Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Ożywienie forum.
Autor Wiadomość
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 18-01-2010, 09:42   Ożywienie forum.

Ostatnio na forum coraz więcej pojawia się osób. Jest to zazwyczaj 12 userów lecz przy blisko 200 userom, mizernie to wygląda, choć nie narzekam bo bywało gorzej. Coś trzeba z tym zrobić. Reklama? Raczej nie, ale można powysyłać za to powysyła e maile do użytkowników, którzy chociaż często niegdyś wnosili na forum (oprócz spamu oczywiście). Wiem że ten sposób był już próbowany przez admina, kiedy było nowe forum, lecz teraz można ponownie spróbować. Oprócz e maili można spróbować skontaktować się przez gg.

A to taka moja lista userów których tu brakuje na forum:
-mac1e7
-Tomesy
-DOJO
-bbiidduull
-shoter?
-Kubus11
-YanPL

Co o tym sądzicie?

P.S Niestety patrząc na listę użytkowników stwierdzam że większość userów nie napisała żadnego posta...
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 18-01-2010, 16:06   

brakuje programera.
_________________

 
     
FE4R 


Twoja ulubiona misja: Saari - Inwazja
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 144
Wysłany: 18-01-2010, 17:11   

Wydaje mi się, iż COLOBOTa za długo nie ma. Brak Admina trochę osłabia portal.

Szczerze mówiąc wchodzę codziennie, a nikt nie fatyguje się przedstawić swoich programów, tylko cały czas te same osoby w offtopie siedzą. A tematy są tam tak głupie, że żal tego czytać.

A tak na marginesie to brakuje mi 'colobotwymiiata'. Koleś miał fajne pomysły na programy i różne takie.
Nie ma za bardzo o czym dyskutować. nikt nie postuje swoich programów. Jest Berserker i sajmon, ale jakoś nie widzę, żeby dużo programów tutaj umieszczali, więc nie ma o czym gadać. A bartuś czy Cruels to trochę słabe programy jak narazie mają :P . Mam nadzieję, że bartek się zgodzi, bo tych poprawek w programach obronnych było dość dużo.

Ja na razie zajmuję się wyszukiwaniem Ciekawostek CBOT oraz uczę się C++, więc może jeszcze coś fajnego zapostuję.
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 18-01-2010, 17:50   

Nie dajemy programów bo zaraz dasz swój i koniec tematu o tamtym programie.
A C ruels to całkiem słabe programy daje, tylko produce i message zna.
_________________

 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 18-01-2010, 17:59   

Co do userów to teraz większość ma problem z wirusem na forum m.in. colobotwymiiata, dlatego długo go nie ma. Admin z kolei ma studia, a styczeń to chyba czas egzaminów ...
_________________

 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Pomógł: 16 razy
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 18-01-2010, 18:44   

Cytat:
Jest Berserker i sajmon, ale jakoś nie widzę, żeby dużo programów tutaj umieszczali, więc nie ma o czym gadać.

1) O wiele bardziej wole komentowac inne programy
2) Dalem pare razy to co sam naskrobalem. Widzac 0 sensownych komentarzy pod programem ktory ma dobre 500 linijek i byl pisany 2 tygodnie stwierdzilem, ze to sensu nie ma :P Rozumiem, ciezko w ogole dojsc do tego, co ten program robi (mimo, ze zawsze pisze w skrocie jego dzialanie), bo nie pisze komentarzy ani nie porzadkuje tego jakos (dobrze mi sie pracuje w bajzlu, znacznie lepiej sie orientuje), ale nie jest to niemozliwe (zwlaszcza, ze duzo operuje osobnymi funkcjami)
 
 
     
FE4R 


Twoja ulubiona misja: Saari - Inwazja
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 144
Wysłany: 18-01-2010, 19:33   

Używam IE, aby ominąć trojana, który straszy na Mozilli od miesiąca.
 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Pomógł: 3 razy
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 18-01-2010, 19:54   

