Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Minecraft
Autor Wiadomość
Apus 


Twoja ulubiona misja: 2 pierwsze na Wulkanii
Pomógł: 3 razy
Wiek: 19
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 246
Skąd: ze wsi
Wysłany: 12-04-2011, 15:12   

Jedno pytanko: czy na peacefull występuje lawa? :idea:
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 12-04-2011, 16:14   

Tak, na peaceful tylko moby agresywne nie wystepuja + odnawia ci sie hp
_________________
 
 
     
0judge0 


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 7
Wysłany: 16-04-2011, 17:34   

Macie jakiś forumowy serwer, albo jakieś Hamachi, bo bym sobie pograł :)
 
 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 17-04-2011, 09:00   

0judge0 napisał/a:
Macie jakiś forumowy serwer, albo jakieś Hamachi, bo bym sobie pograł :)


Ja mam swój serwer na Hamachi
ID sieci:Miasto Minecraft 3
Hasło:12qwaszx
Zobaczysz w sieci użytkownika Hex_a_Gone.To ja.Skopiuj sobie adres IP i wklej do Minecrafta.
_________________
http://doladujse.pl/7415 -doładowania na koma
http://www.minecraftaccounts.com?join=34132 - darmowe konta do gry Minecraft
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 17-04-2011, 14:21   

Czy moby w mob towerze naprawde z wlasnej woli spadaja z pietra do pulapki? Bo chce sobie takiego towera zbudowac (wykopalo sie dol 20x20x30 to trzeba teraz materialy zmarnowac...) i sie zastanawiam, czy nie trzeba dawac jakiegos mechanizmu ktory zachecal moby do spadania kosztem powierzchni paru pieter...
_________________
 
 
     
Apus 


Twoja ulubiona misja: 2 pierwsze na Wulkanii
Pomógł: 3 razy
Wiek: 19
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 246
Skąd: ze wsi
Wysłany: 17-04-2011, 16:33   

Berserker napisał/a:
Czy moby w mob towerze naprawde z wlasnej woli spadaja z pietra do pulapki? Bo chce sobie takiego towera zbudowac (wykopalo sie dol 20x20x30 to trzeba teraz materialy zmarnowac...) i sie zastanawiam, czy nie trzeba dawac jakiegos mechanizmu ktory zachecal moby do spadania kosztem powierzchni paru pieter...


Chyba będą spadać w przepaść tylko, gdy po drugiej stronie będzie gracz.
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 17-04-2011, 18:34   

Moby są tak głupie, że potrafią spaść w przepaść i się zabić, więc... Poza tym żaden nie potrafi ustać w miejscu ;)
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 17-04-2011, 18:45   

Jedyne, co robia same to wchodza do wody i chyba to wykorzystam.
_________________
 
 
     
Apus 


Twoja ulubiona misja: 2 pierwsze na Wulkanii
Pomógł: 3 razy
Wiek: 19
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 246
Skąd: ze wsi
Wysłany: 17-04-2011, 20:45   

Simbax napisał/a:
Moby są tak głupie, że potrafią spaść w przepaść i się zabić, więc... Poza tym żaden nie potrafi ustać w miejscu ;)

Jeżeli nie gonią gracza, to tylko krówki skaczą w przepaść.

PS:Oglądnijcie od około 37:00. :shock: :idea: :-x :roll: Zastanawiam się, czy JJayJoker robi sobie jaja, czy mamy nowego, naprawdę istniejącego Herobrine. (dla tych, którzy nie oglądali tej serii, to wcześniej JJayJokerowi skopiowała się w save'ie wieża, tylko że kawałek dalej i nie dało się tam dojść i widać tam było postać z mieczem).
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 17-04-2011, 21:07   

Apus napisał/a:
Jeżeli nie gonią gracza, to tylko krówki skaczą w przepaść.


Wszystkie skaczą, przecież mają te same "warunki poruszania się".
A jak już przy tym temacie to wiecie, że pająki mogą się wspinać po ścianach, a kura jest jedynym mobem, który nie ginie po upadku z wysokości?

Apus napisał/a:
PS:Oglądnijcie od około 37:00. :shock: :idea: :-x :roll: Zastanawiam się, czy JJayJoker robi sobie jaja, czy mamy nowego, naprawdę istniejącego Herobrine. (dla tych, którzy nie oglądali tej serii, to wcześniej JJayJokerowi skopiowała się w save'ie wieża, tylko że kawałek dalej i nie dało się tam dojść i widać tam było postać z mieczem).


Przecież to oczywiste, że to było przez niego wyreżyserowane... Ciekawe co będzie w drugim sezonie. Nie wiem czy obejrzałeś dzisiejszy film, w którym tłumaczy ten dziwny koniec ostatniego odcinka http://www.youtube.com/watch?v=DsIiA2HAmtU
BTW Ja na Przygody z Minecraft to normalnie wyczekuję jak jakiegoś serialu telewizyjnego :mrgreen: Fajnie by było jakby leciał w telewizji :-> Chociaż... Nie, nie mówiłem tego, zapomnijcie.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
Ostatnio zmieniony przez Simbax 17-04-2011, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 17-04-2011, 21:11   

Cytat:
Wszystkie skaczą, przecież mają te same "warunki poruszania się".

