Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
Złoty czas...
Dodane przez Mrocza dnia Luty 22 2012 15:39:53


Bardzo długo nasz portal pozostawał w stanie uśpienia. Zahibernowany gdzieś między setkami martwych forów. Jednak dwudziestego stycznia 2012 roku pojawiła się nadzieja na zmiany. Sześć dni po wysłaniu e-maila do Epistec w końcu otrzymaliśmy odpowiedź.
Ten moment był dla nas bardzo ważny. Już po dwóch dniach zdołaliśmy dojść do porozumienia i wysłać list zawierający więcej szczegółów oraz prośbę o przesłanie nam kodu źródłowego Colobota. Niemal natychmiast otrzymaliśmy od niejakiego Pierre Arnaud potwierdzenie! Niestety upragniony kod długo do nas nie docierał.
Dziewiętnastego lutego straciliśmy cierpliwość i wysłaliśmy e-mail z grzecznym pytaniem jak długo musimy jeszcze czekać. I okazało się, że ten śmiały krok był dla nas zbawienny! Z jakichś przyczyn odpowiedź Pierra do nas nie dotarła ale wysłał ją ponownie kiedy tylko otrzymał nasze pytanie. I tak oto DWUDZIESTEGO LUTEGO DWA TYSIĄCE DWUNASTEGO ROKU OTRZYMALIŚMY KOD ŹRÓDŁOWY CEEBOTA ORAZ COLOBOTA! Otrzymaliśmy narzędzie dzięki któremu uda nam się wskrzesić Colobota!
Polski Portal Colobota skończył już cztery lata jednak nikt tej rocznicy nie obchodził. Byliśmy zbyt pochłonięci nawiązaniem kontaktu z twórcami naszej gry. Teraz możemy powiedzieć, że PPC narodził się na nowo aby wejść w swój złoty czas...
Rozszerzona zawartość newsa
Potrzebna jest dobra organizacja i ludzie którzy wesprą nas w pierwszym rozdziale rozwoju gry.
Co powiecie na: "CoLoBoT GOLD"? Myślę, że ta nazwa jak najbardziej tutaj pasuje. A taka odświeżona wersja Będzie doskonałym wstępem przed rozpoczęciem prac nad od dawna wyczekiwanym "Colobotem Multiplayer".
Zapraszam więc nowych użytkowników do przyłączenia się. Stałych forumowych bywalców zachęcam do jak największego zaangażowania, a moderatorów do utrzymywania porządku. Chaos nie jest teraz mile widziany.
Mrocza