Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Portal i forum - Moderatorzy

adiblol - 08-02-2009, 09:30
Temat postu: Moderatorzy
No dobra. Tutaj na serio dopisują się ci którzy chcą mieć moderatora. Warunki:

  • Musi mieć więcej niż 30 postów
  • Nie może być dziecinny/pokemoniasty (sprawdzę to na podstawie postów i komentarzy który ten user napisał)
  • Nie może kierować się tym, czy kogoś lubi, podczas wykonywania czynności moderacyjnych (np. nie kasuje głupich postów rodziny/kolegów)


Zgłaszając się podajemy:

  • Wiek (lub uzasadnienie dla którego go nie podaje)
  • Uzasadnienie bycia moderatorem
  • Jak często odwiedza forum


Do obowiązków moderatora należy:

  • Usuwanie spamu komercyjnego (ja dzisiaj rano znalazłem temat z reklamą :!: :!: :!: )
  • Usuwanie wpisów dzieci neostrady Punkt unieważniony, zastąpiony przez punkt niżej
  • NOWE! Przenoszenie do śmietnika lub kwarantanny wypowiedzi będących obrażaniem, floodem, pokemonizmem i innym spamem niegodnym forum (najlepiej jeszcze zrobić screena i podesłać adminowi, ew. podesłać link)
  • Przenoszenie tematów do właściwych działów, w przypadku napisania przez kogoś w niewłaściwym
  • Przenoszenie do kosza głupich (wzgl. niepotrzebnych) tematów
  • Dawanie ostrzeżeń za złe zachowanie (np. pokemonizm czy spamowanie)
  • Edytowanie postów, np. w celu zaznaczania na czerwono p0kE|\/|On!a5tOśCi (prawda, że trudno przeczytać?) (O pokemoniźmie od razu kablujemy adminowi i przenosimy do śmietnika) błędów ortograficznych
  • NOWE! Wydzielanie postów, o ile dyskusja zeszła z tematu
  • NOWE! Wygaszanie postów będących "wycieczkami osobistymi" niewnoszącymi nic do dyskusji (ustawianie czasu ważności najlepiej na 2..3 dni)

W dniu 30 grudnia 2010 zmieniono niektóre punkty.

Jak coś chcecie do tych list dodać/usunąć to piszcie.
Kandydatury proszę pisać w odpowiedziach do tego postu.

Lista zatwierdzonych:

  • COLOBOT (1. admin)
  • Abadon - (2. admin - przywrócenie uprawnień)
  • adiblol (3. admin)
  • Thorin12 - (4. admin)
  • Mrocza - redaktor i rzecznik PPC
  • Berserker - szef moderatorów.
  • Simbax - OK
  • krzys_h - OK
  • cezar.512 - okres próbny


Wyrzuceni:

  • DeiDara - dyscyplinarnie: DESPOTA, za warna dla bbiidduulla. "buahaha" to nie jest obrażanie!!!
  • DemoLisH - zatwierdzony, ale WYRZUCONY bo zapomniał o stronie
  • lukas_j - zatwierdzony, ale WYRZUCONY bo zapomniał o stronie
  • colobotwymiiata - zatwierdzony, ale WYRZUCONY bo zapomniał o stronie
  • Bartek c++ - WYRZUCONY po okresie próbnym za nicnierobienie
  • Programer - wrócił, był w okresie próbnym i znowu zapomniał o stronie za co został WYRZUCONY.
  • Schocker - zatwierdzony, ale WYRZUCONY bo zapomniał o stronie
  • Simbax - Bo sam chciał, więc...



Lista oczekujących:

  • DOJO - może. Zapomniał o stronie?
  • C ruels! - NIE, NIE i jeszcze raz NIE!!!
  • Korniszon - może


DeiDara - 08-02-2009, 09:33

może i bym chciał ale chyba tego waruknu nie spełnie
:arrow: Nie może być dziecinny/pokemoniasty (sprawdzę to na podstawie postów i komentarzy który ten user napisał)

COLOBOT - 08-02-2009, 12:14

adiblol napisał/a:
:arrow: Jak często odwiedza forum

Co do tego punktu to powiem, że jedna osoba wyraźnie wyróżnia się w tej dziedzinie. Na razie nie powiem kto, wszystko się wyjaśni, jak wprowadzę nowe moduły do statystyk.

Abadon - 08-02-2009, 14:42

Co do moderatora to ja chciałbym kandydować. Uzasadnienie pozwólcie że podam po myśnikach:
-często jestem na forum
-jestem wierny grze Colobot (gram w nią około 6 lat)
-mam więcej niż 30 postów
-myślę że nie jestem dziecinny/pokemoniasty jak to napisał w kryteriach adiblol
-nieznoszę gdy ktoś pisze w ten sposób :-x "szłem, poszłem"
-jako jeden z nielicznych informowałem w shoutboxie o spamie w newsach
-przyznaje się do błędów np. gdy pisałem posta pod postem
-nikomu nie ubliżam na forum (nie używam wulgaryzmów)
-gdy są jakieś nieporozumienia to zawsze próbuje wyjaśnić to z administratorem (np. sprawa kiedy ktoś mi się włamał na konto :-| )
Myślę że dobrze bym sprawował funkcje moderatora.

Wieku nie podaje ponieważ podchodzę z dystansem do takich rzeczy, po prostu nie chcę podawać swoich danych personalnych i kontaktowych, proszę to uszanować.
I to na tyle będzie. W przypadku, gdybym nie został moderatorem, nie będe miał do nikogo pretensji ani nie odbije się to na forum. Decyzja należy do was.

