Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Forum powitalne - Hello!

Ksiedzu - 13-11-2010, 13:42
Temat postu: Hello!
Witam,
Dawno temu dwóch dziwnie patrzących się na mnie ludzi nadało mi imię Krzysiek (Borys odpadł w drodze losowania). Aktualnie mam 15 lat i chodzę do 3 Gim. Mieszkam w Skierkach (Skierniewice), Sk-ce leżą pomiędzy Wa-wą a Łodzią prawie na środku. Interesuję się Kolarstwem, Siatkówką oraz E-Sportem. Nie znoszę piłki nożnej (uważam, ze jest to strasznie nudna gra), Wyścigów F1 oraz błędów ortograficznych. Z Colobotem zacząłem jakieś 3 lata temu z płytą pożyczoną od kolegi, potem format kompa i dopiero teraz gram w niego ponownie. Myślę, że będzie nam się razem miło pisało :lol:

Zapraszam na moją sieć serwerów CS 1.6 - CS-Zjednoczeni.eu

Simbax - 13-11-2010, 13:56

Cześć Ksiedzu! Też myślę, że będzie się z tobą miło pisało ;) Poza tym, ja też nie znoszę piłki nożnej, nie wiem co ludzie w tym widzą :evil: :lol:
Abadon - 13-11-2010, 14:10

Cześć ksiedzu. Witaj w naszym gronie. Cieszę się że kolejni fani Colobota, przypominają sobie o tej wspaniałej grze.

Cytat:
Interesuję się Kolarstwem, Siatkówką oraz E-Sportem. Nie znoszę piłki nożnej (uważam, ze jest to strasznie nudna gra), Wyścigów F1 oraz błędów ortograficznych.


Hehe. Ale zbieg okoliczności Ja nie interesuje się kolarstwem (kolarstwo jest nudne, poza tym nie lubię jeździć na rowerze) , siatkówką i E-Sportem. Lubię grać w piłkę nożną, oglądać wyścigi F1 i moją wadą jest to że często popełniam błędy ortograficzne.

Ksiedzu - 13-11-2010, 14:15

Jak powiedział kiedyś Kubica - "Gdybym miał oglądać F1 w telewizji to bym zasnął". Ile razy można się kręcić w kółko ? To samo mam z kolarstwem.
Uwielbiam także rajdy oraz obozy. Należę do ZHP dzięki czemu kilka razy w roku jakiś rajd mam :-D

Abadon - 13-11-2010, 14:28

Cytat:
Jak powiedział kiedyś Kubica - "Gdybym miał oglądać F1 w telewizji to bym zasnął"


Dlatego też oglądam tylko początek i koniec wyścigu :-D

Cytat:

Uwielbiam także rajdy oraz obozy. Należę do ZHP dzięki czemu kilka razy w roku jakiś rajd mam


Teraz rozumiem, no owszem obozy są fajne.

Apus - 13-11-2010, 14:54
Temat postu: Re: Hello!
Cześć Ksiedzu!

Ksiedzu napisał/a:
Nie znoszę piłki nożnej (uważam, ze jest to strasznie nudna gra), Wyścigów F1 oraz błędów ortograficznych.


Ja też nie lubię piłki nożnej i błędow ortograficznych, a F1 oglądam rzadko. Tyle że pisze teraz na laptopie w pokoju z telewizorem i widzę kwalfikacje do F1 :p

Berserker - 13-11-2010, 15:19

They're making the left turn! :D

Witam, tez lubie jezdzic na rowerze (na takim zadupiu mieszka, ze musze bo szybciej niz rowerem sie nie da). No i licze na mnostwo programow ktore bede mogl zjechac i wcisnac w ziemie mojom cientom ripostom.

Apus - 13-11-2010, 15:21

Nie zniżaj się do poziomu C ruels!a ! :lol:
adiblol - 13-11-2010, 15:52

Witaj, używałeś kiedykolwiek systemu GNU/Linux?
Ksiedzu - 13-11-2010, 15:54

Ta, korzystałem z Knoppixa i Ubuntu :D
Raptor - 13-11-2010, 16:32

Witam nowego usera. Mam nadzieję że będziesz jednym z aktywnych userów i ''zaśmiecisz'' to forum kolejnymi ciekawymi tematami. Ostatnio to forum nie było takie aktywne. :-(
Abadon - 13-11-2010, 17:09

cezar.512 jestem mile zaskoczony twoją aktywnością w ostatnim czasie. Ksiedzu bierz przykład z kolegi.
Berserker - 13-11-2010, 18:48

On jest aktywniejszy do ciebie Abadon :>
C ruels! - 13-11-2010, 20:46

Apus napisał/a:
Nie zniżaj się do poziomu C ruels!a ! :lol:

Co to miało znaczyć?!Ksiedzu nie słuchaj ich bo jest na tym forum parę nieprzyjemnych typów,które codziennie mieszają mnie z błotem.Ja jestem normalny.

// Sam siebie publicznie nie oceniaj. -adiblol

Apus - 13-11-2010, 20:57

To było do Berserkera. :lol:
Bartek c++ - 24-12-2010, 16:10

C ruels! napisał/a:
Ja jestem normalny.
za dużo powiedziane.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group