Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Turnieje - WALKI ROBOTOW

krzychukoko - 11-12-2010, 09:00
Temat postu: WALKI ROBOTOW
ja to bym byl za zrobieniem walk robotow ale na zasadzie sami se decydujecie jakiego chcecie robota do walki + jakiego robota w roli wsparcia (ten od wsparcia nie może byc bojowy) i wysylacie mi programy do nich na krzychukoko6@gazeta.pl ja daje walke miedzy dwoma takimi drórzynami nagrywam to i wstawiam tu link na którym można pobrac filmik z przebiegiem walki dzieki któremu zobaczycie jak efektowna byla hehehe

// Jak poprawiasz orty to rób to dobrze. http://sjp.pl/ W dalszym ciągu brak interpunkcji. -adiblol

BARDZO PRZEPRASZAM ALE MAM DYSLEKCJĘPROSZĘO WYROZUMIAŁOŚĆ

Korniszon - 11-12-2010, 09:03

LEKKO bezsensowny post.
Abadon - 11-12-2010, 09:14

Może ma i to jakiś sens... Dajmy szanse nowemu userowi. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Berserker - 11-12-2010, 11:40

Jaka mapa? I czy ktos jeszcze sie na to pisze? Nie chce mi sie pisac programow jesli nie bede mial z nich pozytku...
krzychukoko - 11-12-2010, 17:23
Temat postu: witam ponownie
przepraszam za ort ale mam dyslekcje

tutaj załączam mapke morzna pobrac i zobaczyc ja kwyglonda ta "ARENA"

mam nadzieje , że spodoba sie połączenie mehanika i stacji energetycznej no i oczywiscie podwujny warsztacik terz. :mrgreen:





KLIKNIJ ABY POBRAC "ARENE"


MÓJ MAIL CZEKA NA PROGRAMY. TRZEBA WYSŁAĆ MI NA MAILA(podanego na początku postu)PROGRAM I MUSI BYC NAPISANE DO JAKIEGO ROBOTA(A PROPOS ROBOTA WSPARCIE TO NIE MROZE BYC TO LATAJĄCY CHWYTAK BO TAKIE OBSLUGUJA ARENE A NIE CHCE RZEBY MI KTOS OBSLUGE NAWALAL)(RADZE ZROBIC PROGRAM KTÓRY BEDZIE WALCZYC Z KARZDYM RODZAJEM DZIALA ORGANICZNEGO I ZWYKLEGO BO NIE WIADOMO JAKIEGO ROBOTA ZARZYCZY SE PRZECIWNIK

[color=red]// Nawet jeżeli masz dysleksję to przed wysłaniem posta przeczytaj go jeszcze raz - pozwoli to uniknąć literówek. BŁĘDY ORTOGRAFICZNE! http://sjp.pl/ -adiblol[/color

Korniszon - 11-12-2010, 21:15

Wow, już 4 posty, a zarejestrowany dzisiaj! :shock: A zobacz TUTAJ.
Berserker - 11-12-2010, 21:33

Nie uwazasz, ze plansza z woda i gorami to troche za duzo jak na umiejetnosci wiekszosci uzytkownikow? I czy mozna brac dzialo fazowe? :)
krzychukoko - 11-12-2010, 21:41
Temat postu: WIDAC ARENA MA POWODZENIE
AHA JESZCZE TROCHĘ INFO:
1.Jesli chcecie walczyc ale nikt inny nie wysyla mi programów to napiszcie ,że chcecie z "standardowym robotem" czyli takim co ma program znajdz,podjedz byle nie za blisko,wyceluj,wal
2.zakaz dawania czegokolwiek co spowoduje nawalanie latających chwytaków bo takie wlasnie obsluguja arene
3.jesli odbedzie sie jakas walka to link do nagrania wstawie tu:








4.ogółem co ma zawierac mail wyslany na mojego maila: krzychukoko6@gazeta.pl
więc:
-program do robota bojowego
-program do robota wsparcie(o ile chcemy takiego to może byc dowolny transporter byle nie latającyoslaniacz no a inne to juz raczej sie nie przydadza hehehe)
-napisane czy chcecie czekac na przeciwnika ludzkiego czy walczyc z "robotem standardowym"
-napisane jakiego robota bojowego chcecie
-napisane jakiego robota wsparcie chcecie(o ile chcecie miec wsparcie)
-programy muszą miec funkcję czekania wartośc o nazwie "walka"(w stacji przekaznikowej)będzie większa niż 1(jak tej funkcji nie ma to dyskfalifikuje,a latwo ją napisac)

[ Dodano: 11-12-2010, 21:47 ]
FAZOWE MOŻNA BRAC

A TE GÓRY TO JUŻ NIE JEST ARENA
ARENA TO TEN WIELKI PLASKI TEREN OBOK BAZY
ALE NIE MA NIC O WYJEŻDŻANIU POZA TEN OBSZAR

// Kolejne literówki i ortografy. Chrome, Chromium i Firefox podkreślają błędy!!! -adiblol
Kod:

// Jak już poprawiłeś błędy to możesz usunąć wyróżnienia kolorem. -adiblol

Berserker - 11-12-2010, 23:01

Maly ten teren...
I co z funkcja produce()?

krzychukoko - 12-12-2010, 09:07
Temat postu: produce
Wiem, że nie powinno się ale to po to rzeby nie zajmowac miejsca całą bazą.

ZMIANA PLANÓW NIE BEDZIE FILMIKÓW MAM ZA WOLNEGO NETA RZEBY PRZESLAC :-( :-( :-(


C ruels! - 12-12-2010, 09:58

ten krzychukoko to jakiś kolega dawidka/sionera/mrowka/wszystko razem :evil:
krzychukoko - 14-12-2010, 18:09
Temat postu: ORTY
ADMINIE prosze o skasowanie dawnych ostrzerzeń które dostalem a obiecuje ,że do nowego roku opracuje co najmniej 10misji do colobota2(nie liczonc odprawy bo to każdy umie)

// Nie liczy się ilość lecz jakość. Jeśli robisz błędy ortograficzne to ostrzeżenia będą :P -adiblol
// Przerost formy nad treścią kolejny Sionier -.-" - Bartek c++

Korniszon - 16-12-2010, 19:48

krzychukoko napisał/a:
ZMIANA PLANÓW NIE BEDZIE FILMIKÓW MAM ZA WOLNEGO NETA RZEBY PRZESLAC

Skoro ty nie możesz to ja mogę: CENZURA.

adiblol - 16-12-2010, 19:55

Krzychukoko: Zgodnie z ofertą kolegi Korniszona, może przesłać mu gotowe user levele żeby udowodnić że umiesz przeprowadzić turniej a nie się wygłupiałeś ;)
Korniszon - 17-12-2010, 17:43

No.
Bartek c++ - 18-12-2010, 15:59

Ja kiedyś zrobiłem mapke z walką robotów i obcych ale po formacie wiecie co... xD
Korniszon - 27-12-2010, 13:45

Ale po jakim formacie?

Możesz mi ją przesłać?

Simbax - 27-12-2010, 14:08

@Korniszon Chodzi o to, że sformatował (czyli m.in. usunął dane) dysk i już nie ma tej mapki.
Korniszon - 27-12-2010, 14:28

Aha

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group