Thorin12 - 11-02-2009, 15:50

mysle ze ja moglbym kandydowac na moderatora:
-mam wiecej niz 30 postow
-ja chyba nie jestem dziecinny a juz na pewno nie pokemoniasty
-nie mam rodziny ani kolegow zarejestrowanych na forum

-jesli chodzi o wiek to juz napisalem w moim temacie - mam 13 lat
-chce zostac moderatorem poniewarz denerwuja mnie wypowiedz jedno wyrazowe takie cos to na czacie pisac bo na forum to nie wypada, zbyt wiele emtikonek w wypowiedzi , spam oraz chce roztoczy wieksza opieke nad forum
-jesli chodzi o odwiedzanie forum to czesto je odwiedzam
te powody mozesz uznac nie potrzebne i nie obraze sie jesli dostane odpowiedz negatywna ;) pozdrawiam

Abadon - 11-02-2009, 16:18

Thorin12 popieram twoją kandydacje na moderatora, jednak chcę ci zwrócić małą uwagę (nie obraź się) na błędy ortograficzne jakie przydarzają Ci się w postach oraz na brak znaków polskich, (wiem że nikt nie jest doskonały, przyznaję że mi się także przytrafają).

P.S Thorin12 "ponieważ" pisze się prze ż ;-) .

Thorin12 - 11-02-2009, 17:00

sprzyznaje sie ze nie uzywam znakow polskich a do bledw ortograficznych sie przyznaje i nie obrazilem sie ;)
bbiidduull - 13-02-2009, 13:37

Witam. Ja chciał bym mieć moderatora ale niestety nie mam wystarczajacej ilosci postów. Mam 17 lat i mam bardzo duże doświadczenie w sprawach moderowania. Mógłbym jakoś inaczej zasłużyc niz za te 30 postów?
Abadon - 13-02-2009, 14:16

No to może zamiast tych 30 postów rozmiąż quiz adiblola na conajmiej 55 punktów. Ale nic obiecać nie mogę. Spytaj się o to administratora.
bbiidduull - 13-02-2009, 14:23

hmmm.... pewnie sie nie zgodzi ale jak by co trzeba sie uczyć :)

[ Dodano: 13-02-2009, 14:30 ]
Szukałem ale nie moge znaleść jego quiz-u. Podeślij link

Abadon - 13-02-2009, 14:39

http://colobot1.funtest.pl/ - quiz adiblola (link znajduje się w temacie Inne/Quiz). Miłego rozwiązywania. Mój wynik to 55 punktów (wpisałem się jako LOL [nic nie chciało mi się wymyślać] bo ktoś podszył się podemnie :-x .
bbiidduull - 13-02-2009, 14:46

Gdzieś czytałem ze tak sie podpisałeś :D
Abadon - 17-02-2009, 11:07

Przechodząc do głównego tematu, czy w końcu zapadnie decyzja przyznania DeiDarze i Thorin12 moderatora??
DeiDara - 17-02-2009, 11:10

no wałsie ja też się niemoge doczekać

PS:
Adiblol mówiłeś gdzieś że firefox sprawdza błędy w postach???

COLOBOT - 17-02-2009, 14:30

DeiDara napisał/a:
PS:
Adiblol mówiłeś gdzieś że firefox sprawdza błędy w postach???

Napisz jednego posta spod firefoxa to zobaczysz jak to działa. (teraz np. wykrzaczył mi, że słowa firefox nie ma w słowniku ;) )

DeiDara - 17-02-2009, 14:41

COLOBOT napisał/a:
DeiDara napisał/a:
PS:
Adiblol mówiłeś gdzieś że firefox sprawdza błędy w postach???

Napisz jednego posta spod firefoxa to zobaczysz jak to działa. (teraz np. wykrzaczył mi, że słowa firefox nie ma w słowniku ;) )

lol :-P

Abadon - 17-02-2009, 14:52

No firefox jest przydatny i praktyczny, ale nie ma to jak Opera.
DeiDara - 17-02-2009, 16:43

Chciałbym złożyć podanie o zostanie moderatorem.

:arrow: Mam więcej niż 30 postów
:arrow: Z dziecinnością to na pewno Adiblol sądzi że jestem dziecinny (Ale ja tak nie sądzę)
:arrow: Mam Brata, ale jest o moderatorem więc po co mam kasować mu posty (chyba że wykraczające zasady netykiety). Nikogo innego nie znam osobiście na tym forum.

:arrow: 13 mam lat
:arrow: Yyy z tym to nie wiem co mnie ciągnie do bycia moderatorem, najprawdopodobnie by mieć coś do roboty (zbicie nudy itp.)
:arrow: Jestem na portalu około 5 razy dziennie (czyli jakieś 21 minut)
:arrow: Gram w Colobota około 6 lat
:arrow: Przyznaję się do błędów niezbyt często (pisze szczerze)
:arrow: Nie używam wulgaryzmów i nie obrażam innych
:arrow: Polecam innym tą grę (np. w klasie, ale nietety tylko 7 z 29 osób dało się przekonać do zagrania w nią. Kolejny smutny fakt to że te 7 osób nie ma internetu by zalogować się na tym forum.
:arrow: Przestrzegam netykiety, ale czasami nieatety o niej zapominam



Wniosek:
Jestem wiernym grze Colobot i portalowi. Chcę zostać moderatorem ponieważ pragne jakoś pomóc temu forum (tak mało jest moderatorów :-( ). Obiecuje że gdy będe moderatorem to się poprawie w moim zachowaniu (posty na temat itp.). Uważam też że moje wypowiedzenie jest jak najbardziej wyczerpujące i szczere.

