Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Smieszne wydarzenia w zyciu :)
Autor Wiadomość
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 01-02-2009, 08:42   Smieszne wydarzenia w zyciu :)

Tu piszemy smieszne sytuacje z naszego zycia:


Jak sie na kolezanke wkurzylem bo mnie kopla w tyl :D :mrgreen:
Ja do niej tak: "Ej ty, bo jak ja cie zajde od tylu to tak milo nie będzie..."

Pamietam jak w 6 czy 5 klasie podstawowki babka chciala dac uwage kolesiowi takiemu, pyta sie go jak sie nazywa a on "Jerzy Kowalski" babka sie wkurzyla, a cala klasa sie smiala :P

Albo kiedys moja klasa wkurzala sie na taką nauczycielke, mnie wtedy nie bylo w szkole, i napisali karteczki na ktorych napisali "zwolnić ****" (nazwisko nauczyciela ocenzurowalem smiley ) i wrzucili do takiej skrzynki co na niej jest napisane "jesteś zadowolonoy? masz problem? napisz!" xD Całą skrzynke to zajeło!

Mielismy zepsute drzwi od klasy i dalo sie wejsc jak byly zamkniete na kluczz i weszlismy a taka dziwwczyna pani poskarzyla, to my uciekami! Harmider w klasie! Otwieraja okna i wyskakiwac zaczynaja! Ja ucieklem akurat przez drzwi :D

ostatni dzien szkoly w 2008:
Tam jak byl stary bufet w szkole (koło basenu) to byl remont i byl w sroku koles co sie wkurzal na pare osob, ze cos tam chodza itp, a koles siedzial w pomiezczeniu! wiec te osoby sie na niego wkurzyly i podstawily mu pod klamke takiego konika do przeskakiwania ^^ koles sie nie mogl otworzyc, i zaczeli go jeszcze przezywac ^^ nie mogl wyjsc i jak sie podobno wkurzal ja tam nie bylem, ale koledzy mi opowiadali ^^ myslalem ze padne ze smiechu ^^

Ale wczoraj ide ulicą z kolegą, a on tak powiedział na cały głos: "KUR WArszawa nie choduje" :D
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
 
COLOBOT 
Administrator sieci
Założyciel portalu


Twoja ulubiona misja: Obie na Orfenii
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 353
Skąd: Jarocin
Wysłany: 01-02-2009, 15:02   RE: Smieszne wydarzenia w zyciu :)

...ale jaja potrzebuje :)

Ja raz miałem sytuację, że facet pytał się o nazwisko, żeby wpisać uwagę, a uczeń odpowiedział "Krzysztof Ibisz".

A jeśli chodzi o tę sytuację z zamkniętym w pomieszczeniu gościem to wg mnie wcale nie jest śmieszna, ale tragiczna. No, chyba że naprawdę sobie na to zasłużył.
_________________
Bykom STOP
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012