Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Strefa off-topu - Herosy: Bohaterowie miecza i magii: Wojenny Chaos

Abadon - 29-12-2010, 11:41
Temat postu: Herosy: Bohaterowie miecza i magii: Wojenny Chaos
Czy byłby ktoś zainteresowany by stworzyć grę od podstaw? Grafika już jest, gra byłaby w 2D. Coś w stylu zwykłych Herosów III.

// Poprawka w tytule -adiblol

adiblol - 29-12-2010, 12:32

Ja w trybie tekstowym bym stworzył :mrgreen:
Berserker - 29-12-2010, 16:21

Nie uwazasz, ze "magji" w tytule wyglada troche dziwnie? :P
Abadon - 29-12-2010, 17:35

Tak wiem, nie zmieniałem specjalnie bo to nie mój pomysł na tytuł tylko jakiegoś 11 latka z Akademii Wojny, któremu obiecałem że zapytam się na PPC czy ktoś byłby chętny do pomocy... z stąd ten tytuł. A jak błąd ktoś zauważy, to prędzej wejdzie zobaczyć ten temat, a w szczególności jeśli to admin.

A tutaj owe forum .

Ostatnio wróciłem do klasyki i zarejestrowałem się właśnie tam.

Choć od dnia dzisiejszego przez jakiś czas w ogóle będę miał przerwę od wszelkiej rozrywki, ale to jest spowodowane sprawami osobistymi :-| .

demolish - 29-12-2010, 19:10

powie mi ktoś czy na stronie jest nadal wirus?
Abadon - 29-12-2010, 19:19

Jest, ale póki co nikomu jeszcze nic złego nie zrobił.
DemoLisH - 29-12-2010, 19:33

to witam spowrotem :)

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1500 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 1757

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu

Abadon - 29-12-2010, 19:41

Witam, miłego czytania postów.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group