Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Strefa off-topu - O wszystkim i o niczym.

Abadon - 20-03-2010, 13:26
Temat postu: O wszystkim i o niczym.
Założyłem ten temat by przetrwać jakoś tą nudę na forum. Tutaj wyrażamy swoje opinie o czym tylko chcemy. Po 2 miesiącach temat ten z pewnością trafi do kosza.

A więc...

...co sądzicie o demotywatorach? Czy są one po prostu dla tych co nie odchodzą od kompa, bo czasem mam takie wrażenie że to ich główny cel.
W prawdzie wiele demotów pokazuje że ludzie podobnie myślą, mają podobne zdanie itp. Nadmierne oglądanie demotywatorów doprowadza do braku motywacji do pracy, czy też sensownego zagospodarowania czasu! Sam się kiedyś przekonałem, gdy raz jednego dnia obejrzałem 90 stron demotów. Później mi się nic nie chciało i cały wolny dzień zmarnowałem.


Druga sprawa... wiosna się zbliża. Kto się cieszy :-) ?

Berserker - 20-03-2010, 14:18

Nienawidze wiosny: Najpierw wszedzie bloto, woda, kaluze, rano jest na tyle zimno zeby zakladac kurtke zimowa, a po poludniu na tyle goraca by ja zdjac (i trzeba ja gdzies niesc oczywiscie)
Pozniej jest strasznie goraco, slonce strasznie w oczy daje, a kiedy zajdzie to odrazu sie robi zimno... jakkolwiek sie nie ubierzesz -> zle.

Imo najlepiej jest poznym latem, a wlasciwie wczesna jesienia (nie ma slonca, ale jest cieplo, fajnie cieply deszcz pada, nawet pare burz sie trafi, no i oczywiscie porzadnie wiatr na jeziorach wieje, a ja uwielbiam plywac zaglami ;) )

A demotywatory moim zdaniem sa bez sensu, podobaja mi sie tylko te ktore pokazuja jakies absurdy. Taka obrazkowa wersja basha dla dzieci. najbardziewj pozbawione sensu sa te ktore pokazuja jakies tragedie zyciowe i ich skutki - nigdy nie mowia prawdy, zawsze mozna je podwazyc

Abadon - 20-03-2010, 15:42

No proszę, żeglarz!
adiblol - 20-03-2010, 18:09

A co sądzicie o "umiłowaniu przemocy" w szkołach?
Moim zdaniem to syf... tylko jak z tym walczyć?

Abadon - 20-03-2010, 19:06

"Umiłowanie przemocy" w szkołach ma wiele źródeł. Jest to m.in. brak prawdziwych autorytetów. Młodzi ludzie chcą być tacy jak jacyś bohaterowie z gier, z filmów czy po prostu chcą utożsamić się z szkolnym dresiarzem, czy z jakimś pokemonem. Nie tędy droga... trzeba wiedzieć, a raczej nauczyć się jak odróżnić dobro od zła... Niestety tego dowiadują się dzieciaki z krwawych, pełnych przemocy, "bezfabułowych", przepchanych efektami specjalnymi filmów. I w ten sposób, chociaż nie wiemy wpaja się w nasz rozum "umiłowanie przemocy". Ten kto jest silniejszy ("zła strona mocy") ma władze nad innymi, podporządkowując ich do siebie na podstawie prawa pieści, lub co gorsza "przemocy słownej". Długo mógłby się rozpisywać, ale chyba każdy wie jak jest. Jeżeli znajdzie się jakiś sensowny sposób na walkę z tym problemem, to i tak nie uda się nam. Niestety jedna osoba nie zbawi świata... garstka nie poradzi sobie z presją... rzesza ludzi da tylko o sobie poznać... lecz ta jedna osoba może być wzorem dla wszystkich walczących w dobrej sprawie.
adiblol - 20-03-2010, 19:26

Moim zdaniem to nie wina filmów i gier. Bardziej przyczyną tego są słabe możliwości intelektualne właśnie tych "przemocowców" oraz egoizm. Kolega nie musi mieć miejsca na ławce, ja je zajmę! Bo jestem silniejszy! A słabe możliwości intelektualne przyczyniają się do słabych ocen i zaniżonego poczucia własnej wartości, więc wywołują chęć zemsty na lepiej uczących się kolegach.
Berserker - 20-03-2010, 19:32

