Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Kontakt z EPSITEC
Autor Wiadomość
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 21-01-2012, 17:28   

Co do CMP to się poddaję, parę godzin kombinowałem i nie znalazłem przyczyny problemu :( :( :(
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Mrocza 


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Ziemi
Pomógł: 4 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 249
Skąd: Lublin
Wysłany: 22-01-2012, 15:54   

Najpierw zakończenie bo jest najprostsze. Ukryłem tutaj delikatną sugestię żeby spróbowali się wyrobić z tym kodem w miesiąc.

Our website was established in February 2008. Finally we have been able to contact you. We hope that our cooperation will bring us only benefits. If you have any questions feel free to ask on our English Board: [link]. We are approaching the fourth anniversary of our site and the source code would be a great gift.
Sincerely
PPC community.

[ Dodano: 22-01-2012, 16:21 ]
For a long time we were also working on multiplayer (CMP project).
However, we were unable to create a properly functioning version. Unidentified errors in
our code did not allow us to complete the work. Repeated attempts to correct any defects did not brought us the expected results.

Coś tutaj chyba pomieszałem z czasami.
Będziemy im wysyłać jakiś kod czy coś odnośnie CMP?

[ Dodano: 22-01-2012, 16:29 ]
Nie mogę tego wysłać. Hasło na skrzynkę wysłałem chyba Simbaxowi i Thorinowi na PW.

[ Dodano: 22-01-2012, 17:08 ]
Z tego załącznika to bym wywalił numerek 03 i numerki od 13 do 16.

[ Dodano: 22-01-2012, 17:11 ]
Tak wygląda na razie pełen list:

Cytat:
At the outset we want to thank you for your reply. We did not expected such a quick response from you.

Who are we? The vast majority of our users is still studying at different universities or attending high schools. We are able to work with our projects only during free time. Therefore, the completion of anything in a relatively short period of time is rather impossible.

We now have 350 registered members and only some of them are active, which is now less than 10%. Please notice that few people still remember the CoLoBoT and have some experience. We think that this game is undervalued. With a little support our forum project called "Colonization" or "C-World" may radically change that situation. This project contains elements similar to those in CoLoBoT. We have many ideas, but we do not have enough experience in creating games. So far, we have created an absolute basis, using the Irrlicht engine. The project works on both Windows and Linux. It is characterized by a much better graphics.

In the attachment we are sending a few pictures from the making of "Colonization" with the new PracticeBot project.

For a long time we were also working with multiplayer game mode (CMP project). However, we were unable to create a properly functioning version. Unidentified errors in our code did not allow us to complete the work. Repeated attempts to correct any defects did not brought us the expected results.

Our website was established in February 2008. Finally we have been able to contact you. We hope that our cooperation will bring us only benefits. If you have any questions feel free to ask on our English Board: [link]. We are approaching the fourth anniversary of our site and the source code would be a great gift.
Sincerely
PPC community.
 
 
     
Raptor 
Clever Girl


Twoja ulubiona misja: Raptorowanie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 432
Skąd: Isla Nublar
Wysłany: 22-01-2012, 17:28   

Myślę, że jest dobrze. Co do załącznika, róbcie jak uważacie. Sam na razie nie mam dostępu do komputera, więc nie mogę pomóc wiecej.

[ Dodano: 22-01-2012, 17:31 ]
Przydałoby się dodać jeszcze ogólny link do Naszego forum przed linkiem do English board.
_________________
- Stężenie czekolady we krwi: 93‰
- Ja to bym zjadł jeszcze batona...


 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 22-01-2012, 18:07   

1. Nie napisaliśmy na jakiej licencji chcielibyśmy dostać kod, co proponował adiblol
2. Nie napisaliśmy, że chcielibyśmy żeby colobot był darmowy
3. Nie napisaliśmy, że chcielibyśmy żeby colobot był open source
4. Co do zdania "Unfortunately we are not able to support you financialy, our forum generates no profit" to myślę, że powinniśmy je jednak umieścić.
5. Nie zapomnijcie zamienić [link] na linka ;)
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 22-01-2012, 18:11   

Mrocza napisał/a:
Nie mogę tego wysłać.


