Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Nasza Strona
Autor Wiadomość
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 02-05-2012, 13:11   Nasza Strona

Otoz, rozumiem ze niedlugo bedziemy zaczynac pracowac nad nowa odslona naszej strony. Fajnie by bylo juz zaczynac to wszystko organizowac. Ja akurat w HTML czy CSS niezbyt paniemaju, ale chetnie chcialbym wziasc udzial, dzieki czemu bym sie troszeczke pod uczyl. No to oczywiscie, co pierwsze, to kto chetny do pracy ze mna?
 
 
     
patrolez 
PWr


Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-05-2012, 14:33   

No sam kod HTML + CSS + JS to nie problem, trzeba kogoś kreatywnego, kto wymyśli projekt graficzny, dobrze byłoby gdyby istniały już concept arty etc.
1. W tym przypadku chodzi mi o gotowego CMSa.
2. Inną możliwością jest postawienie samego lekkiego forum, a resztę się dokodzi - np. wątki z jednego subforum byłyby na stronie głównej, a komentarze to odpowiedzi na temat. Oczywiście z integracją. Czyli tworzymy portal na podstawie bazy danych forum.
3. Lekka strona z własnym wykodowanym CMSem do newsów, nawet bez komentarzy, bez rozbudowanych kont użytkowników.

Imho 2-ga opcja najlepsza, ale np. to samo można zrobić z gotowym CMSem i forum (tak jak teraz) tylko coś nowszego i lżejszego.
 
     
Mysterius 


Twoja ulubiona misja: Jeszcze nie mam
Wiek: 23
Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 22-07-2012, 20:54   

Z html, css mogę pomóc jeśli chodzi o grafikę może bym wciągną znajomego w to :)

Sorry za odkopywanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012