Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Counter-Strike: Condition Zero
Autor Wiadomość
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 12-02-2012, 20:58   Counter-Strike: Condition Zero

Tak jak już wspominałem chcę rozkręcić forum, więc opiszę teraz (w końcu) modyfikację znanej gry, czyli oczywiście CSa... Oto CS:CZ

Condition Zero jest po prostu lekką modyfikacją CSa 1.6. Zostały dodane dwie nowe postaci, a stare modele broni i postaci zostały nieco zmodyfikowane. Zupełnie inna jest postać formacji Elite Crew (teraz jest Arabem :P ) oraz trochę inna Arctica (biega w bereciku). Dodatkowo mapy zostały obdarzone nowymi teksturami z gry Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes (o tym w osobnym temacie).

Ponadto do gry możemy dodać graczy sterowanych komputerowo (boty), oraz również grać z nimi na tzw. Mission Packach, które możemy łatwo stworzyć sami. Grając w taki MP przed misją wybieramy sobie naszych towarzyszy. W trakcie misji wydajemy im rozkazy za pomocą radia (domyślnie 'Z','X','C'). Misję wygrywamy gdy zostaną zakończone przynajmniej 3 rundki z naszą przewagą dwóch oraz wypełnimy zadania specjalne, np. 'Zabij dwóch przeciwników z AWP'. Dodatkowo w CZ pod radarem wyświetlają się sektory na mapie, np. 'Bombsite A', jeżeli autor mapy je zdefiniował...
Screeny:
Wybór członków drużyny na misję

Nowy Elite ze Scoutem i widoczna nazwa sektoru ('T Spawn') pod radarem

W grze również działa AMX Mod X, o którym wspominałem w temacie o CSie 1.6
Mam też dla Was załącznik, który po wrzuceniu do głównego folderu CSa pozwoli Wam grać w CZero. Jeżeli zawarty skrót nie będzie działał (z prostego powodu innej lokalizacji bazowej gry) grę można odpalić przez HLa -> Change game -> Condition Zero, lub utworzyć nowy skrót do HLa, zmienić ikonkę na .../czero/czero.ico :P , i we właściwościach skrótu do 'Element docelowy' dopisać -game czero. Miłej gry!

[ Dodano: 12-02-2012, 21:14 ]
Cholera jasna się załącznik nie chce dodać...

[ Dodano: 21-03-2012, 14:37 ]
No! Uploadnięte na Mediafire
http://www.mediafire.com/?9m5xhl52darha4g
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012