Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Strefa off-topu - Szkoła

C ruels! - 15-09-2010, 16:34

adiblol napisał/a:
C ruels! napisał/a:
ja w tym dziale mógłbym być moderatorem

Nie, bo przyznanie prawa do moderacji dowolnego dzialu powoduje przyznanie prawa do dawania ostrzezen i nie mozna tego zmienic.


A co boisz się że dam całemu forum bana czy jak?Nie martw się-jestem po waszej stronie!

Berserker - 15-09-2010, 20:43

Tak, tyle, ze ty co 20s masz losowanie czy wpadniesz w szal czy nie i jesli losowanie sie powiedzie, a ty akurat bedziesz na forum to niech bog/szatan ma nas w swej opiece :o
C ruels! - 15-09-2010, 21:05

Berserker napisał/a:
Tak, tyle, ze ty co 20s masz losowanie czy wpadniesz w szal czy nie i jesli losowanie sie powiedzie, a ty akurat bedziesz na forum to niech bog/szatan ma nas w swej opiece :o


No co nie moja wina,że tak wracam ze szkoły!

Berserker - 15-09-2010, 22:04

Jeszcze nie doszedles do etapu edukacji w ktorym pierwsza czynnosc ktora wykonujesz po powrocie ze szkoly jest spanie do 19 - nie wiesz nic o szkole :)
Thorin12 - 15-09-2010, 22:15

hmmmm


Widzę ze Berserker i ja nadajemy na podobnych falach xD


Oczywiście pod względem tego ze ja tez nierzadko kiedy przychodzę ze szkoły to idę spać - pobudka o 19:00 - siedzenie do 23:00 - lekcje :F - potem jeszcze sobie posiedzę do 02:00 i idę spać.


I tak wygląda Krąg mojego życia moi drodzy ;p

Berserker - 15-09-2010, 23:24

@up - Widze, ze LO sie klania :)
Thorin12 - 16-09-2010, 01:18

hmmmm


To ja chyba wyprzedzam w psychicznym znaczeniu swój rozwój.... Bo dopiero do Gimnazjum chodzę xD

Berserker - 16-09-2010, 13:33

Ehhh, gimnazjum... czasy wstawania o 7:20, wychodzenia z domu o 7:40, wracania o 14 i siedzenia na kompie do 2-3 :)
Simbax - 16-09-2010, 15:41

Ja też chodzę do gimnazjum :) Tylko, że wstaję o 6.50 i wracam o 15 od razu lekcje robię, może się pouczę (może xD) i już do 22 na kompie siedzę :)

W ogóle to tu się mały offtop zrobił :-P

C ruels! - 16-09-2010, 15:46

Abadon napisał/a:
Cytat:
Wg. mnie dział "światopogląd" jest niepotrzebny (chyba będzie buszował w nim tylko C ruels!)


I po co mu podpowiadasz :-P . Przecież sam by na to nie wpadł...

7 dnia admin odpowczywał i uczynił to dniem świętym.


Nie denerwuj mnie!
@Berserker ja nie jestem uzależniony że by do 23 albo do 2 w nocy siedzieć przed kompem i skasujcie ten offtopic!

Berserker - 16-09-2010, 17:47

Nie, ty jestes uzalezniony tylko od glupich pomyslow...
Thorin12 - 16-09-2010, 19:19

W poście c ruels'a widzę coś wyzywającego....

Można to uznać za Trolowanie?

Programerus - 16-09-2010, 20:27

Admin może denerwować kogo mu się podoba :D


@Wydzielam, zrobił się tu offtop

Abadon - 17-09-2010, 22:38

Co jak co ale LO to jest dopiero normalna szkoła. To co działo się w gimnazjach w porównaniu do liceum to jest wielka przepaść. Swoją wypowiedź rozwinę później, teraz nie chce mi się pisać bo po ciężkim dniu chce mi się spać, pomimo tego przeglądam jedynie forum.
Berserker - 18-09-2010, 18:18

LO to jest zdecydowanie najmniej normalna szkola :)
Abadon - 18-09-2010, 19:06

Mi się bardzo podoba jak na chwilę obecną Nikt mnie praktycznie nie zna, nie wie jakie mam słabe punkty itp. Nie mam już takiej presji jak kiedyś. Koledzy i koleżanki całkiem spoko i przedewszystkim są normalni.

