Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Inne - Edytor

Kuba - 03-07-2009, 18:00
Temat postu: Edytor
jak zapisać mapę w tym edytorze To NIE JEST ZAŁĄCZNIK! bo mam przesył tylko 8,9 kb na sekundę do wysyłania a do pobierania 24mb na sekundę(to dziwne) i wysłać nie mogę to adres źródłowy


http://d.imagehost.org/dl...1118_plussf.zip

adiblol - 03-07-2009, 18:45

Nie dawaj hotlinków z imagehost.org bo zbankrutują ;p Co do tematu to masz gdzieś opcję eksportu albo coś takiego... Poza tym pisz takie rzeczy w temacie w którym znalazłeś linka.
Kuba - 03-07-2009, 19:31

dzięki

[ Dodano: 03-07-2009, 19:37 ]
ale w którym miejscu u mnie w file tylko exit gdzie to jest?

[ Dodano: 03-07-2009, 19:41 ]
ale tam nie ma tematu znalazłem na chomikuj

[ Dodano: 03-07-2009, 20:27 ]
zrobiłem okazało się że trzeba skopiować położenia tych plików i dorobić niebo z innych misji



ale teraz FABRYKA MI PŁYWA a kopalnia wisi w powietrzu Cha!Cha!Cha!

w czym tkwi błąd


Niedobrze mi... - colobotwymiiata
//Colobotwymiiata z tego co wiem Cha cha pisze się przez Ch, ale haha już przez h. Kiedyś o tym nie wiedziałem i byłem bardzo zaskoczony kiedy kolega powiedział że na konkursie z dyktanda popełnił błąd właśnie na "Cha Cha". Zresztą coraz częściej napotykam się na taką formę pisowni np. w gazetach. - Abadon

colobotwymiiata - 17-08-2009, 21:48

Najpewniej zły parametr "h"(chyba tak się nazywa, dawno nie grałem w Colobota) przy kopalni. A fabryka widocznie ma złe współrzędnie.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group