Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Programy - Pseudopoziom do testowania programow obronnych.

Berserker - 12-11-2010, 19:11
Temat postu: Pseudopoziom do testowania programow obronnych.
http://users.vlo.gda.pl/~ness/prv/Test.zip

Zrobilem takie male cos gdyz:
1) nudzilo mi sie.
2) potrzebowalem zrobic cos do szybkiego testowania programow
3) mialem pomysly na programy dla obcych i tutaj je moglem dobrze przetestowac i wykorzystac.

Nie jest jakis reprezentacyjny ten poziom, jest w praktyce nie do przejscia (trzeba osiagnac 15lvl, przy czym powyzej 10lvl poziomy roznia sie tylko numerkiem bo nic sie nie zmienia),
jednak fajnie jest popatrzec na taka strzelanine jaka tutaj potrafi sie dziac.

Jak cos mi strzeli do glowy to bede podmieniac.

PS Nie pytajcie sie czemu wszystkie programy nazwalem "Ness...", moj nick na forum jest juz dawno nieaktualny :)

adiblol - 12-11-2010, 19:17

Najlepsze jest to że Twoja szkoła ma serwer na GNU/Linuksie.

Z nagłówków:
Cytat:
Server: Apache/2.2.3 (Debian) mod_python/3.2.10 Python/2.4.4 PHP/5.2.0-8+etch16 mod_ssl/2.2.3 OpenSSL/0.9.8c


Też tak chcę :(

Berserker - 12-11-2010, 19:22

@up
Niestety, wraz z genialnym i zajedwabistym serwerem (nie rozumiem co tam napisales, ale z serwera jestem zadowolony) dostalismy informatyka, ktory nie rozumie roznicy miedzy metoda a funkcja, nic nie umie, jest bezczelny nie sprawdza sprawdzianow samemu bo "ma od tego strone" etc etc etc. A ja chcialem mature z infy zdawac...

C ruels! - 12-11-2010, 21:25

Berserker napisał/a:
@up
Niestety, wraz z genialnym i zajedwabistym serwerem (nie rozumiem co tam napisales, ale z serwera jestem zadowolony) dostalismy informatyka, ktory nie rozumie roznicy miedzy metoda a funkcja, nic nie umie, jest bezczelny nie sprawdza sprawdzianow samemu bo "ma od tego strone" etc etc etc. A ja chcialem mature z infy zdawac...


Tak właśnie demotywuje szkoła :cry: :cry: :cry:

A co do tej nazwy to ja miałem skojarzenie z EB

Emxx52 - 15-11-2010, 20:12

Dlaczego gdy włączam poziom wszystko jest pod wodą?
Berserker - 15-11-2010, 20:27

Nie wszystko, tu chodzi o to, zebys sie bronil tym robotem przed narastajacymi atakami wstretnych bezkregowcow, a ja bardzo sprytnie udaremnilem mozliwosc jezdzenia robotem po mapie otaczajac go woda :)
Emxx52 - 16-11-2010, 14:34

Tyle, że jak właczyłem dosłownie wszystko było pod wodą.
Berserker - 16-11-2010, 14:51

@up
Bo wszystko jest pod woda. Robot stoi na wyspie ktora jest chyba 0,25m pod poziomem morza, reszta jest 0,5m nizej. To w czyms przeszkadza? :>

Emxx52 - 16-11-2010, 19:52

Berserker napisał/a:
To w czyms przeszkadza?


Tak, bo gdy włączam misje to od razu - dup i robot zniszczony :mrgreen:

Berserker - 16-11-2010, 20:38

Ja nie mam takiego problemu O_O.
http://users.vlo.gda.pl/~ness/prv/ctest.png
Tak to u mnie wyglada, nawet sciagnalem od nowa swoj poziom i sprawdzilem. Nie wiem czemu tak masz, ale ja mam 0 wiedzy na temat tworzenia poziomow wiec to musi chyba rozwiazac ktos inny :>

@edit Znalazlem blad i wrzucilem na serva od nowa, teraz trzeba sciagnac (znowu) i mozna grac :)


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group