtym czasie przezwiska "Stalin" i innych żartów które krążyły po szkole.
Dziwne co nie?
_________________

 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 29-06-2010, 15:46   

Hej a ja mam dosyć często(2-3 razy na miesiąc)świadome sny w których były różne postacie z anime i gier(może jednak powinienem na chwilę przestać tyle grać :-? ).Byłem wtedy świadomy,ze do sen!WOW ale urwał!
 
     
Sioner
Gość


Wysłany: 30-06-2010, 14:20   

Abadon napisał/a:
Do dnia dzisiejszego pamiętam te imię i nazwisko.

A czy jest ono zgodne z prawdziwym?
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 30-06-2010, 15:12   

Cytat:
A czy jest ono zgodne z prawdziwym?


Dla dobra ogółu nie wyrażę odpowiedzi na to pytanie. Jak sam admin będzie chciał wiedzieć to on zapyta mnie... Bynajmniej tobie nic nie powiem.
_________________

 
     
Pasterz 


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Gamers Den
Wysłany: 02-04-2011, 15:37   

Moglibyśmy spróbować CLD i spotkać się wszyscy razem ...
np. przy okrągłym stole albo na pulpicie Windows.

Tylko pytanie kto byłby hostem ;-)
 
     
Apus 


Twoja ulubiona misja: 2 pierwsze na Wulkanii
Wiek: 19
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 246
Skąd: ze wsi
Wysłany: 02-04-2011, 16:34   

@up Zdarzał mi się świadomy sen, ale zupełnie losowo, więc ja nie będę mógł wziąć udziału. :-P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012