Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
[Pomysl]CB2

Podoba się ?
Tak
100%
 100%  [ 2 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
KijanAx1998 
Gamer


Twoja ulubiona misja: Na Tropice : Czarna Skrzynka
Wiek: 19
Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: nieJestemBotem
Wysłany: 04-02-2012, 13:46   [Pomysl]CB2

Siemanko !
Jestem nowy na forum więc chciałbym zacząć od czegoś w miarę dobrego.

Moje pomysły na Colobot 2 :

1. Na początku dodanie bezproblemowego MultiPlayera. < wchodzisz, wpisujesz IP i grasz >
2. Nowe roboty :
 Uzdrowiciel < naprawia roboty z odległości ok. 50 m. >
 RobotKamera + Monitor (Np. przy statku) < Jak sama nazwa wskazuje będzie patrzył co się dzieje a ty w każdym momencie gdy będziesz przy statku będziesz mógł obejrzeć co się dzieje wokół >
KoparkaBot < wykopuje dziury ( możemy tam wsadzić np. TNT lub stworzyć Kopalnie )

3. Nowe Itemy dla Ciebie :
 Broń < laser , pistolet ( 30 ammo )
 Osłona ( 2 min. na każdej misji < uruchamianie za pomocą przycisku G > )
 Walkie-Talkie ( między tobą a pomocnikiem < komendy za pomocą przycisku H> )
Komendy:
Klikamy H i wybieramy :
* Pomocy !!
* Przyjąłem !
* Do mnie - Spis Budynków
* Możesz odejść

3. Nowe Misje :

 Ziemia :
- Przygotowanie ( jesteśmy w centrum dowodzenia Houston i musimy znaleźć przydatne rzeczy < typu Tytan , Uran, Roboty Itp. >
- Tajemniczy Przybysz ( stoimy pod centrum Houston gdy nagle podchodzi do nas tajemniczy mężczyzna. Rozmawiamy z nim. Okazuje się że to dawny kosmonauta , który został wygnany z Houston za zdradę. Przenosi nas do Centrum Houston i rozmawiamy z dowódzcami( nwm czy dobrze napisałem ) . Zaczęło się od groźnych pytań do przybysza. Przybyszowi było wstyd i przeprosił. Oni pozwolili jemu pomagać tobie na ziemi. )
- Przygotowanie do odlotu ( musimy zabrać wszystkie rzeczy które znajdziemy w centrum Houston i dostarczyć na statek )
- Wirus ( Gdy próbujemy odlecieć wirus zaatakował systemy rakietowe. Musimy go znaleźć i usunąć za pomocą robotów, które będziemy mogli wykorzystać tylko kiedy zbadamy go w Centrum Badawczym. Robot nazywa się AntyWirusBot )
- Odlot ( Po pozbyciu się wirusa wracamy na statek i odlatujemy )
 Mars :
- Zapoznanie się z Marsem ( Musimy znaleźć formy życia < np. Ryby które oddychają za pomocą płuc < nie mają skrzeli, nie potrzebują wody >> )
- Pierwsze budowle na obcej planecie ( Szukamy Tytanu i budujemy budynki : Centrum Badawcze , Laser Ratunkowy < Laser Ratunkowy ( wysyła jak nazwa wskazuje promień, który ma bardzo duży odbłysk i dzięki temu do tego miejsca przychodzi twój pomocnik < Tajemniczy Przybysz > i pomaga Ci np. Niszczyć obce formy życia )
- Podwodny świat ( Musimy znaleźć jądro Astorybododoktyla < obca wodna forma życia < nie atakuje > i dostarczyć na statek i odlecieć)

Dalsza część wkrótce
_________________
Pzdr.
Kijana
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 04-02-2012, 14:14   

KijanAx1998 napisał/a:
Jestem nowy na forum więc chciałbym zacząć od czegoś w miarę dobrego.


Hi. Witaj.

KijanAx1998 napisał/a:
< wchodzisz, wpisujesz IP i grasz >


Inaczej się nie da.

KijanAx1998 napisał/a:
Uzdrowiciel < naprawia roboty z odległości ok. 50 m. >


Inna nazwa, uzdrawiać można ludzi, roboty naprawiać. To by było OP gdyby naprawiało z odległości 50 m, musi być z bliska.

KijanAx1998 napisał/a:
Broń < laser , pistolet ( 30 ammo )


Taki słaby mógłby być.

KijanAx1998 napisał/a:
Osłona ( 2 min. na każdej misji < uruchamianie za pomocą przycisku G > )


Bez sensu. Wchodzę do gniazda obcych, i wszystko niszczę, bo mam tymczasowego god mode-a, któy wystarczy do przejścia misji. Osłona mogła by odbijać np. jeden atak obcego i by się regenerowała szybciej niż życie, ale np. dopiero po 10 sekundach.

KijanAx1998 napisał/a:
Komendy:


Przydadzą się w multi jako skróty do wiadomości na czacie, w zwykłej grze nie widzę sensu.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 05-02-2012, 17:19   

Simbax napisał/a:
KijanAx1998 napisał/a:
< wchodzisz, wpisujesz IP i grasz >


Inaczej się nie da.

Da się: serwer główny przechowujący IP wszystkich uruchomionych serwerów. Wtedy możemy wejść, wybrać serwer i grać. Chyba to nawet lepsze, bo nie trzeba szukać/przepisywać/wklejać IP.
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 05-02-2012, 18:40   

krzys_h napisał/a:
Da się: serwer główny przechowujący IP wszystkich uruchomionych serwerów. Wtedy możemy wejść, wybrać serwer i grać. Chyba to nawet lepsze, bo nie trzeba szukać/przepisywać/wklejać IP.


Na jedno wychodzi. Oprócz funkcji wpisywania IP taka wyszukiwarka oczywiście musi być. Nie wszystkie serwery będą widoczne na liście, mogę np. chcieć sobie pograć przez hamachi/LAN.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 14-02-2012, 22:17   

Serwer przechowujacy IP to rozwiazanie burzujskie i nieprzyszlosciowe :)
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012