Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
"Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan"
Autor Wiadomość
Thorin12 
Administrator forum
Cichy obserwator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 134
Skąd: Wyspa Berk
Wysłany: 15-11-2010, 23:13   "Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan"

Niestety coraz częściej gdy rozmawiam z kimś na temat anime zawsze jakaś osoba trzecia powie "O! rozmawiacie o tych chińskich bajkach, prawda?"
Nawet nie wiecie jak to takiego porządnego Otaku* wkurza (co prawda nie jestem jakiś OMGWTFBBQ otaku ale mną też to "trzącha")
Pierwsza rzecz która jest w tym wyrażeni nieprawdziwa to to ze te "bajki" są z Japonii, nie z Chin (tak trudno rozróżnić?)
A teraz druga sprawa - TO NIE SĄ BAJKI!
Niektóre anime i mangi w Japonii są z treściami dla dorosłych np. takie "Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan".
Anime to opowiada o chłopcu imieniem Sakura Kusakabe. chodzi on do liceum - zwykły uczeń. Lecz od pewnego czasu zaczęła mieszkać z nim Dokuro chan która okazuje się być aniołem z przyszłości. Nie będę wam opowiadał dlaczego została stamtąd przysłana - nie chce opowiadać anime ;p
Ma ona na celu odganianie Sakury od zajęć. W tym celu używa swojej wielkiej, metalowej, nabitej kolcami maczugi - Excalibolg której używa do (tu zaczyna się brutalność tego anime) roztrzaskania Sakury na drobne, krwawe kawałeczki które fajnie krwawią (lubię czarny humor :D ). Wygląda to mniej-więcej tak. Sakura zostaje też oczywiście wskrzeszony przez nią no bo w końcu to anioł (tu chodzi o kare - nie śmierć). Poza tym Anime jest bardzo ładnie narysowane i ogólnie - całokształt jest dość dobry.

Anime to ma w sobie dużo humoru i według mnie jest po prostu "miodzio"
A wy? - co o tym sądzicie?

* - zagorzały fan anime
_________________
 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 16-11-2010, 15:37   

Taki stan rzeczy to wina ruskich i komunizmu!
Anime jest super!(najlepsze to Sonic X,Digimon,Pokemon,B-daman,Bible Black i WIELE innych)
A mój stary się nabija ze mnie gdy to oglądam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
A wiele mówi,że DB i naruto to anime-NIE PRAWDA!
_________________
http://doladujse.pl/7415 -doładowania na koma
http://www.minecraftaccounts.com?join=34132 - darmowe konta do gry Minecraft
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 16-11-2010, 15:41   

C ruels! napisał/a:
A mój stary się nabija ze mnie gdy to oglądam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nic nie mów... Gdy oglądałem K-On! powiedział "wyłącz te bzdury i pooglądaj normalne filmy"... Właściwie to tak mówi przy każdym anime :-x
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Raptor 
Clever Girl


Twoja ulubiona misja: Raptorowanie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 432
Skąd: Isla Nublar
Wysłany: 16-11-2010, 22:15   

A Badeblade (czy jakoś tak, w każdym razie było to o ''latających dyskach'') też jest anime? Mam wątpliwości, gdyż ten serial powstawał w Kanadzie. Co do samego Anime, to też podzielam opinię że fajnie się ogląda (uwaga! Mówi to krytyk filmowy!).
_________________
- Stężenie czekolady we krwi: 93‰
- Ja to bym zjadł jeszcze batona...


 
     
Thorin12 
Administrator forum
Cichy obserwator


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 134
Skąd: Wyspa Berk
Wysłany: 16-11-2010, 22:46   

C ruels! napisał/a:

A wiele mówi,że DB i naruto to anime-NIE PRAWDA!


Otaku bym cie nie nazwal...
Naruto i DB to SĄ anime
po czym wnioskuje?
ano po tym, ze obydwie serie są ekranizacjami Mangi
Więc sprawa wyjaśniona

Cytat:
Mam wątpliwości, gdyż ten serial powstawał w Kanadzie


Zwróć uwagę na styl rysowania bo to może być amerykańska animacja (jak np "Młodzi tytani" - to też jest ekranizacja mangi ale styl rysowania i producent są amerykańskie)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012