A moim zdaniem to wynika z tego, ze w wieku 10 lat sposobem na wyrzadzenie najwiekszej krzywdy jest wlasnie pobicie kogos... relacje miedzy uczniami nigdy sie nie zmieniaja, zmienia sie tylko sposob ukazywania tych relacji przez samych uczniow.
Abadon - 20-03-2010, 20:11

Cytat:
Moim zdaniem to nie wina filmów i gier. Bardziej przyczyną tego są słabe możliwości intelektualne właśnie tych "przemocowców" oraz egoizm.


Prawda, lecz pamiętaj że "źródło przemocy" ma niejedno imię. Znam osobę, która nie jest może zdolna i nie uczy się zbyt dobrze, ale jest za to bardzo silna. Jeszcze nie spotkałem się, żeby nad kimś ta osoba się "wyżywała" ani w inny sposób poniżała.

Moim zdaniem jest to ten trudny wiek dojrzewania... a to co się sobą reprezentuje "to wynosi z rodzinnego domu", przez co łatwo wydedukować jakie panują relacje między najbliższymi.

adiblol - 20-03-2010, 21:21

Eh, offtop się zrobił... mi bardziej chodziło o umiłowanie przemocy, nie korzystanie z niej, ale uważanie jej za coś normalnego i pożądanego! Pobiję kolegę, jestem fajny.
Berserker - 20-03-2010, 21:58

Cytat:
Eh, offtop się zrobił...

Witamy w strefie offtopu

Dzieci uwazaja przemoc za cos pozadanego i normalnego, bo nie wiedza, ze sa inne sposoby na udupienie komus zycia. Wsrod ogolu ludzi jedynym powodem dlaczego przemoc jest pochwalana to fakt, ze ludzie slabi maja bardzo przesadny stosunek do sily (wiadomo, najlepsze jest to, czego nie mamy). Wtedy taki dres, ktory jest silny moze zademonstrowac ta sile (a jak? bijac kogos) zeby jeszcze wieksza zazdrosc wzbudzic w innych. I tak kolko sie kreci.

Abadon - 21-03-2010, 07:25

Przemoc to pojęcie bardzo obszerne, wiele się pod nim kryje.

Cytat:
I tak kolko sie kreci.

I życie dalej się toczy.

Frag|OpenBox - 21-03-2010, 09:59

prawda przemoc przemocą ale spójrzcie na to tak, podchodzi ci taki chojrak z 1 gimnazjum do mnie i pluje w twarz... co zrobisz toż nie polecę do nauczyciela i się nie poskarżę, to raz wstyd przed kolegami i przed samym sobą ,ja po prostu borę takiego delikwenta za fraki do góry i pytam się spokojnie czy zrobi to jeszcze raz... to go ostudza, mamy w szkole też chłopaka z Domu dziecka który jest nad pobudliwy, jest w szóstej klasie (podstawówka) a skacze jak gówno w przeręble , i co mamy zrobić... zrobiliśmy to co trzeba z kolegami raz mu wytłumaczyliśmy co z nim będzie jak nie ochłonie, teraz siedzi cicho nie zbiliśmy go tylko przemówiliśmy do rozsądku. Tak trzeba walczyć z przemocą... może według was my też posłużyliśmy się przemocą ale uwierzcie że nie
adiblol - 21-03-2010, 11:53

Frag|OpenBox napisał/a:
podchodzi ci taki chojrak z 1 gimnazjum do mnie i pluje w twarz... co zrobisz toż nie polecę do nauczyciela i się nie poskarżę, to raz wstyd przed kolegami i przed samym sobą ,ja po prostu borę takiego delikwenta za fraki do góry i pytam się spokojnie czy zrobi to jeszcze raz

Hm, tu można rozróżniać między przemocą większą i mniejszą, oplucie w końcu też jest przemocą (większą, bo naraża Cię na stratę czasu w postaci chodzenia do łazienki i mycia twarzy), a Ty nie spowodowałeś u niego żadnych szkód tym podnoszeniem do góry (mam nadzieję).

