Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Solucje - Centuria 3 l Sprzątanie.

Bartek c++ - 16-11-2009, 15:00
Temat postu: Centuria 3 l Sprzątanie.
Lądujemy statkiem kosmicznym.Przeszukujemy astronautom, okolice znajdziemy trzy transportery latające,Fabryke ogniw Atomowych(koło niej jest mrówka i troche uranu),kilkanaście baterii,hute(koło niej jest troche rudy tytanu i (pagórek na którym trzeba postawić radar),mrówki i pająki.Po znalezieniu 3 transporterów latających parkujemy je koło huty.Konwerterujemy kilka kostek tytanu , wlatujemy na pagórek i bierzemy "FlatGround", jeżeli będzie zielony kwadracik budujemy tam radar.
Budujemy fabryke robotów , Lecimy po ogniwa elektryczne, przylatujemy z baterią (najlepiej prawie pełną).Budujemy działo latające(najalepiej organiczne) lecimy tym działem do mrówki strzegącej Uranu. Zabijamy ją.Przylatujemy transporterem robimy baterie i dajemy działu(lub działom). Lecimy działem i załatwiamy mrówy i pająki.Po sprzątnięciu lecimy na statek kosmiczny ludzikiem i odlatyjemy.

PS: Tą planszę przeszedłem jednym działem bez draśnięcia:)

Knight_in_Fire - 06-09-2010, 10:32

Ja tym bardziej, na kilku loadach programu.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group