P.S Przepraszam najmocniej adiblola (no wiesz za te wszystkie posty, które Cię tak denerwowały). Proszę przyjmij moje przeprosiny i rozważ moją kandyturę.

Jeżeli nie zostanę moderatorem, to nie odbije się to na forum (obiecuje).

Pozdrawiam.
Wasz wierny użytkownik DeiDara.

Abadon - 24-02-2009, 22:32

No nareście DeiDara napisałeś solidnie podanie o zostaniem moderatorem. Ciesze się że szczerze napisałeś i że zrozumiałeś swój błąd przepraszając adiblola. Piękny gest. Oczywiście popieram twoją kandyturę, życzę Ci powodzenia, aleostateczna decyzja należy do COLOBOTA i adiblola.
DeiDara - 24-02-2009, 22:34

Dziękuje.
bbiidduull - 24-02-2009, 23:00

Ja też chcaiłbym być moderatorem. Ja już jestem administratorem na tym forum www.radzynteam.fora.pl Wszystko co tam jest to moja zasłgua. Możecie zobaczyć moją prace
adiblol - 25-02-2009, 15:14

bidul, najpierw admin da ci Stałego Klienta, a później pomyślimy o moderatorze.

DeiDara, pamiętasz użytkownika mrowek? To dopiero było dziecko (neo) :lol: :evil:
Dobra masz uprawnienia.

DeiDara - 25-02-2009, 15:34

Dziekuję :-D
bbiidduull - 25-02-2009, 16:32

adiblol dzięki :) i pozdrawiam All
DeiDara - 26-02-2009, 09:29

Tak chciałem podziękować Adiblolowi że uczynił mnie moderatorem i dlatego poprawiłem i zaznaczyłem wszystkie błędy w "COLOBOT - OGÓLNIE"

Pozdrawiam


PS;Adiblol zrobiłeś błąd w jakimś temacie.HA!

adiblol - 26-02-2009, 10:23

Błąd ortograficzny czy jak?
Abadon - 26-02-2009, 12:02

No raczej nie błędy ortograficzne ale małe gafy (np. nie dodałeś literki ś, lub brak polskich znaków), ale nie martw się, każdy je popełnia. Mam pytanie czy pisząc server przez v to pokemonizm, co sądzisz o tym adiblol??

A tu masz linki gdzie popełniłeś błędy:
http://www.colobot.yoyo.p...c.php?p=693#693
http://www.colobot.yoyo.p...&highlight=#980
http://www.colobot.yoyo.p...php?p=1047#1047

adiblol - 26-02-2009, 15:15

"Serwer" przez "v" to nie pokemonizm ale po prostu brak spolszczenia (tak samo jak można równie dobrze pisać "router" i "ruter", ja osobiście preferuję "router")

Hmm ten drugi i trzeci link to te posty pisałem na komórce i trudno tam używając T9 uzyskać polskie znaki (podczas dodawania słów do słownika nie da się ich używać).

Abadon - 26-02-2009, 15:52

Dzięki za informacje, bo nie wiedziałem czy takie coś poprawiać.
P.S adiblol zaktualizuj swój post dotyczący moderatorów, dokładniej listy zatwierdzonych (trzeba dopisać DeiDare). Czy będzie jeszcze więcej moderatorów??

Thorin12 - 06-03-2009, 00:03

Chcialbym wycofac moje podanie na moderatora z tego powodu , ze coraz zadziej tu zagladam (szkola , zycie towarzyskie , czasu brak) oraz dlatego ze patrzac na to jak sprawuja sie nowi moderatozy wywnioskowalem ze opieka nad forum jest roztoczona calkowicie poza tym moze sie okazac ze chociaz mamy ponad 100 uzytkownikow to tylko paru pisze i jeszcze wyjdzie na to ze moderatorow bedzie wiecej niz uzytkownikow
Pozdrawiam

DOJO - 05-04-2009, 12:46
Temat postu: Moje podanie
Oto moje podanie:

:arrow: Mam więcej niż 50 postów
:arrow: Raczej nie jestem taki...
:arrow: Nie mam znajomych/rodziny na forum.

:arrow: 15 lat.
:arrow: Lubię nim być. Byłem nim parę razy i mi to dobrze wychodzi. Lubię utrzymywać porządek i być kimś "ważnym".
:arrow: Dosyć często. Staram się być codziennie.


:arrow: Będę usuwał spam komercyjny w imię naszego forum!
:arrow: Usunę głupie posty Dzieci Neo!
:arrow: Będę przesuwał tematy do właściwych kategorii, jeżeli mają niewłaściwe źródło!
:arrow: Będę przenosił głupie tematy!
:arrow: Nie będę wahał się użyć warna!
:arrow: Będę poprawiał błędy w postach użytkowników oraz ich "P^OkĘm6ónia]st:Do:)ści"

Podsumowując: Moderator dla mnie to posada którą szanuję. Kiedy jestem moderatorem, staje się bardziej poważny. Tak jak taki mod-menda.. dosłownie. Ale mogę się ograniczyć od tego ;p

No i najważniejsze: Nie jestem Dzieckiem Neo!

