Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Problemy - Pierwsza misja na krystalii

KAŚ - 01-06-2009, 12:11

Przepraszam bardzo, czy ktoś może mi powiedzieć jak przejść pierwszą misję na Krystalii?? Wszystko zrobiłam dobrze, nawet kilka razy. Pozbyłam się robali zbudowałam jeden radar na górze obok wieżę i nic pisze że misja nie jest w pełni wykonana. Ktoś ma może pomysł co zrobiłam nie tak? Bardzo proszę o odpowiedź bo tkwię w tej misji już tydzień:|
adiblol - 01-06-2009, 14:51

Zły wątek! Załóż nowy w dziale "Problemy".
colobotwymiiata - 01-06-2009, 15:20

Adiblol ma rację! Poza tym to witaj! Jesteś pierwszą fanką Colobota jaką znam!
Abadon - 01-06-2009, 19:01

Może i zły wątek, ale nie wymagajmy od nowych użytkowników że od razu będą wiedzieć gdzie odpowiednio do tematu pisać. Tyle już jest tych tematów, że potrzeba troche czasu by wiedzieć conieco.
KAŚ - 02-06-2009, 19:18

Moje pytanie było jedno na dodatek stosunkowo proste. Waszych odpowiedzi było 6. Suma sumarum raczej Wy zrobiliście offtop :P Może jednak znajdzie się ktoś kto wie jak przejść ta misję? Jak mi odpiszecie to możecie Drodzy Admini skasować moje wypowiedzi i nie będzie offtopu. Faceci a tak mało konkretni...
Abadon - 02-06-2009, 20:02

Po pierwsze zbuduj hutę, następnie fabrykę robotów i tam wyprodukuj transporter latający, później na najwyższym szczycie zbuduj radar. Po tym wybuduj Stację badawczą i rozpocznij badania nad wieżą obronną. Gdy będzie już możliwa budowa wieży to wybuduj ją jak najbliżej radaru. Gdy to zostanie zbudowane wyprodukuj działo latające i zlikwiduj wszystkich obcych (robali). Na koniec wejdź na statek i odleć. Mam nadzieję że pomogłem i koniec tego offtopu!!!
Schocker - 02-06-2009, 21:10

Abadon dął bardzo dobrą solucję, niemniej jednak mi się udało przejść tą misję bez działa. Umiejętne ustawienie radaru, obok wieży i wszystkie robale zostały zabite dzięki Wieży. :)
A z tego co widzę, to koleżanka chyba nie poczekała, aż robale zostaną zabite/wieża nie miała w zasięgu niektórych i na złość nie chciały wejść w zasięg. xD

KAŚ - 03-06-2009, 09:52

już wiem gdzie się pomyliłam! Przeszłam dalej:) Dzięki za pomoc :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group