No wlasnie, dzisiaj gapilem sie przez godzine na rozne zwierzaki (polowalem na spidery) i maja wpisane sprawdzanie roznicy poziomu gruntu.
_________________
 
 
     
Apus 


Twoja ulubiona misja: 2 pierwsze na Wulkanii
Pomógł: 3 razy
Wiek: 19
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 246
Skąd: ze wsi
Wysłany: 18-04-2011, 15:49   

Simbax napisał/a:
Apus napisał/a:
Jeżeli nie gonią gracza, to tylko krówki skaczą w przepaść.


Wszystkie skaczą, przecież mają te same "warunki poruszania się".
A jak już przy tym temacie to wiecie, że pająki mogą się wspinać po ścianach, a kura jest jedynym mobem, który nie ginie po upadku z wysokości?


Minecraft Wiki napisał/a:
Krowy pojawiają w grupach 4-15 i wędrują bez celu. Krowy przeskakują małe przeszkody, a często mogą być ujrzane w chwili gdy podskakują w górę stromego zbocza. Może to doprowadzić do ich śmierci, gdyż krowy nie zwracają uwagi na spadki i często spadają co powoduje ich śmierć. Podobnie jak inne bierne moby czują pociąg do światła.


Czyli krówki jednak czasem skaczą w przepaść.
BTW W którymś z ostatnich odcinków 'Przygody z Minecraft' była scena w której krówka uczyła się latać i zaliczyła deda.

Simbax napisał/a:
Apus napisał/a:
PS:Oglądnijcie od około 37:00. :shock: :idea: :-x :roll: Zastanawiam się, czy JJayJoker robi sobie jaja, czy mamy nowego, naprawdę istniejącego Herobrine. (dla tych, którzy nie oglądali tej serii, to wcześniej JJayJokerowi skopiowała się w save'ie wieża, tylko że kawałek dalej i nie dało się tam dojść i widać tam było postać z mieczem).


Przecież to oczywiste, że to było przez niego wyreżyserowane... Ciekawe co będzie w drugim sezonie. Nie wiem czy obejrzałeś dzisiejszy film, w którym tłumaczy ten dziwny koniec ostatniego odcinka http://www.youtube.com/watch?v=DsIiA2HAmtU
BTW Ja na Przygody z Minecraft to normalnie wyczekuję jak jakiegoś serialu telewizyjnego :mrgreen: Fajnie by było jakby leciał w telewizji :-> Chociaż... Nie, nie mówiłem tego, zapomnijcie.


Tym razem myślałem że to naprawdę Mieszkaniec Przeklętej Wieży. Wtedy, co zrobił zupkę z 'grzybków halucynków', a potem ufarbował owce i zrobił efekt falującego ekranu, od razu się skapnąłem. ;-)

EDIT: Jestem ciekaw w którym momencie on odpala Ti eN Ti w domku. :->
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 18-04-2011, 16:45   

Apus napisał/a:

EDIT: Jestem ciekaw w którym momencie on odpala Ti eN Ti w domku. :->


Prawdopodobnie jak "kładł się spać" tuż przed dojściem do domu to wszystko zrobił. W końcu było cięcie a jego historyjka, że napadł go zombie w nocy mnie nie przekonuje, bo poszedł spać bardzo wcześnie, więc nie ma szans żeby cokolwiek się zdążyło zespawnować, w dodatku w pobliżu łóżka.

Aaale. To są tylko moje hipotezy ;) W ogóle fajnie mu to wyszło, bo końca trzeba się domyślać "i co? koniec? przeniósł się w czasie? zginął? a może Herobrine go uratował? a może..." i tak można wiele wymyślić.

Apus napisał/a:
Czyli krówki jednak czasem skaczą w przepaść.


No tak, ale ja napisałem że nie tylko one, tylko wszystkie moby. Równie dobrze popełnić samobójstwo może Creeper lub świnia. A jak na złość najczęściej robi to, bezcenny, wilk...
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 18-04-2011, 20:24   

Apus napisał/a:

Minecraft Wiki napisał/a:
Krowy pojawiają w grupach 4-15 i wędrują bez celu. Krowy przeskakują małe przeszkody, a często mogą być ujrzane w chwili gdy podskakują w górę stromego zbocza. Może to doprowadzić do ich śmierci, gdyż krowy nie zwracają uwagi na spadki i często spadają co powoduje ich śmierć. Podobnie jak inne bierne moby czują pociąg do światła.


Czyli krówki jednak czasem skaczą w przepaść.


Naprawde uwazasz, ze strona, na ktorej moby sa "bierne" (jak juz to pasywne) i czuja "pociag do swiatla" (...), no i uwzglednia sie spadanie w spadki, to wiarygodne zrodlo informacji? ...
_________________
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 18-04-2011, 20:37   

Dlatego się czyta normalną (angielskojęzyczną) Wiki.

A jak ktoś ma problem z angielskim to trzeba było nie uciekać z lekcji... (Mam nadzieję, że to zdanie i następne nie dotyczą nikogo na tym forum). BTW Jak można sądzić, że angielski się nie przyda w życiu? Albo matematyka?
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012