EDIT:
Gram (chyba) w sumie 2 lata. Co do twojego kolejnego pytania - tak. Mojemu przyjaciołom "Bonsaj" oraz "Avair". Teraz w Colobota nie grają, ale pamiętam jeszcze te dni w szkole kiedy to się rysowało mapki do Colobota i obiekty na nich ;)

adiblol - 05-04-2009, 13:28

DOJO: Odrzucone, poczekaj miesiąc.
Abadon - 05-04-2009, 13:30

Dobra masz moje poparcie. Ale jeżeli chcesz być moderatorem na tym forum, które jest związane z Colobotem to może napisz też coś na temat tej gry np. ile lat w nią grasz, czy kiedyś proponowałeś innym tą grę itp. (ale nic na przymus, nie chcesz to nie pisz o tym ;-) )

P.S Ostateczna decyzja na temat przyznania tego tytułu należy do adiblola.

DOJO - 05-04-2009, 15:17

adiblol: Dobrze, mogę poczekać. W końcu jestem dopiero świeżo upieczonym "stałym klientem" :D

Abadon: Odpowiedź na poprzednim poście. Patrz "EDIT" ;-)

DeiDara - 05-04-2009, 15:38

Sorry DOJO (Adiblol pisze się Adib-lol a nie jak ty piszesz Adibol)
Popieram Adiblola (Będzie za dużo moderatorów)

DOJO - 05-04-2009, 15:50

Widzę właśnie. Mamy mało aktywnych użytkowników.
Co do Adiblola - Ta literka mi jakoś umkła.. :P (Wiem, we wszystkich postach tak piszę XD)

adiblol - 05-04-2009, 19:15

DOJO, Z powodu używania kolorów w postach będziesz se musiał poczekać 2 miesiące zamiast 1.
DemoLisH - 05-04-2009, 23:01

czemu moderatorzy nie maja dostępu do wszystkich działów?
adiblol - 06-04-2009, 11:12

bo admin nam nie ufa
Abadon - 09-04-2009, 10:15

Co do Dodża to wycofuje również moje poparcie żeby był moderatorem. Powód:
-pisze się Abadon a nie Abadoj jak ostatno napisałeś w czacie
-znalazłem rażący błąd w Szalonej fabule http://www.colobot.yoyo.p...?t=96&start=105

DOJO po liczbie 82 jest 83 a nie 89!!!!!!

Przepraszam że wyróżniłem te zdanie, ale musiałem.

No więc na 100 misję w SF musimy jeszcze poczekać.

DemoLisH - 09-04-2009, 13:52

wogole po co nowi moderatorzy, forum jest na tyle male, ze wystarczy ich kilku
Programerus - 09-04-2009, 16:57

Moje podanie o moderatora:


:arrow: Mam więcej niż 30 postów.
:arrow: Nie jestem dziecinny ani pokemoniasty(dzieckiem Neo też nie jestem)
:arrow: Nie mam tu żadnej rodziny ani kolegów (poza wami oczywiście)



:arrow: Mój wiek to 13 lat.
:arrow: Chcę byś moderatorem, ponieważ chcę poświęcić życie w walce z Dziećmi Neo, Pokemonami i innymi chorobliwymi przypadkami. W dodatku mam doświadczeniu w moderowaniu forum.
:arrow: W dni wolne jestem praktycznie cały dzień na forum, a w dni zniewolone jestem zaraz po szkole.


Z obowiązkami moderatora zapoznałem się i zobowiązuję się ich przestrzegać.

Abadon - 09-04-2009, 17:03

Cytat:
Moje podanie o moderatorai:

Niestety takiego stanowiska nie mamy :-P , jest tylko moderator. Dobra może być tylko bardziej sprecyzuj swoje podanie i oczywiście popraw to -> moderatorai. Jako podanie weź za wzór podanie DeiDary (trochę się powtórzyłem).

adiblol - 09-04-2009, 19:44

Programer, z uwagi na Twoją ponadprzeciętną inteligencję (no wiesz C++) od JUTRA JESTEŚ MODEM!
Programerus - 09-04-2009, 20:15

Wielkie dzięki!
DeiDara - 10-04-2009, 10:16

No wiem że ma duże zdolnosci ale po co tyle Moderatorów i znów powtażam
Cytat:
Będzie za dużo Moderatorów!

adiblol - 10-04-2009, 10:20

E tam... wywalimy DemoLisHa bo nic nie robi :mrgreen:
DeiDara - 11-04-2009, 15:12

Uuuuu



Fajnie :-)

DemoLisH - 11-04-2009, 15:27

adiblol napisał/a:
E tam... wywalimy DemoLisHa bo nic nie robi :mrgreen:

super

DeiDara - 11-04-2009, 16:22

LOL ten się cieszy?!
Programerus - 11-04-2009, 17:44

DeiDara, wiesz że istnieje coś takiego jak sarkazm?
DeiDara - 11-04-2009, 20:17

No wiem ale mi to brzmi bez sarkazmu a DemoLisH i tak nic nie robi(Na forum) więc nie wiem może on chce zrezygnować z byća Moderatorem
adiblol - 11-04-2009, 20:26

dzisiaj mi pomagał w trainerze więc go nie wywalę :mrgreen:
lukas_j - 27-04-2009, 12:12

Ok, to ja pisze warunki, a po myślniku odpowiedz:

:arrow: Musi mieć więcej niż 30 postów - mam
:arrow: Nie może być dziecinny/pokemoniasty - nie jestem pokemonem, zresztą adiblol wie to, bo widzi to np. na moich stronach lub postach
:arrow: Nie może kierować się tym, czy kogoś lubi, podczas wykonywania czynności moderacyjnych - nie kieruje sie tym, czy mnie ktoś lubi. Tak samo na moich stronach :)



:arrow: Wiek (lub uzasadnienie dla którego go nie podaje) - 13 lat ;) (moze i mało, ale znam netykiete i radze sobie dobrze ;-) )
:arrow: Uzasadnienie bycia moderatorem - jestem dobry w tym, bo mam swoje strony i umiem nimi administrować :P pozatym lubie tą robote :)
:arrow: Jak często odwiedza forum - no to tak: przeglądam je prawie codziennie, ale jako moderator bede tu codziennie. Ale jak je przegladam to nie znaczy ze pisze tu!