Hm, przemoc fizyczna i każda inna sama w sobie nie jest aż tak zła, jak jej wykorzystywanie do ciągłego prześladowania. Więcej o tym na stronie lukasa_j http://przeciwprzemocy.c0.pl/ .

Abadon - 21-03-2010, 14:43

Przemoc fizyczna jest jak ugodzenie się o kamień, powstanie siniak, rana. Po jakimś czasie zapomnisz o tym, a rana się zagoi. Przemoc słowna jest gorsza, bo zostanie ci zawsze w pamięci, a rana w sercu pozostanie.
Berserker - 21-03-2010, 16:22

Cytat:
Przemoc słowna jest gorsza, bo zostanie ci zawsze w pamięci, a rana w sercu pozostanie.


To zalezy. Sa ludzie ktorzy sie przejmuja na rozny sposob roznymi zniewagami (ja np wcale)

Frag|OpenBox - 21-03-2010, 16:52

adiblol napisał/a:
nie spowodowałeś u niego żadnych szkód tym podnoszeniem do góry (mam nadzieję).

nie zraniłem go

Abadon - 25-03-2010, 19:36

A teraz z innej beczki:

Nadchodzą premiery. Wiedźmin II i Civilisation V.

adiblol - 25-03-2010, 20:02

Cytat:
Nadchodzą premiery. Wiedźmin II i Civilisation V.

Obie płatne (ZUO!!!)
Pierwsza historyczno-fantasy i znowu będzie dzieciom robić wodę z mózgu (jak o tym kiedyś Piter pisał).
Druga nie wiem, nigdy o niej nie słyszałem opinii.

Abadon - 25-03-2010, 21:11

W Wiedźmina nigdy nie grałem, ale w Civilisation tak. Civ. to jedna z gier, w którą warto zagrać... zmusza ona do myślenia itp.

Cytat:
Obie płatne (ZUO!!!)


Hmm... nie przypominam sobie żeby były sprzedawane w ZUO Markecie :roll: .

DeiDara - 26-03-2010, 08:38

Hmm no nie bądźmy naiwni a torrenty to co ?*



*Nikogo nie nakłaniam :D

C ruels! - 29-04-2010, 16:03

Abadon napisał/a:
Przemoc fizyczna jest jak ugodzenie się o kamień, powstanie siniak, rana. Po jakimś czasie zapomnisz o tym, a rana się zagoi. Przemoc słowna jest gorsza, bo zostanie ci zawsze w pamięci, a rana w sercu pozostanie.


Podobnie myślimy(wiem,mnie też to dziwi).Dla mnie ból fizyczny(uderzenie itp.) jest NAJMNIEJ dotkliwy bowiem ciało to tylko cielesna powłoka po której poruszamy się po świecie materialnym.Ból emocjonalny(powiedzenie czegoś)jest dla mnie raczej obojętny.ZNACZNIE bolesny jest ból psychiczny(zdrada przyjaciela).

Do adiblola:

LOL ZUO(market 8-) ).A poza tym lepiej nie grać w wiedzmina bo to jakaś głupia gra gdzie się zabija itp.

PS:ZUO market!Dla ciebie dla twojej sekty!(więc to pewnie ulubiona sieć sklepów chrześcijan :lol: )

Abadon - 29-04-2010, 16:22

Widzę że ban ci dobrze zrobił. Witaj ponownie na forum.
C ruels! - 29-04-2010, 16:40

Abadon napisał/a:
Widzę że ban ci dobrze zrobił. Witaj ponownie na forum.


Ja zawsze byłem(i jestem)fajny tylko wrażliwy na obrażanie ze strony innych(ABSOLUTNIE NIKT nie będzie mnie obrażał-to moja 1 zasada którą sobie przyjąłem gdy rejestrowałem się na forum)

Abadon - 29-04-2010, 17:01

Cytat:
(ABSOLUTNIE NIKT nie będzie mnie obrażał-to moja 1 zasada którą sobie przyjąłem gdy rejestrowałem się na forum)


Hmm... a czasem nie powinno być. "Absolutnie nikogo nie będę obrażał - to moja 1 zasada którą sobie przyjąłem gdy rejestrowałem się na forum".

