Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Organizacja pracy
Autor Wiadomość
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 27-03-2012, 14:07   

Nie wiem co miałbym zrobić. Na razie się za tworzenie leveli przecież nie ma co brać, skoro prawdopodobnie ich tworzenie będzie inaczej wyglądać po modyfikacjach. Czekam raczej aż dostaniemy jakieś zadania do wykonania.

Raptor napisał/a:
Jeszcze chwile taki stan pewnie potrwa. Ja wiem, że zacznę być bardziej aktywny po maturze. W wakacje najprawdopodobniej się wszystko rozrusza :-? .


Tak jak rok/dwa lata temu? :>
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
PoxiPol 
Chicken


Wiek: 23
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 146
Skąd: UK
Wysłany: 27-03-2012, 15:08   

Simbax, to wyjmij olowek i rysuj sobie te levele. Co z tego ze moga nie zostac uzyte. Cwiczysz kretywnosc i powiekszysz jakosc twoich nastepnych pomyslow.
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 27-03-2012, 19:05   

Odnośnie ćwiczenia kreatywności. Swego czasu popularna była "Szalona fabuła". Chyba wszyscy o niej zapomnieli, choć ta zabawa forumowa była bardzo przednia.
_________________

 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 27-03-2012, 19:21   

Nie no nie zapomnieli... Tylko przestali pisać, może z powodu, że "co by tu wymyślić", albo nowsi użytkownicy tematu jeszcze nie widzieli. Ja tam jakoś nie myślę o Szalonej Fabule...
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012