Dlaczego?
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Mrocza 


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Ziemi
Pomógł: 4 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 249
Skąd: Lublin
Wysłany: 22-01-2012, 18:26   

Nie mogę dodać załącznika bo mam błąd przy uploadzie jakichkolwiek plików przez sieć akademicką.
Mógłbym spróbować przez telefon ale wysłanie tego załącznika trwałoby wieczność...

Gdyby nie ten załącznik to chętnie bym wysłał.
Ewentualnie mogę skoczyć do kafejki i stamtąd wysłać ale to dopiero jutro.

[ Dodano: 22-01-2012, 18:28 ]
To nie jest jeszcze etap na którym możemy czegokolwiek od nich wymagać.
Później się ich poprosi o określoną licencję itp.

[ Dodano: 22-01-2012, 18:37 ]
At the outset we want to thank you for your reply. We did not expected such a quick response from you.

Unfortunately we are not able to support you financialy, our forum generates no profit. The vast majority of our users is still studying at different universities or attending high schools. We are able to work with our projects only during free time. Therefore, the completion of anything in a relatively short period of time is rather impossible.

We now have 350 registered members and only some of them are active, which is now less than 10%. Please notice that few people still remember the CoLoBoT and have some experience. We think that this game is undervalued. With a little support our forum project called "Colonization" (this is not the final name) may radically change that situation. This project contains elements similar to those in CoLoBoT. We have many ideas, but we do not have enough experience in creating games. So far, we have created an absolute basis, using the Irrlicht engine. The project works on both Windows and Linux. It is characterized by a much better graphics.

In the attachment we are sending a few pictures from the making of "Colonization" with the new PracticeBot project.

For a long time we were also working with multiplayer game mode (CMP project). However, we were unable to create a properly functioning version. Unidentified errors in our code did not allow us to complete the work. Repeated attempts to correct any defects did not brought us the expected results.

Our website was established in February 2008. Finally we have been able to contact you. We hope that our cooperation will bring us only benefits. If you have any questions feel free to ask on our English Board: http://www.colobot.cba.pl/forum/index.php?c=24 . We are approaching the fourth anniversary of our site and the source code would be a great gift.

Sincerely
PPC community.
 
 
     
Raptor 
Clever Girl


Twoja ulubiona misja: Raptorowanie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 432
Skąd: Isla Nublar
Wysłany: 22-01-2012, 18:59   

(this is not the final name) - zamień name na title. Brak zastrzeżeń co do reszty.
_________________
- Stężenie czekolady we krwi: 93‰
- Ja to bym zjadł jeszcze batona...


 
     
Mrocza 


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Ziemi
Pomógł: 4 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 249
Skąd: Lublin
Wysłany: 22-01-2012, 21:46   

UWAGA! Wysyłam email w takiej postaci. Prosimy nie pobierać Raptorowego załącznika. Zmiana liczby pobrań tego forumowego załącznika będzie świadczyć o tym, że Epistec go właśnie przegląda.


At the outset we want to thank you for your reply. We did not expected such a quick response from you.

Unfortunately we are not able to support you financialy, our forum generates no profit. The vast majority of our users is still studying at different universities or attending high schools. We are able to work with our projects only during free time. Therefore, the completion of anything in a relatively short period of time is rather impossible.

We now have 350 registered members and only some of them are active, which is now less than 10%. Please notice that few people still remember the CoLoBoT and have some experience. We think that this game is undervalued. With a little support our forum project called "Colonization" (this is not the final title) may radically change that situation. This project contains elements similar to those in CoLoBoT. We have many ideas, but we do not have enough experience in creating games. So far, we have created an absolute basis, using the Irrlicht engine. The project works on both Windows and Linux. It is characterized by a much better graphics.

A few pictures from the making of "Colonization" with the new PracticeBot project can be founded here: http://www.colobot.cba.pl...load.php?id=475

For a long time we were also working with multiplayer game mode (CMP project). However, we were unable to create a properly functioning version. Unidentified errors in our code did not allow us to complete the work. Repeated attempts to correct any defects did not brought us the expected results.

