Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Portal i forum - Problem z logowaniem.

Bartek c++ - 23-02-2010, 18:39
Temat postu: Problem z logowaniem.
Mam mianowicie problem z logowaniem na telefonie i komputerze.
Gdy zaloguje sie na komputerze i wcisne zapamiętaj to potem po logowaniu na telefonie na kompie musze sie jeszcze raz zalogować a na telefonie jestem wylogowany.
Jest to troche skomplikowane.

toceejabot - 24-02-2010, 13:52
Temat postu: Re: Problem z logowaniem.
Bartek c++ napisał/a:
Mam mianowicie problem z logowaniem na telefonie i komputerze.
Gdy zaloguje sie na komputerze i wcisne zapamiętaj to potem po logowaniu na telefonie na kompie musze sie jeszcze raz zalogować a na telefonie jestem wylogowany.
Jest to troche skomplikowane.

Jak byłeś zapamientany na komputerze, to po zalogowaniu się na komórce z komputera zostałeś "wyrzucony" bo nie można zalogować jednego konta na 2 rzeczach. Ja tak miałem na YouTube.

Schocker - 24-02-2010, 14:56

toceejabot napisał/a:
Ja tak miałem na YouTube.

Bo to jest ogólny problem. Tak, kiedy zalogujesz się z innego urządzenia, a będziesz zapamiętany tu - to wyrzuci cię. Prawdopodobnie ma to związek z sesjami... Albo "It's not a bug, it's a feature". XD

COLOBOT - 24-02-2010, 21:55

Spróbuj przy ponownym otworzeniu strony na komputerze otwierać stronę z dopiskiem sid=32cyfrowykodsesji, który przeglądarki dodają do linków. Powinno pomóc, gdyż w ten sposób jest przywracana sesja o odpowiednim numerze, a nie ostatnia dla danego użytkownika. Nie jestem pewien, ale w ten sposób można chyba wpieprzyć się komuś w sesję (spokojnie, trzeba by jeszcze mieć ten sam IP :-) ).
adiblol - 25-02-2010, 21:10

IMO winne jest zabezpieczenie, które po zmianie IP usuwa dane automatycznego logowania. Ale tylko admin może je wyłączyć.
COLOBOT - 27-02-2010, 00:38

adiblol napisał/a:
IMO winne jest zabezpieczenie, które po zmianie IP usuwa dane automatycznego logowania. Ale tylko admin może je wyłączyć.

Aktualnie owo zabezpieczenie jest wyłączone, więc to nie to.

Bartek c++ - 27-02-2010, 11:47

No tak jak Moja Opera mini ustawia sobie ciągle inne IP to i sie zalogować musze.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group