@FE4R: Cóż, ja wszedłem raz na PPC przez Chrome, pokazało się ostrzeżenie ale Eset i tak wyświetlił monit o trojanie. ^^; Chyba jakiś downloader...
Za to teraz jestem na LiveCD z Kubuntu. ^^ Problemów nie ma itp.
A gdy będę miał laptopa to będę wchodził jescze częściej. (Na notebooku będę miał Linuksa.)
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
sajmon313 
Jedi Master


Wiek: 28
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 42
Skąd: /dev/uarndom
Wysłany: 18-01-2010, 20:33   

FE4R napisał/a:
Jest Berserker i sajmon, ale jakoś nie widzę, żeby dużo programów tutaj umieszczali, więc nie ma o czym gadać.

Widzisz.. Praca + studia + mój validator cbot to jednak trochę czasu zajmuje.
Nie częściej niż raz na tydzień włączam winde, a jak już włącze, wtedy zawsze się okazuje że akurat trzeba jakiś program na zaliczenie napisać... Może po sesji (która jest w lutym) bede miał więcej czasu.
_________________
Validator CBot - Prace Trwają
Ostatnia Aktualizacja: 02.01.10
 
 
     
Bartek c++ 


Twoja ulubiona misja: Tropica - Czas na atak
Pomógł: 6 razy
Wiek: 20
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 390
Wysłany: 18-01-2010, 20:54   

ehh a ja mam co dziennie duzo roboty. Ale mam opere mini wiec pisze tez ze szkoly.
_________________

 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Pomógł: 3 razy
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 19-01-2010, 15:10   

Bartek c++ napisał/a:
Ale mam opere mini wiec pisze tez ze szkoly.


U mnie nie można używać komórek w szkole. Ani na lekcji. ani na przerwie. ^^;
Ew. mogę wejść na informatyce... ^^ Jak będziemy mieć luz i kumpel z którym siedze nie będzie chciał wejść na "Gladiatusa"...
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 19-01-2010, 15:54   

Ostatnio to ten nieszczęsny trojan odstraszał większość użytkowników...
Co do C2 to zapewniam was że ujrzycie w misjach taką fabułę jakiej w Colobocie nigdy nie było...
Ojj... będzie się działo w galaktyce...
Tylko pomóżcie nam trochę, a forum w ten sposób ożyje.
_________________

 
     
Schocker 
Wants cookies!


Twoja ulubiona misja: Hmm... All.
Pomógł: 3 razy
Wiek: 22
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 177
Skąd: Wadowice
Wysłany: 19-01-2010, 15:58   

@Abadon: O, jak miło. ^^ Może gdy skończymy Colobot 2, przyjdzie do nas więcej userów?

Co do trojana - nie bedzie łatwo się go pozbyć... Mój kumpel miał na swojej domenie wirusa, pomieszał mu on w plikach. Wyrzucił wszystko, zainstalował WordPressa od nowa... To samo. Zablokował domenę - dalej to samo.
Dlatego czekam na przeniesienie na inny hosting. ^^
_________________
But there's no sense crying over every mistake, you just keep on trying 'till you ran out of cake -GlaDOS
 
 
     
DOJO 
Piernik


Twoja ulubiona misja: Misja 36 (Ostatnia na nowej ziemi)
Wiek: 24
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 85
Wysłany: 21-01-2010, 08:42   

Mnie przez długi czas nie było na forum bo teraz próbuje zrozumieć Pascala.. (A właściwie to SAIL, taki inny jezyk oparty na Pascal'u podobnie jak z colobotem który jest oparty na c++), a oprócz tego, zapomniałem co tu mie trzyma, myśle że jak będę tu częściej zaglądał, to na dłuższy czas zostane. :mrgreen:
_________________
 
 
     
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 22-01-2010, 11:29   

A ja wiem czemu userów brakuje...

Po prostu nie da sie tu wejść, bo witryna jest zarazona jakimś trojanem :cry:
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012