:arrow: Usuwanie spamu komercyjnego - spam bede usuwał
:arrow: Usuwanie wpisów dzieci neostrady - jasne ze tak, to obowiązek
:arrow: Przenoszenie tematów do właściwych działów, w przypadku napisania przez kogoś w niewłaściwym - jasne, bede przenosił
:arrow: Przenoszenie do kosza głupich (wzgl. niepotrzebnych) tematów - no pewno ze tak
:arrow: Dawanie ostrzeżeń za złe zachowanie (np. pokemonizm czy spamowanie) - za pokemonizm powinien byc ban, ale mniejsza o to :P ostrzezenia tez mogą być
:arrow: Edytowanie postów, np. w celu zaznaczania na czerwono p0kE|\/|On!a5tOśCi - a nie lepiej usunac taki post? ale jak nie chcecie abym usuwał, to bede edytował

Konrad - 28-04-2009, 20:14

Niektórzy moderatorzy na tym forum lekko nadużywają swoich kompetencji :roll:
adiblol - 28-04-2009, 20:32

W dziale zabaw to się nie liczy :P
Konrad - 28-04-2009, 21:17

Wszędzie się liczy. Zresztą niech sam admin się wypowie.
Abadon - 29-04-2009, 16:47

Cytat:
Niektórzy moderatorzy na tym forum lekko nadużywają swoich kompetencji


Hmm, a kogo masz na myśli?

adiblol - 29-04-2009, 17:18

no bo blokowałem ZWoL bo zapycha bazę i zaśmieca jak patrzę "zobacz posty nieprzeczytane" :/

Ale już nie zaśmieca bo admin dodał opcję ignorowania.

C ruels! - 14-10-2009, 15:18

Ja też mam ochotę na bycie moderatorem.

:arrow: Mam 13 lat(tak patrzę na posty i widzę,że chyba nawet 10-latkowie są na forum)
:arrow: Mam trochę mniej niż 30 postów(ten warunek jest bez sensu!)
:arrow: Takie rzeczy jak usuwanie niepotrzebnych postów(lub ich przenoszenie)to dla mnie nic!(na necie robię o wiele trudniejsze rzeczy!!)
:arrow: Nie jestem dziecinny,a już na pewno nie pokemoniasty :!: (teraz mi się przypomniały czasy,gdy byłem mały i na kanale Jetix oglądałem Pokemony :-D )
:arrow: Usuwanie wpisów tzw.dzieci Neostrady(czyli Neo w skrócie)to zadanie dla mnie.
:arrow: Powody,dla których chcę być moderatorem to mi.n. to,że znam pewne zasady i granice(raz czy dwa byłem moderatorem i wiem to i owo)
:arrow: Gram w Colobota od września zeszłego roku(może to mało,ale lepsze to niż nic,co nie?)
:arrow: Postaram się być jak najczęściej na forum(mam jeszcze szkołę,blogi na Onecie itp.)

Więc proszę o rozpatrzenie mojego wniosku.

Do zobaczenia!

adiblol - 15-10-2009, 21:16

Naucz się formatować. To znaczy stawiaj spację przed otwarciem nawiasu i po zamknięciu, stawiaj spację przed przecinkiem itp.

Piszesz zbyt niedbale żeby być moderatorem. Sry.

C ruels! napisał/a:
blogi na Onecie
Można wiedzieć jakie?

Poza tym nie umiesz szukać i czytać: http://www.colobot.yoyo.p...php?p=7313#7313

C ruels! - 17-10-2009, 10:50

Adiblol,wiele osób pisze tutaj gorzej niż ja! :evil: :evil: :evil:
Abadon - 17-10-2009, 13:37

Po pierwsze C rules, jesteś nowym użytkownikiem, jeszcze nie wniosłeś nic na forum (ale za lekkie rozruszenie forum "ze snu" należy Ci się wielki plus). Po drugie adiblol ustanawiając Cię moderatorem zachowałby się nie fair w stosunku do wcześniejszych użytkowników (m.in bbiidduull i inni), którzy blisko byli do objęcia tego stanowiska, ale coś im "brakowało" (za mała aktywność, błędy itd.). Myślę że na temat "analizy" twoich kilkudziesięciu postów, w pełni wypowiedział się adiblol i powtarzać się nie będę.
adiblol - 17-10-2009, 13:38

Ciekawe kto? Na pewno nie moderatorzy!
C ruels! - 17-10-2009, 14:42

Nie no!Ja nie będę komentować,co wy tu mówicie o mnie!Macie się za fajnych gości,ale w rzeczywistości jesteście prochem i pyłem!
Abadon - 17-10-2009, 15:24

C rules nie mamy zamiaru cię obrażać. Uwzględniamy tylko twoją kandyturę na moderatora, a żeby to zrobić sprawiedliwie, informujemy Cię o tym na co masz zwrócić uwagę i wyrażamy swoją subiektywną opinię.
Thorin12 - 08-12-2009, 20:29