Our website was established in February 2008. Finally we have been able to contact you. We hope that our cooperation will bring us only benefits. If you have any questions feel free to ask on our English Board: http://www.colobot.cba.pl/forum/index.php?c=24 . We are approaching the fourth anniversary of our site and the source code would be a great gift.

Sincerely
PPC community.


[ Dodano: 22-01-2012, 21:55 ]
Email wysłany nie ma odwrotu.
Załącznik o którym mowa został pobrany 10 razy. Zmiana na 11 będzie oznaczać pobranie go przez Epistec.
 
 
     
Raptor 
Clever Girl


Twoja ulubiona misja: Raptorowanie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 432
Skąd: Isla Nublar
Wysłany: 22-01-2012, 22:54   

Dobra. Skoro zostało wysłane, to trzeba się przygotować na przyjęcie Gości - samych twórców Naszej ulubionej gry. Poproszę Thorin'a12 lub adiblol'a o zmianę ogłoszenia na stronie głównej na puste lub na "Welcome to PPC!". Strach pomyśleć, co będzie, jak przetłumaczą całe obecne ogłoszenie. Jedno istotne słowo: "EPSITEC" - działa tutaj jak przynęta. Słowo "kontakt", które wizualnie jest niemal takie samo, jak "contact", jest oliwą do ognia i dalszą prowokacją do przetłumaczenia całości.

(Strach pomyśleć, co będzie, jak przejrzą całe forum! Zwłaszcza na temat niedawnej próby zdeasemblowania kodu źródłowego przez krzys'ia_h!... Nie mówiąc już o innych grzeszkach...) ;-)
_________________
- Stężenie czekolady we krwi: 93‰
- Ja to bym zjadł jeszcze batona...


 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Pomógł: 6 razy
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 23-01-2012, 12:04   

"Zwłaszcza na temat niedawnej próby zdeasemblowania kodu źródłowego przez krzys'ia_h!... "

Właśnie chciałem napisać, żeby jakoś ukryć ten temat, bo zdeassemblowanie jest nielegalne w świetle prawa. Jeśli nikomu nie zależy, to możnaby przenieść do kosza.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-01-2012, 13:34   

Można też poprosić admina o dział zabezpieczony hasłem, albo jakiś ukryty dla np. Userów spoza grupy Stały bywalec

[ Dodano: 23-01-2012, 13:36 ]
Albo cały dział modyfikacje tylko dla stałych bywalców (albo chociaż inżynieria wsteczna)
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Raptor 
Clever Girl


Twoja ulubiona misja: Raptorowanie
Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 432
Skąd: Isla Nublar
Wysłany: 23-01-2012, 14:58   

UWAGA! EPSITEC prawdopodobnie pobrało załącznik. Jest już jedenaście pobrań. Przyznawać się, jeśli ktoś z Nas się tego dopuścił!

Ogłoszenie wciąż nie zmienione... Ja się chyba załamię...
_________________
- Stężenie czekolady we krwi: 93‰
- Ja to bym zjadł jeszcze batona...


 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-01-2012, 15:23   

Kto ma hasło do skrzynki? Sprawdzcie czy jest odpowiedź. A administratorzy to chyba już opuścili to forum, nawet ogłoszenia nie zmienili.

[ Dodano: 23-01-2012, 15:26 ]
Ale jak tylko będę przy komputerze (piszę z komórki) to napiszę do adiblola, żeby zmienił. Poza tym, jeśli tylko pobrali załącznik to nie widzieli ogłoszenia (sprawdzałem zanim wysłaliście maila)

[ Dodano: 23-01-2012, 16:23 ]
Pobrano 13 razy !!! Co to, Wy pobieracie, czy Oni???
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Mrocza 


Twoja ulubiona misja: Swobodna na Ziemi
Pomógł: 4 razy
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 249
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-01-2012, 16:24   

Znowu dostaliśmy automatyczną odpowiedź. Taką jak poprzednio. Nic poza tym.
 
 
     
krzys_h 


Twoja ulubiona misja: Wszystkie :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 20
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 255
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-01-2012, 16:26   

Ale plik już 3 razy pobrali ;)
_________________
Gość, cieszysz się, że skontaktowaliśmy się z EPSITEC?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012