Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Co chcecie nowego na forum?
Autor Wiadomość
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 04-09-2010, 17:31   

Thorin12 napisał/a:
Może by przekształcić to forum na forum wielotematyczne? moim zdaniem przyciągnęłoby to więcej użytkowników...

Bo na razie to forum z lekka upodabnia się do 4chana gdzie to Offtop (sławne /b/ ;p ) jest najaktywniejszym działem (pierwotnie 4chan miał być o kulturze japońskiej...)


Zgadzam się w 666%
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 04-09-2010, 22:38   

Jest tylko 100% nie rób sobie jaj :shock: Jeżeli myślisz że pisząc 666 jesteś fajny to jesteś w wielkim błędzie...
_________________

 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 05-09-2010, 00:09   

Lekka zmiana forum powiadacie? No cuż, by forum nie wymarło i żeby coś się działo można taką metodę zastosować. Warunek jeden: w działach, które nie są powiązane z Colobotem, nie będą naliczane posty.

Proszę podawać propozycję na nowe działy. Jeśli spośród wszystkich userów pomysł się podoba to oczywiście to takie powstaną. Zanim to jednak nastąpi muszę wcześniej przeprowadzić rozmowę z naszym drugim adminem, tak aby wszystko było przemyślane. Co dwie głowy to nie jedna.
_________________

 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 05-09-2010, 12:11   

Abadon napisał/a:
Lekka zmiana forum powiadacie? No cuż, by forum nie wymarło i żeby coś się działo można taką metodę zastosować. Warunek jeden: w działach, które nie są powiązane z Colobotem, nie będą naliczane posty.

Proszę podawać propozycję na nowe działy. Jeśli spośród wszystkich userów pomysł się podoba to oczywiście to takie powstaną. Zanim to jednak nastąpi muszę wcześniej przeprowadzić rozmowę z naszym drugim adminem, tak aby wszystko było przemyślane. Co dwie głowy to nie jedna.


To ja mam propozycję(wiem,że mnie nie posłuchacie bo "wszystkie adminy są złe" ale walą na to :-P )
Nowe działy:
Inne Gry
Gastronomia :lol:
Polityka :mrgreen:
Religie :evil:
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 05-09-2010, 12:16   

Dział z recenzjami i krytyką na temat książek, filmów, muzyki i... gier :) Jeszcze osobny o Linuxie. Jeszcze taki z problemami z Windowsem, oprogramowaniem itd. Dużo jest tego, wejdźcie choćby na peb.pl i z tego forum bierzcie :->
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 05-09-2010, 14:42   

No niby tak, ale trzeba pamiętać żeby czasem nie zrobił się forumowy tasiemiec. Trzeba nam wiedzieć co nasi userzy lubią.
_________________

 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 05-09-2010, 15:22   

To forum zostało założone aby pisać o colobocie a nie o anime jak w przypadku C ruelsa...(i innych jego offtopach)
_________________

 
     
Emxx52 
W istocie


Twoja ulubiona misja: Tropica
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 207
Skąd: Z istotnych pobudek
Wysłany: 05-09-2010, 17:07   

te działy można by było dodać jako poddziały w off-topie. np:

Off-top:
1. ogólnie
2. Inne gry
3. Linux
4. Windows
5. Informatyka
6. cośtamcośtam idt.
.
.
.
.
_________________
Windows w szacie Linuxa
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 05-09-2010, 19:30   

Zrobic osobny dzial "Gry" i go podzielic na strategie etc.
_________________
 
 
     
C ruels! 
Neokid


Twoja ulubiona misja: user levels,swobodna gra i KO
Wiek: 22
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 185
Skąd: Devil MachineXD
Wysłany: 05-09-2010, 20:18   

Hej nikt nie zauważył,że my tu zgłaszamy propozycje(dobry pomysł z działem o Linux ;-) )a admini nic nie robią z ich realizacją :evil: :evil: :evil: kto takich leniwych adminów wybrał?!
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 05-09-2010, 20:32   

Wypraszam sobie. Pomysł na nowe działy pojawił się nie dawno. Teraz czekamy do piątku na wasze propozycje. Chcę mieć dzisiaj wolną niedzielę, dzisiaj pospacerowałem sobie dotleniłem się itp.

Poza tym w dniach szkolnych wstaję o 6.15, później idę na przystanek, jadę do Włocławka, idę do LZK (nareszcie jacyś normalni ludzie w szkole), wracam na dworzec PKS i jadę do domu. Jestem w domu około 15.00 - 16.00.

P.S Od rana strasznie zimno na dworze, a w autobusie nie można zasnąć bo co 40 metrów jest jakaś dziura.
_________________

 
     
adiblol 
Administrator forum
FLOSS FTW!


Twoja ulubiona misja: porównywanie formatów audio
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1313
Skąd: pokój odsłuchowy
Wysłany: 05-09-2010, 21:05   

A ja nic nie zmieniam w ustawieniach bo się przyglądam dyskusji. ;) Poza tym nie jeestem pewien czy to dobry pomysł.
_________________
1Tbps Project && Telecomix Network

 
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 05-09-2010, 23:16   

A ja sie nie dziwie adminom - nowe dzialy to nie jest cos latwego, trzeba dobrze dobrac, bo albo bedzie kilka ale mocno zaspamowanych, albo bedzie ich duzo i w kazdym po jednym temacie - ciezko to wywazyc.

Abadon, ja wstaje o 6 i wracam czasem po 17 jak koncze pozno i zaczynaja sie korki. Komunikacja gdanska ftw.
_________________
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 06-09-2010, 16:25   

Wystarczyłby sam dział Inne gry, nie ma sensu rozdzielać go jeszcze na mniejsze. Moim zdaniem obowiązkowo powinien być dział o Linux-ie i ew. Macu.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 07-09-2010, 18:37   

można było by poprostu zrobić dział offtop a w nim cały offtop maci linuxy komputery itd...
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012