Cóż skoro adiblol powiedział że mogę być moderatorem ale nie muszę wypełniać(ale chociaż częściowo wypadałoby ;p) obowiązków to odświeżam swoje podanie ;p

-mam więcej niż 30 postów
-ja chyba nie jestem dziecinny a już na pewno nie pokemoniasty (tak mi się zresztą zdaje XD)
-nie mam rodziny ani kolegów zarejestrowanych na forum

-jeśli chodzi o wiek to już napisałem w moim temacie - mam 13 lat
-chce zostać moderatorem ponieważ denerwują mnie wypowiedz jedno wyrazowe takie coś to na czacie pisać bo na forum to nie wypada, zbyt wiele emotikonek w wypowiedzi , spam oraz chce roztoczyć większą opiekę nad forum
-jeśli chodzi o odwiedzanie forum to często je odwiedzam aczkolwiek teraz jest szkoła ale myślę że znajdę czas na forum ;)
-dodam jeszcze że byłem zarejestrowany tutaj jeszcze przed adiblolem ;p

Pozdrawiam!

adiblol - 08-12-2009, 20:47

Dopiero niedawno do nas wróciłeś, jeśli przez 2 tygodnie będziesz aktywny to zostaniesz moderatorem.
Thorin12 - 08-12-2009, 20:59

Dla ścisłości:

adiblol napisał/a:
Dopiero niedawno do nas wróciłeś, jeśli przez 2 tygodnie będziesz aktywny to zostaniesz moderatorem.


Na okres próbny czy już "4 ever"??

adiblol - 08-12-2009, 21:02

Thorin12 napisał/a:
Na okres próbny czy już "4 ever"??

Każdy jest na początku na okres próbny...

Bartek c++ - 08-12-2009, 21:05

ja się zgłaszam na test moderatora ,jeśli obleje to klapa :lol:

[ Dodano: 08-12-2009, 21:05 ]
ja jestem aktywny i mam więcej nirz 30 postów nawet niż 90!

Thorin12 - 08-12-2009, 21:13

Adiblol - napisałeś ze muszę być aktywny. Ale to się dzieli na 2 pod znaczenia:

a) można być aktywnym regularnie odwiedzając stronę (zapewne jeśli o to chodzi to ty patrzysz na linijkę "ostatnio zalogowany"
b) można być aktywnym regularnie udzielając się na forum (co chyba ma większą wagę ale zrozum - są tematy na które niektórzy nie chcą się wypowiedzieć ;p. Np. ja jak są nowe posty w programowaniu to ich nie czytam - dlaczego? bo programista ze mnie jak z 200 kg faceta - baletnica)

Każdy sposób jest jakby uzupełnieniem drugiego :]

Czy mógłbyś powiedzieć jaką aktywność mam obrać? (założę się że twoja odpowiedz będzie brzmiała mniej więcej tak: hmm wybieram odpowiedź C) A i B razem wzięte

Bartek c++ - 08-12-2009, 21:24

może takie; aktywny,grzeczny,udzielający się na całym portalu i wyrozumiały.
Ja terz zgłaszam się na stanowisko moderatora ale prosze mi wysłać na pw warunki ;)

Thorin12 - 08-12-2009, 21:29

Warunki masz na 1 stronie tego topica. Adbiblol napisał tam. Chyba że dostaniesz od niego jakieś specjalne warunki a tak to sprawa chyba przebiega normalnie.
Bartek c++ - 08-12-2009, 21:31

ja myśle że moderator powinien chociaż troszke umieć programować boty itp.
Abadon - 08-12-2009, 21:43

TO może ja wypowiem się na temat zgłoszenia Thorina12. Moderatorów jest dużo jak na takie forum. Jeżeli chcesz być moderatorem to adiblol moim zdaniem powinien usunąć Progrmera ze stanowiska moderatora. Wiem, wiem że nadurżywam swoich kompetencji (nie jestem przecież szefem modów), ale myślę, mam nadzieję że i moje zdanie się liczy.

Powód "zwolnienia" Programera:
-przez dłuższy czas nie ma go na forum
-od dawna nie napisał żadnego postu
-praktycznie nie wykorzystuje przywilejów moderatora, a co za tym idzie zaniedbuje swoje obowiązki (np. upominanie innych o złe zachowanie, poprawianie jakiś błędów, przenoszenie czy usuwanie tematów)

Moim skromnym zdaniem Thorin12 będzie znakomitym "następcą" Programera. Jak na swój wiek (13 lat) jest rozważny, mądry i subiektywny. Ale jak adiblol wskazał:

Cytat:
Dopiero niedawno do nas wróciłeś, jeśli przez 2 tygodnie będziesz aktywny to zostaniesz moderatorem.


Musisz to spełnić.