Twoja wypowiedź jest ironią, gdyż piszesz jakąś regułkę co zależy to od innych, i przyjmujesz ją!

Czyż nie jest tak 8-) ?

Berserker - 29-04-2010, 17:44

Btw nikt tak naprawde ciebie nie obrazal, tylko wytykano ci karygodne zachowanie co brales za obraze.
adiblol - 29-04-2010, 18:36

C ruels! napisał/a:
Ja zawsze byłem(i jestem)fajny

Gdybyś naprawdę był "fajny" to byś o tym nie pisał. Piszesz to tylko dlatego że próbujesz innych (a także SIEBIE) przekonać do tej bzdury. :P

[ Dodano: 29-04-2010, 18:36 ]
A, i sam masz wątpliwości co do swojej "fajności" (fu, jaki obrzydliwy neologizm :-x )

C ruels! - 29-04-2010, 18:38

A ty Ber-ser-ker :-) to już proszę cię nic nie mów bo w ogóle mnie nie znacie!Mam wrażenie że dużo userów myśli sobie że są fajni i mogą każdemu se mówić co chcą a na prawdę są to dzieci neo(n).
adiblol - 29-04-2010, 18:40

ja pier***e...

bo facepalm to k***a mało.



--------

Cytat:
dużo userów myśli sobie że są fajni

Między innymi Ty.

C ruels! - 29-04-2010, 18:48

no bo jestem ale na tym forum fajny jest Bartek C++,Abadon,nawet ty ;-)
Thorin12 - 29-04-2010, 18:52

Cytat:

no bo jestem ale na tym forum fajny jest Bartek C++,Abadon,nawet ty ;-)


Dyskryminacja osób trzecich <foch>

C ruels! - 29-04-2010, 18:55

Thorin ja nikogo nie dyskryminuję tylko mówię to co myślę!Mam do tego prawo!
Berserker - 29-04-2010, 19:34

I co z tego ze cie nie znamy? Oceniamy nie ciebie, a twoja dzialalnosc na forum. A to, ze ktos jest fajny wg ciebie - fajni sa tylko ci ktorzy cie prawie nie krytykuja?
C ruels! - 29-04-2010, 19:39

Wcale nie ale obrażania nikt nie lubi no nie?
Abadon - 29-04-2010, 20:30

Też mi coś... "Prorok Wartości" się znalazł.
C ruels! - 29-04-2010, 20:32

Uważaj bo zaczynasz mówić na temat który nie pojmiesz jeśli wierzysz w "Boga" lub innego bożka.
adiblol - 29-04-2010, 20:36

C ruels! napisał/a:
Uważaj bo zaczynasz mówić na temat który nie pojmiesz jeśli wierzysz w "Boga" lub innego bożka.




(mam nadzieję że w inecie nie zabraknie facepalm'ów, w końcu czymś muszę komentować wypowiedzi C ruels'a)

C ruels: uważasz się za filozofa który zjadł wszystkie rozumy i wmawiasz wszystkim że jesteś prorokiem... z podwórka nauczyłeś się władzy ale tu ci ona da przysłowiowe g**no! Tu nie sterroryzujesz kolegi mówiąc że jeśli Cię nie będzie słuchał to zabierzesz mu telefon.

Abadon - 29-04-2010, 20:45

Jak to by powiedziałby mój kolega którego inteligencja jest podoba do C ruelsa!

Ale budyń!



...i wszystko jasne.

Bartek c++ - 29-04-2010, 20:52

Ale kaszana Spam i jeszcze raz SPAM(W wykonaniu C ruelsa)


[ Komentarz dodany przez: adiblol: 29-04-2010, 20:55 ]
O, ładna galeria facepalm'ów się zrobiła :)

Abadon - 29-04-2010, 20:57

No rzeczywiście...
Ale komu by się chciał pisać referaty na temat zachowania C ruelsa. Wystarczy:



i wszystko jasne. Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu.

