Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 Polski Portal COLOBOTa - COLOBOT Polish Portal
Forum - Polski Portal COLOBOTa
Strona głównaStrona główna UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy StatystykiStatystyki


Poprzedni temat «» Następny temat
Najnowsze gry - najmniejsze wymagania. Jakie znacie?
Autor Wiadomość
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 01-04-2011, 18:26   

@up Jest o tym temat zrobiony przeze mnie. Poza tym jest to sandbox. Czyli nie ma żadnego celu, sam sobie go wyznaczasz i ogólnie robisz co chcesz :)
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 03-04-2011, 00:23   

Left 4 Dead ftw i tyle, szkoda tylko, ze ludzie z ktorymi gram latwo ragequituja...

C ruels! napisał/a:
1.Pisze się są!

Niezle sie usmialem jak to przeczytalem, skad wiesz, moze mialem na mysli spolke akcyjna? Wciskanie alta to marnotrawstwo czasu, no i starcraft 2 jest beznadziejny :>
_________________
 
 
     
Thorin12 
Administrator forum
Cichy obserwator


Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 134
Skąd: Wyspa Berk
Wysłany: 20-04-2011, 12:28   

Oj wierz mi - też mam l4d ale nie gram za bardzo bo kampanie przewałkowałem, survival mi się znudził a na Versus szaleją Pro NEET gracze... (a l4d2 jest za ciężki jak na mój gruchot)


Co do topica... Gdyby nie to, że PORTAL 2 wymaga takiego procesora to chyba ta gra zdobyłaby miano "najnowszej gry z małymi wymaganiami" (nooo i jeszcze dochodzi i tu uwaga... 13 gb HDD D: )
_________________
 
     
Simbax 
Mod


Twoja ulubiona misja: Wszystkie na Krystalii
Wiek: 22
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 473
Skąd: z Leszna
Wysłany: 20-04-2011, 13:36   

Ależ Portal 2 jest epicki. Najbardziej mi się podoba co-op :) Tylko jak zwykle przesadzają z ceną, będę musiał poczekać aż stanieje albo jak będzie jakaś promocja na Steam.
_________________
http://projektsimbax.blogspot.com/ <- Taki sobie blog
 
     
Berserker 
Dark Ness


Twoja ulubiona misja: Ofrenia
Wiek: 24
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 496
Skąd: Bigos
Wysłany: 20-04-2011, 14:50   

Cytat:
Oj wierz mi - też mam l4d ale nie gram za bardzo bo kampanie przewałkowałem, survival mi się znudził a na Versus szaleją Pro NEET gracze... (a l4d2 jest za ciężki jak na mój gruchot)

Jak kazda gra. L4D daje najwieksza zabawe podczas grania ze znajomymi, najlepiej majac vc. Naprawde czasem mamy takie fajne akcje (na expercie ostatnio trzymamy sie razem tylko dlatego, ze jak ktos znajdzie molotowa to odrazu rzuca go w kogos innego), ze mozna sie poplakac ze smiechu...
_________________
 
 
     
lukas_j 
Geek
127.0.0.1<-hack


Twoja ulubiona misja: nie wiem, lubie wiekszosc :)
Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 187
Skąd: localhost
Wysłany: 20-04-2011, 15:27   

Ja jeszcze moge polecic Mortyr III, nie ma aż takich strasznych ;)
_________________
Jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania!
 
 
     
Thorin12 
Administrator forum
Cichy obserwator


Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 134
Skąd: Wyspa Berk
Wysłany: 20-04-2011, 17:55   

Berserker napisał/a:
Cytat:
Oj wierz mi - też mam l4d ale nie gram za bardzo bo kampanie przewałkowałem, survival mi się znudził a na Versus szaleją Pro NEET gracze... (a l4d2 jest za ciężki jak na mój gruchot)

Jak kazda gra. L4D daje najwieksza zabawe podczas grania ze znajomymi, najlepiej majac vc. Naprawde czasem mamy takie fajne akcje (na expercie ostatnio trzymamy sie razem tylko dlatego, ze jak ktos znajdzie molotowa to odrazu rzuca go w kogos innego), ze mozna sie poplakac ze smiechu...




Hmmm... "Profound moments in l4d2" - to mi przyszło na myśl jak przeczytałem to co napisałeś...

Z tym że można popłakać się ze śmiechu to masz rację... ale tylko wtedy gdy jest dobra akcja lub grasz z osobą towarzyską tudzież z idiotą D:
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Polski Portal COLOBOTa © 2008 - 2012