Thorin12 - 08-12-2009, 21:44

@Bartek c++

A kto powiedział że nie umiem?? Wracając do mojego posta na górze (fragment z grubym facetem) to tenże grubas nie zrobi pirułetu , szpagatu czy co tam jeszcze jest ale baletki i struj włoży (ale takie baaaardzo duże ;p) - tak samo ze mną. Ograniczam się do prostych funkcji w colobocie. W G-modzie (gra na steama , Mod do Half-life 2) też można programować - w chipie expression 2 to tam dość sporo umiem. W G-modzie jest o tyle fajna sprawa że tam można się pobawić i w konstruktora i w informatyka oraz elektronika (umożliwiają to różnorakie narzędzia , bramki logiczne arytmetyczne itp.). Ale nie róbmy spamu w dziale na temat Moderatorów. Wracając do tematu kapkę programować umiem ale niezbyt dużo (co za dużo to nie zdrowo - w tym przypadku grozi mi to byciem informatykiem a ja bardziej wole być kimś innym , do tego cofne się w ostateczności)

@Abadon

Gdyby adiblol został jakimś vice Adminem (co jest chyba największa prawdo-podobnością) to ja oddałbym na ciebie głos jako na nowego głównego moderatora - dlaczego? Bo sprawujesz urząd jako moderator bardzo dobrze BA nawet wzorowo (Adiblol - nie oczerniam cię jakby co ;P)

Bartek c++ - 09-12-2009, 11:02

a to omnie
:arrow: Ka mam 12lat (pamiętam jak się wygłupiałem na forum i wyzywałem wszystkich ale się poprawiłem :-D ).
:arrow: Lubię pomagać za nic.(bo po prostu lubie widzieć szczęśliwych ludzi :mrgreen: )
:arrow: Lubię programować boty i robić Poziomy.(Programowanie dla botów wykonuje na średnim poziomie :-/ )
:arrow: Nie lubie dzieci NEOSTRADY i osób pokemoniastych.
:arrow: Uwielbiam działać na rzecz wszystkich.
:arrow: Jestem odpowiedzialną osobą.(chodź czasami morze mi coś umknąć :-? )
:arrow: Mam więcej niż 30 postów
:arrow: forum odwiedzam codziennie, z 40 minut minimum.
:arrow: Chcem być moderatorem żeby pomóc temu forum w zwalczaniu dzieci neo.
:arrow: Narazie moderuje dział mechatronika, dobrze się sprawuje.
:arrow: Dokładnie wiem kiedy należy dać warna.
:arrow: Banował bym dzieci NEOSTRADY i osoby pokemoniaste.
:arrow: Nie jestem osobą wygłupiającą się non stop.
:arrow: Mam swoje granice.
Więc bardzo proszę rozważyć moje podanie, obiecuję że dobrze pełnił funkcję moderatora.

adiblol - 09-12-2009, 16:39

Bartek c++ napisał/a:
Nie lubie dzieci NEOSTRADY i osób pokemoniastych!

Nie lubisz siebie?

Wniosek odrzucony, zbyt dziecinne zachowanie od początku, dopiero niedawno się poprawiłeś, musisz poczekać CO NAJMNIEJ 2 miesiące.

Bartek c++ - 09-12-2009, 16:52

HahHa ,lubie siebie.
Adiblol! Ja mam dopiero 12lat to normalne zachowanie w moim wieku chciałem rozsmieszyć to forum.Pazatym już wydoroślałem.Kiedy miałem 11lat wtedy się wygłupiałem.
2 miesiące nieda się tego skrócić do 2 godzinm,przecierz wniosłem bardzo durzo na te forum. :-P

[ Dodano: 09-12-2009, 16:54 ]
adiblol napisał/a:
Lista oczekujących:

Thorin12 - niedawno wrócił, jak będzie aktywny (pozytywnie!) to dostanie moderatora.
DOJO - na pewno nie, dopóki nie wydorośleje (to da się poznać po stylu pisania itp.). Zapomniał o stronie?
dopisz mnie do tej listy ;) Thorin 12 zasłużył na role moderatora?

[ Dodano: 09-12-2009, 16:54 ]
ja myśle że tak

adiblol - 09-12-2009, 17:00

Nie tylko byłeś dziecinny, ale teraz niedbale piszesz...
Thorin12 - 09-12-2009, 17:00

@Bartek c++

Bo widzisz - ja jeszcze tu bylem baaaardzo długo przed tobą i zachowywałem dobrą postawę (tak z resztą myślę) a potem postanowiłem złożyć podanie na moda i zostało ono pozytywnie rozpatrzone. Jednakże ja sam i dobrowolnie wycofałem to podanie gdyż stwierdziłem że moderator to zbyt dużo ale teraz (kurde mam tylko 1 argument ;/) gdy adiblol powiedział ze mogę być modem ale nie muszę wypełniać obowiązków (chociaż zawsze się coś znajdzie a jako mod wypadałoby coś robić) to postanowiłem ze odświeżę swoje podanie ale jak sam adiblol powiedział dopiero co wróciłem (po baaaaaaaardzo długiej przerwie) wiec tez muszę czekać.

Bartek c++ - 09-12-2009, 17:33

adiblol napisał/a:
Bartek c++ - na pewno nie zostanie do lutego 2009, zobaczymy jak przez te 2 miesiące się poprawi...
HOUSTON Mamy problem luty w tym roku już był, adiblol poprawisz?

// Dzięki za zauważenie :D -adiblol

[ Dodano: 09-12-2009, 21:19 ]
a jeszcze adiblol do lutego zostało 1,8 miesiąca a nie 2. :-)

lukas_j - 12-12-2009, 11:46

Hmm, ja zauwazyłem, że bartek c++ rzeczywiscie zrobił się fajny :] Oduczylismy go tego "dziecięconeostradowizmu" :mrgreen:
Bartek c++ - 12-12-2009, 13:06

Jak to zauwarzyłeś^^?

[ Dodano: 12-12-2009, 13:29 ]
ja myśle że programer nie powinien już być moderatorem poniewarz zapomniał o portalu, Thorin 12 powinien zastąpić go.