C ruels! - 29-04-2010, 20:59

do prymitywa adiblola i do wszystkich zagubionych w życiu:
Ja nie prowokuję,ja nie terroryzuję-ja daję WYBÓR i NIC WIĘCEJ!
Albo ludzie przejdą obojętnie obok mnie i moich słów i będą żyć jak żyją i nic po nich nie pozostanie.
Albo pozostaną przy tych słowach chociaż chwilę i je pojmą(w nich jest dużo prawd i ostrzeżeń o naszym życiu) i będą z nimi żyć(a przy dobrze sprzyjającym szczęściu)także o nim mówić(nie powiem "głosić" bowiem takiego słowa używają krótkowzroczni imbecyle wierzący w bożki typu "Bóg")będą pamiętani przez długie lata!Uwierzcie mi!

Bartek c++ - 29-04-2010, 21:01

C ruels! napisał/a:
do prymitywa adiblola i do wszystkich zagubionych w życiu:
Ja nie prowokuję,ja nie terroryzuję-ja daję WYBÓR i NIC WIĘCEJ!
Albo ludzie przejdą obojętnie obok mnie i moich słów i będą żyć jak żyją i nic po nich nie pozostanie.
Albo pozostaną przy tych słowach chociaż chwilę i je pojmą(w nich jest dużo prawd i ostrzeżeń o naszym życiu) i będą z nimi żyć(a przy dobrze sprzyjającym szczęściu)także o nim mówić(nie powiem "głosić" bowiem takiego słowa używają krótkowzroczni imbecyle wierzący w bożki typu "Bóg")będą pamiętani przez długie lata!Uwierzcie mi!

C ruels żuć szkołe zostań ninja!

C ruels! - 29-04-2010, 21:05

nie wiesz co mówisz,jak wiele podobnych do ciebie
Berserker - 29-04-2010, 22:08

Prorok Wartosci... phi, kazdy potrafi prorokowac wartosci ktore sie da prorokowac... do tego sluza specjalne wzory matematyczne, fizyczne i chemiczne.
A jesli chodzi o:

Cytat:
Albo pozostaną przy tych słowach chociaż chwilę i je pojmą(w nich jest dużo prawd i ostrzeżeń o naszym życiu) i będą z nimi żyć(a przy dobrze sprzyjającym szczęściu)także o nim mówić(nie powiem "głosić" bowiem takiego słowa używają krótkowzroczni imbecyle wierzący w bożki typu "Bóg")będą pamiętani przez długie lata!Uwierzcie mi!

To co jak co, ale ja cie zapamietam do konca zycia... niewiele osob potrafi mnie tak rozbawic.
Jak mozna wierzyc w czyste dobro? Dobro to pojecie bardzo wzgledne, a co dopiero czyste dobro. Czyli wierzysz w cos czego nie da sie zdefiniowac.
Gratulacje, wlasnie wyladowales w dziale "katolicyzm, buddyzm i inne zabobony czyli religie". osobiscie w zadna religie nie zamierzam wierzyc.

FE4R - 02-05-2010, 01:16

Berserker napisał/a:
kazdy potrafi prorokowac.
do tego sluza specjalne wzory chemiczne.

To ciekawe. :shock:

Deyes - 02-05-2010, 21:34

Skończmy te idiotyczne posty i wróćmy do tematu, czyli do niczego.
Komentarz dot. podpisu C ruels(chyba niezbędny):

Cytat:
BBOG NIE ISTNIEJE!
BÓG TO SZATAN!
BÓG CHCE ŚMIERCI NAS WSZYSTKICH!!

Zrozumie to tylko ten kto nie wieży w żadne fałszywe bożki tylko w CZYSTE DOBRO!

Czyli nie ty. Opuść ciemną stronę mocy!

DeiDara - 03-05-2010, 21:32

PS:ZUO market!Dla ciebie dla twojej sekty!(więc to pewnie ulubiona sieć sklepów chrześcijan :lol: )

Sam tam kupuje :D

Abadon - 06-08-2010, 12:56

Ciekawe... a gdzie się ten sklep mieści?

Hmm... jak spędzacie wakacje? Miło? Czy za szybko mijają?

Simbax - 06-08-2010, 13:57

Zawsze za szybko mijają xD A tak to nie narzekam.

