Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Strefa off-topu - nvidia czy ati? - dyskusja

Thorin12 - 05-04-2010, 20:57
Temat postu: nvidia czy ati? - dyskusja
Tak jak w temacie - jaka firmę od kart graficznych wolicie/macie i dlaczego.
Ja aktualnie preferuje Nvidie choć ATI nie wykluczam (na nvidii chodzi większość gier - a ja lubię sobie pograć ;p)

PS. - Sorry jeśli ten temat wywoła jakiś flamewar

adiblol - 05-04-2010, 21:19

(Hm, strefa off-topu, nie będzie że nabijam posty...)

Tungsen Graphic - mi perfekcyjnie obsługuje tryb tekstowy :mrgreen:

bbiidduull - 05-04-2010, 22:18

Nvidia a dlaczego to nie wiem. Mam od zawsze grafike od nvidia i jakoś nie narzekam ( Teraz 9800 :) ).
DeiDara - 10-04-2010, 21:40

ATI
Może dlatego że nie lubię być jak większość szarych graczy na kartach nividia.

Bartek c++ - 10-04-2010, 21:51

Ja mam w kompie ATI I Nvidia :D
Polecam obydwie...

Schocker - 10-04-2010, 22:13

Na PC Ati, na lapku NVidia, ale jakoś wolę Ati. ^^
Niemniej jednak, przekonałem się, że obie firmy są dobre. ^^

lukas_j - 31-12-2010, 12:38

Mi osobiscie odpowiada NVidia dlatego, że wlasnie ma lepsza wydajnosc do gier i np. na moim poczciwym starym dobrym GeForce 6200 na AGP 8x (tak, nie mam PCI express!) chodzi the sims 3 i gothic 3 ;) gta 4 jeszcze nie probowalem. To samo na moim Geforce 5200 tez chodzi gothic 3, a simsow 3 juz tam nie testowalem. ALe wiele zalezy od procka. Na starym AMD sempronie 2ghz i 512 ram nie dzialoly plynnie sims3, na pentium IV 3.20ghz (pierwotnie bylo 2.80 jak testowalem sims3) i 1gb ram dzialaly plynnie ;)

A co do ati: uwazam, ze te karty są tansze niz nvidie, bo nawet to zaobserowalem, mimo to nie znam sie na numeracji tych kart i nie wiem ktora jest dobra, ktora nie. Lubie je tylko dlatego, ze sa tansze i jesli potrzebna ci karta troszke lepsza nic na PCI to ati akurat bedzie. Mimo wszystko nvidia geforce 2mx, ktora uwazam, ze sprawdza sie nie tylko w pracy ;) kosztuje około 5zł.


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group