Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Modyfikacje - Uniwersalny profil

Raptor - 27-01-2011, 14:46
Temat postu: Uniwersalny profil
Może się komuś to przyda.

W załączniku jest profil do pełnej wersji CoLoBoT.

Po wypakowaniu archiwum 7z, należy wszystkie pliki przenieść do katalogu z dowolną nazwą (Nasz nick). Następnie przygotowany katalog przenieść do katalogu savegame, znajdującego się w katalogu głównym CoLoBoT-a.

Profil umożliwia budowanie wszystkich budynków (oprócz Centrum badawczego i Laboratorium oczywiście) oraz robotów w misjach swobodnych. Ukończone są wszystkie misje, ćwiczenia i wyzwania oraz zachowany został standardowy wygląd astronauty.

Jak już mówiłem, może się komuś to przydać w celu np. zachowania sterylności swojego profilu do testów. Sam tego używam do różnych testów. Oczywiście większość z was pewnie ma już takie profile zrobione własnoręcznie, ale jak nas kto nowy odwiedzi, to będzie miał.

Simbax - 27-01-2011, 15:39

Przyda się, a jakże. Właśnie tego mi tutaj brakowało :)
bbiidduull - 27-01-2011, 15:46

Nareszcie koniec z winmission. :)
C ruels! - 27-01-2011, 17:50

Przydatne jak ktoś już przeszedł kampanię a np.przypadkowo skasował grę albo w wyniku awarii kompa trzeba było robić format dysku(jak ja :-( )
Raptor - 28-01-2011, 09:46

W takim razie cieszę się, że mogłem pomóc. ;-)
adiblol - 28-01-2011, 13:35

cezar.512 napisał/a:
Jest to plik 7z z rozszerzeniem zip, więc po pobraniu należy zmienić rozszerzenie.

Jakiś czas temu zmieniłem ustawienia żeby dało się załączać 7z (a także tar.gz, tar.lzma, tar.bz2).

Raptor - 28-01-2011, 14:36

adiblol napisał/a:
Jakiś czas temu zmieniłem ustawienia żeby dało się załączać 7z (a także tar.gz, tar.lzma, tar.bz2).

Dobrze. Niedługo zmienię. Dobrze wiedzieć.

EDIT: Już zmieniłem. Smacznego! :-P

krzys_h - 11-03-2011, 14:49

Dzięki cezar.512 przyda mi się do testów
Abryct - 02-06-2012, 15:09

Thx Raptor :P
Raptor - 02-06-2012, 23:24

No i proszę. Temat, w którym mogę najbardziej się przydać na całym forum i za nic nie mogę dostać upragnionego punktu "Pomógł" przez głupiutki phpBB by Przemo...

Ale i tak się cieszę, że w "biurokracji i equipmentach" mogę się jednak przydać :-P .


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group