Odnośnie Wiedźmina (dwie strony wstecz) to mój kolega jest jego największym fanem. I mówię tu całkiem poważnie, tu nic z przesadą. Przeczytał całą sagę trzy razy, grę przeszedł 15 razy (!), filmu chyba nie widział, ale to podobno kicha. I jak tylko usłyszał, że powstaje sequel to zaczął zbierać kasę i niedawno kupił nową kartę graficzną. W sumie od niedawna też stałem się fanem, ale na pewno "mniejszym" ;-) Sagę raz przeczytałem, a grę przeszedłem właściwie przedwczoraj. Teraz próbuję ją przejść na Trudnym, i powiem, że zupełnie inaczej się gra.

Mówicie, że jest dużo zabijania i że źle wpływa na psychikę... Bzdura, weźcie przykład z niego. Grał tyle razy i co? Nikogo nie pobił :)

PS. Podobno w "dwójce" mają być potwory wielkie jak stodoła, boję się, że mój komp tego nie zniesie, jak ledwie trzymał 15 fps przy walce z takimi malutkimi bossami :-|

Thorin12 - 06-08-2010, 18:51

No, niestety - wakacje szybko mijają... :/

Z pewnością chociażby jeden z was słyszał o Zjeździe Wojów Słowiańskich w Grzybowie. Jeżdżę już tam od dobrych 3 lat i tym razem też pojadę :D

Wybiera się ktoś tam?

adiblol - 06-08-2010, 19:27

Ja byłem na obozie komputerowym. Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy o sieciach: jak robić streaming, IP over DNS, naprawiałem sieć. A większość moich kolegów na tym obozie to tylko myślała jak tu przestać pracować i rozpocząć meczyk CS'a :roll: ...
Abadon - 06-08-2010, 20:51

Skąd ja to znam :roll: ?

Zjazd Wojów Słowiańskich w Grzybowie? Grzybowo? A ja kiedyś myślałem że takiej miejscowości nie ma, tylko krąży w żartach (Dokąd jedziesz? Do Grzybowa, a gdzie miałbym :-D ).

Jeśli mowa o różnych atrakcjach (festynach, zjazdach, obozach itp.) to muszę koniecznie zareklamować Balonowy Puchar Świata! Co roku mam piękny widok "ścigających się" balonów (zawsze latają nade mną, bo chyba szukają krótszej trasy).

Cytat:
W dniach 18-22 sierpnia 2010r. na terenie Aeroklubu Włocławskiego odbędzie się: 21 Balonowy Puchar Świata Kobiet, 26 Balonowe Mistrzostwa Polski i 11 Włocławskie Zawody Balonowe


Zawody rozpoczną się na lotnisku w Kruszynie. Wybiera się ktoś?

Thorin12 - 06-08-2010, 20:58

Abadon napisał/a:
Skąd ja to znam :roll: ?

Zjazd Wojów Słowiańskich w Grzybowie? Grzybowo? A ja kiedyś myślałem że takiej miejscowości nie ma, tylko krąży w żartach (Dokąd jedziesz? Do Grzybowa, a gdzie miałbym :-D ).



No to Cię wyprowadzę z błędu

>> http://pl.wikipedia.org/w...esi%C5%84ski%29 <<

:D

Abadon - 06-08-2010, 21:03

Nawet niedaleko. Może będę, choć wątpię.
Abadon - 09-08-2010, 11:36

Buahaha. Posłuchajcie tego http://www.youtube.com/wa...feature=related
Simbax - 09-08-2010, 11:51

Opiszę to jednym słowem, właściwie trzema: LOL (Lots of laughs - dużo śmiechu). Uśmiałem się przy tym bardziej niż przy 13 Posterunku xD Jak to ktoś tam w komentarzach napisał: "Dobrze, że nie Windows 2000" :lol:
Emxx52 - 10-08-2010, 14:41

Abadon napisał/a:
[zawsze latają nade mną, bo chyba szukają krótszej trasy).

