Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Abadon
13-02-2009, 19:09
Czy gry średniwiowieczne mogą zacofać innych ludzi???
Autor Wiadomość
WRIM
Gość


Wysłany: 12-02-2009, 02:39   

adiblol napisał/a:
A gwoli ścisłości to fachowo gry wg. Pitera "średniowieczne" to historyczne a przyszłościowe to futurystyczne.

No właśnie, mały błąd językowy. Wiadomo, że nie ma żadnych średniowiecznych gier na komputer.
 
     
cyber_J


Twoja ulubiona misja: Królowa Obcych
Wiek: 23
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: Łabunie
Wysłany: 13-02-2009, 11:41   

Kurna mać, ten walony ham gada o mnie!!!!!!!!!!!1 :evil: Ja lubie grać w gry fantastyczne (on je nazywa średniowiecznymi), a Piter ich nie lubi. I dlatego ten fan walle'go ubzdurał sobie, że ja z moimi kolegami (A W TYM Z JEGO BRAĆMI) bawimi się pałkami, czy tam kijami czy czymś tam jeszcze. O nas coś [cenzura] (sorka za brzydkie słowo) a sam przechodził walle'go z 10 razy pod rząd!!! Może lubi gry "przyszłościowe", a nie lubi "średniowiecznych" , ale czy musi pisać jakieś pierdoły na forum. Tak, od dzisiaj zacznę używać kijów, ale chyba tylko po to, aby JEBAĆ NIMI TEGO NIEDOROZWOJA!!!!!!! (tylko nie poskarż sie mamusi pietka :evil: ) ZJEB POJEBANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(sorka, ale mnie wnerwił!!!!!!!!!!!)


[cenzura] dupoliz!!!!!!! :evil:


/// cyber_J opanuj nerwy, jeżeli masz jakieś pretensje to nie wyładuj je na forum przynajmniej. Zmień podpis bo obraża ono Pitera (niezgodne jest z obowiązującą netykietą), każdy ma prawo do zdania nawet o grach i musisz to uszanować - Abadon
_________________
Myślcie co chcecie, ale PITER TO ZJEB
Ostatnio zmieniony przez Abadon 13-02-2009, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
bbiidduull 


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 140
Wysłany: 13-02-2009, 11:46   

heh... opanuj nerwy. Siłą nic nie wskórasz. Jeden woli takie gry drugi inne i nic na to nie poradzicie. A że na tym świecie istnieją dzieci neo to juz inna sprawa :D Pozdro all
 
     
Piter


Twoja ulubiona misja: Na wulkani analiza badań
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 48
Wysłany: 13-02-2009, 16:15   

ja nie gadałem o nim tylko o innych. A tak z resztą to tylko pomyłka z tą ankietą. Zmyśliłem. Nie kłóciliśmy się nawet. Administratorze zamknij ten temat ok???
_________________
CoLoBoT jest COLL!!!!
Proszę piszcie solucje
 
 
     
cyber_J


Twoja ulubiona misja: Królowa Obcych
Wiek: 23
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: Łabunie
Wysłany: 13-02-2009, 17:33   

Ludzie! Chodzę z nim do klasy i tylko ja i mój kolega lubimy takie "średniowieczne gry" więc to o nas pewnie napisał te pierdoły. U nich panuje taka zasada, że gdy grają na komputerze, to każdy po pół godziny. Jego bracia też lubią takie gry, więc musiał pewnie z godzinę oglądać gry, których nienawidzi, a gdy jeszcze powkurzali go trochę (co robią czasami dla zabawy, jak to bracia) wnerwił się(albo rozpłakał bo to beksa :cry: , uraził się piterek :oops: ) i napisał takie pierdoły.

Cóż, jak się jest dziwnym to tak jest.

P.S. Podpisu nie zmienię bo to szczera prawda. Zalogowałem się tu tylko ze względu na niego, bo naprawdę nienawidzę COLOBOTA :evil: , ale wywalam już od tego waleńca.
Jak chcecie to mnie wylogujcie, lata mi to :-P
A czego można nauczyć się z xblasters i homeworlda i skąd wiesz że tak będzie w przyszłości Pietka?
I nie bawie sie żadnymi kijami czy pałami.
A to od mojego Kolegi: MASZ PRZEWALONE PITER :!:
A on to CIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :!: :!: :!:

[ Dodano: 13-02-2009, 17:41 ]
Sprostowanie:
1.Tylko ja i mój kolega lubimy te gry w naszej klasie.
2.On pisał o nas i swoich braciach bo się chyba wtedy obraził na nas.
3.Nie wiem skąd taki pomysł o palkach. Chyba pisał o sobie...(albo o swoim braku pały :lol: )
4.Sam grał w Rome:Total War.
5.Wylogujcie mnie, bo nie chcę być na tej samej stronie co on!!!!!!!

[ Dodano: 13-02-2009, 17:46 ]
:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil:


:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: iter
_________________
Myślcie co chcecie, ale PITER TO ZJEB
 
 
     
Abadon 
Administrator forum
Administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 586
Wysłany: 13-02-2009, 19:05   

Jeżeli macie dalej się spierać, obrażać to usuwam ten temat do śmietnika. Miałem nadzieję że przeprosicie się, a nie dalej sobie ucinacie nawzajem. Nie wiem czy to dobry pomysł (z usuwaniem tematu), ale to przynajmniej skończy kłótnie.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012