A tak poza tym na szczęście we Włocławku nie ma takich strasznych korków (chociaż drogi są rozkopane), a do dworca mam jak na rzut beretem. Ciekawe jak będzie zimą... może stancję u DeiDary zrobię :D .

adiblol - 18-09-2010, 19:11

Ta, w gimnazjum niektórych dyskryminowałem za dresiarstwo, pokemonizm itp. a w LO nie muszę - wszyscy są tak samo normalni.
Nawet kolegę admina sieciowego poznałem i robimy klasowy VPN... tyle że rodzice nie chcą mi pozwolić na zakup serwera do domu twierdząc że za długo siedzę przed kompem.

Berserker - 18-09-2010, 22:04

Jesli chodzi o ludzi, to LO jest po prostu great. Glownie dlatego, ze trafiaja do jednej klasy ludzie ktorzy maja cos wspolnego (chociaz nie spodziewalbym sie nigdy takiej klasy matfizinf w jakiej jestem). Jesli chodzi o poziom, to juz znacznie gorzej - chodze do jednego z najlepszych LO w gdansku, a nigdy bym sie nie spodziewal takiego slabego poziomu fizyki czy informatyki 0.o No i fakt, ze wstaje o godzine wczesniej niz wstawalem w gimnazjum...
Abadon - 18-09-2010, 22:12

Cytat:
chodze do jednego z najlepszych LO w gdansku


Brawo!

lukas_j - 29-12-2010, 20:40

No no, macie fajnie. Co ja mam powiedziec? W gimnazjum nie bylo najlepiej... dopiero w 3 klasie jest wg mnie lepiej. Ale co z wyborem. Jesli wybiore szkole w miescie blisko mnie (mieszkam na wsi, starsi userzy wiedza gdzie dokladnie ;) ) to moze tam chodzic pare soob ktorych nie lubie. Bo myslalem nad jednym z 2 najlepszych liceów, a do jednego z nich chodzi najwiecej ludzi od nas, a do drugiego idzie kilku debili z czego wiem (dostac sie moga, bo ucza sie lepiej odemnie, tzn maja lepsze oceny, szczegolnie z humanistycznych i CHYBA tylko z humanistycznych). Mam jeszcze technikum w mojej wsi (elektroniczne, czyli fajne, kiedys było chemiczne i pełno jest roznych substancji w piwnicach pochowanych :D ) nad ktorym myslalem tez. A nie chce mi sie uczyc, wiec nie wiem czy isc do liceum czy do technikum. Co na to rodzice? Do technikum mnie nie puszcza. Chcialem do krakowa jechac do liceum jakiegos, ale uwazaja ze do krakowa to na studia moge... Praktycznie nie mam wyboru. Tylko 2 licea (do innych pewno tez nie puszcza, bo "za niski poziom"), z czego jedno wg mnie w całosci odpada. Gdzie radzicie isc?

Cytat:
Mi się bardzo podoba jak na chwilę obecną Nikt mnie praktycznie nie zna, nie wie jakie mam słabe punkty itp.

Kiedys poznają... Chyba ze masz jakas fajna klase która cie wesprze (ach, te marzenia...)

Abadon - 29-12-2010, 20:47

Cytat:
(mieszkam na wsi, starsi userzy wiedza gdzie dokladnie )


Nawet tam byłem.

adiblol - 29-12-2010, 21:46

lukas_j napisał/a:
Praktycznie nie mam wyboru. Tylko 2 licea (do innych pewno tez nie puszcza, bo "za niski poziom"), z czego jedno wg mnie w całosci odpada. Gdzie radzicie isc?

Więc nie mamy co radzić bo tylko jedno zostaje :> .
Olej szkołę, zostań ninją ISP.

lukas_j napisał/a:
Chyba ze masz jakas fajna klase która cie wesprze (ach, te marzenia...)

U mnie tak jest.

lukas_j - 31-12-2010, 12:40

Jestes w liceum. Ja jeszcze w gim...

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group