W dniach 18-22 sierpnia 2010r. na terenie Aeroklubu Włocławskiego odbędzie się: 21 Balonowy Puchar Świata Kobiet, 26 Balonowe Mistrzostwa Polski i 11 Włocławskie Zawody Balonowe

Zawody rozpoczną się na lotnisku w Kruszynie. Wybiera się ktoś?


kiedyś Abadon napisał/a:
zamieściłbym zachód słońca, lecz w ten sposób ujawniłbym gdzie mieszkam

Abadon - 10-08-2010, 15:05

Kruszyn? Nie, ja tam nie mieszkam. Balony czy samoloty latają daleko dosyć i akurat w pobliżu mnie, często zawracają.
Programerus - 10-08-2010, 16:57

No to się spytamy gdzie najczęściej zawracają :P
Abadon - 10-08-2010, 21:52

Taa... Jeszcze spytajcie się tycch pilotów helikopterów z Inowrocławia. Dzisiaj jeden bardzo nisko leciał i narobił mi hałasu (około 10 metrów nad ziemią, tak że czułem mocny podmuch wiatru). Jakby helikopter (chyba bojowy typ Vulture z karabinami i rakietami po bokach) zgasił silniki to byłoby po mnie. Już to drugi taki przypadek. Super wrażenie. Aaa... dziś jeszcze te samoloty z Kruszyna cały dzień nademną (dosłownie tylko w moim pobliżu) trenowały różne formacje.
Emxx52 - 11-08-2010, 15:07

Fajny musiałeś mieć widok! :-)
Abadon - 12-08-2010, 22:54

Heh. Super!

News: http://q4.pl/?id=17&news=135873

Film: http://www.bigways.pl/12_sierpien/filmy/

C ruels! - 28-08-2010, 14:20

Simbax napisał/a:
Mówicie, że jest dużo zabijania i że źle wpływa na psychikę... Bzdura, weźcie przykład z niego. Grał tyle razy i co? Nikogo nie pobił :)


Co za głupoty gadasz!Wiedzmin,Final Fantasty,CS,Tibia,Margonem,GTA to najbardziej brutalne/uzależniające/debilne/głupie/nudne/pedalskie gry świata!
EarthBound/SSBB/Spore/Anno 1404/Colobot to najbardziej grywalne gry świata!

Simbax - 28-08-2010, 17:14

Wiedźmin to najlepsza gra jaka powstała w Polsce według mnie i według wielu innych ludzi. W większość gier jakie podałeś nie grałem, choć kiedyś mi się ich nazwy obiły o uszy. CS, Tibia, Margonem - zgadzam się całkowicie :) Zakładam, że we wszystkie gry, które podałeś grałeś przynajmniej chwilę? Jeśli nie, to nie masz żadnych argumentów, zresztą i tak żadnego nie podałeś... Każda gra może uzależnić, a że są brutalne - co z tego? Jesteś jednym z tych psycholi, którzy sądzą, że gry z zabijaniem to zło? Właśnie ludzie grający w takie gry rzadko popełniają przestępstwa i NIE zabijają w realu z bardzo prostego powodu: wyżywają się w grach! To tylko jeden powód, a jest ich pewnie więcej! Podaj mi choć jeden przykład kogoś, kto od grania w "brutalne" gry zaczął uważać, że przemoc to najlepsze rozwiązanie. Ja nikogo takiego nie znam. A to, że ktoś się nie potrafi opanować i gra 24/7 w CS-a albo coś innego to nie wina gry tylko człowieka, który w nią gra. Gdy się komuś coś spodoba to po prostu nie może sobie tego czegoś odmówić. Równie dobrze ktoś może się uzależnić od Colobot-a i mi nie wmawiaj, że to nieprawda. Jak ci się gra nie podoba, to możesz powiedzieć, że jest nudna, debilna, głupia, bo masz do tego prawo. A tak w ogóle to od czego są znaczki PEGI?

Nie mam ochoty z tobą dyskutować, które gry są dobre, a które złe. Napisałem moje zdanie, a ty swoje i na tym skończmy.

Berserker - 31-08-2010, 16:28

Uwielbiam ludzi ktorzy twierdza, ze gry sa glupie bo paru debili odwalilo jakas glupote. Idac taka logika mozna zakazac samochodow (bo jakis idiota jezdzi sobie 140kmph przez miasto), alkoholu (bo pijacy etc), zapalek i zapalniczek (podpalacze), nozy (mordercy), mostow (samobojcy), szkol (ile tam sie nastolatkow gnebi), siatek (ile ludzi sie przez nie udusilo...), wody i ksiazek telefonicznych (popularne narzedzia tortur) etc etc etc.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group