Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Crashe
Autor Wiadomość
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 29-12-2011, 22:26   Crashe

Kiedys jak gralem w Ceebota to stwierdzilem, ze napisze wlasna druzyne pilkarska od poczatku. No i napisalem i teraz crashuje mi po pewnym czasie gre bez zadnego powodu. Najczesciej po pewnym czasie jak uruchomie wszystkie programy.


Link do programow

Nie wiem czy to wina stezenia klas w programie, czy czego, ale moze ktos mial podobny problem i jakos go rozwiazal.
_________________
 
 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 01-01-2012, 14:41   

To był CeeBot 4, nie? Tak miałem podobny problem w polskiej wersji CeeBota 4, lecz było to dawno i pamiętam tylko to, że gdy próbowałem coś zrobić samemu to zawsze crashowało, albo też chyba wywalało, gdy było włączone za dużo programów (raczej napisanych samemu). Sposobem jest odpalanie skryptów-rozwiązań. Pisanie programów 'piłkarskich' w polskiej wersji jest beznadziejne. Angielska jest dużo lepsza. Może świetne rozwiązanie to nie jest, ale chyba musisz mieć angielską wersję :-/
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012