FE4R - 12-12-2009, 16:45

Bartek c++ napisał/a:
Jak to zauwarzyłeś^^?

Nikt tego nie zauważył, ale kilka osób zauważyło. :)

Swoją drogą sam bym z chęcią kandydadował na moderatora, ale chyba muszę zadowolić większą ilość użytkowników swoimi zaczepistymi programami i user levelami. =)

//Ort. -Abadon

Bartek c++ - 12-12-2009, 16:57

ja chciał bym zbanować nowego usera dawid960 za to że mnie wyzywa od d***.
adiblol - 12-12-2009, 21:37

Bartek c++: zostaniesz moderatorem jak pokażesz że nie jesteś dziecinny. W ogóle.
FE4R - 13-12-2009, 21:50
Temat postu: Re: Moderatorzy
Ja chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko moderatora.

:arrow: Wiek: 16

:arrow: Uzasadnienie bycia moderatorem: Lubię porządek, a to forum czasami go potrzebuje. Piszę poprawnie. Nie lubię, gdy inni robią takie niezwykłe 'byki'. Aby poprzeć swoją kandydaturę - mam 4 letnie doświadczenie w moderowaniu / administracji na różnego rodzaju portalach MMORPG. Sam teraz prowadzę jeden. Dodatkowo uważam, że owszem - jest tutaj dość dużo moderatorów; forum jest małe, ale część 'modów' dawno tutaj nie była lub nie ma dużej ochoty moderować forum, by była tutaj utrzymana 'wojskowa dyscyplina'. ;)

:arrow: Jak często odwiedza forum: Odwiedzam forum 2-5 razy dziennie. Mam bardzo dużo wolnego czasu i potrafiłbym usunąć niepotrzebny spam, zanim ktokolwiek inny by go zobaczył. To jest jedna z moich głównych zalet, obok bycia moderatorem na innej stronie, że mógłbym współpracować / pomagać z zespołem oraz dawać pewne porady użytkowników w bardzo krótkim czasie. Co prawda nie mam zbyt zaawansowanych programów, ale wciąż się uczę. :)

Mam nadzieję na pozytywną odpowiedź. :)
Pozdrawiam,
FE4R

lukas_j - 15-12-2009, 22:15

FE4R: Ja sam nie wiem, ale ty byś sie nadawał.

Daj linka do tego portalu ;-)

@EDIT: Adiblol musi wyrazić swoje zdanie, ale ja mówie, że się nadajesz, ale pamiętaj, żebyś nie był za ostry dla normalnych userów (to nie jest aż takie duże forum żeby ostrzeżenia za wszystko dawać, tylko usuwaj pokemoniaste wpisy i spam (ktory niestety zajmuje nam baze danych...)). Za to dla pokemonów i dizeci neo wiadomo - ostrość im pomoże, może kiedy nam podziękują, że nie śmieją sie z nich na portalach różnych :mrgreen:

@EIDT2: Usunąłem wpisy tego dawida i bartka, bo to był spam spowodowany przez dawida...

FE4R - 15-12-2009, 23:00

To jest adres:

http://gryok.net/forum


lukas_j - 15-12-2009, 23:08

Nadajesz się chyba :) Ale decyzja należy do adiblola.
Berserker - 16-12-2009, 16:52

25% uzytkownikow to mody, najs :)
C ruels! - 17-12-2009, 18:21

Thorin12:Nadaje się na następcę Programmera.
FE4R:Jak nie będzie taki surowy to kto wie...
Bartek C++:Tak tak i jeszcze raz TAK!!!
C ruels!:Dobra!Wiem,że:
1.Kiepsko piszę.
2.Łatwo się wkurzam.
Ale gdy jestem modem(lub adminem 8-) )to staję się"przykładem dobrego zachowania w necie".Na prawdę!
Dajcie mi chociaż status na okres próbny!
I przepraszam adiblola za wszystko(jak nie będziesz mnie ostro traktował to będzie między nami OK).

Bartek c++ - 19-12-2009, 20:50

ja niewiem czy nadaję się na moderatora bo byłem raz zbanowany :-/ , ale się poprawiłem i nie używam wobec innych obelg :-D
lukas_j - 20-12-2009, 11:28

nadajesz sie, ale widzisz, na tej stronie są same mody aktywne :D
adiblol - 20-12-2009, 13:18

Oficjalnie rezygnuję z posady naczelnego moderatora i na mojego następcę wyznaczam Abadona.

Powód: przestałem grać w Colobota, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż forum.

Do Administratora: możesz zmienić mnie z moderatora grupy Woźny na zwykłego jej członka.

Abadon - 20-12-2009, 13:22

Bardzo się cieszę, a jednocześnie smucę... mam nadzieję że będę godnym następcą.
Berserker - 20-12-2009, 13:29

Ilosc modow drastycznie zmalala do 18% calego forum :S
Bartek c++ - 20-12-2009, 13:38

A ja mogę zostać moderatorem?Chyba już wydoroślałem.
adiblol - 20-12-2009, 13:45

Cytat:
A ja mogę zostać moderatorem?Chyba już wydoroślałem.

MIAŁEŚ NIE BYĆ NATRĘTNY!!!

Abadon - 20-12-2009, 14:06

Cytat:

Ale ja nie jestem natrętny - Bartek c++ (info. post powyżej został usunięty)


Bartek c++ otóż jesteś natrętny. Co "chwila" przypominasz nam że teraz już tego dnia możesz zostać moderatorem, bo dobrze się zachowujesz. Przypominam Ci lojalnie że cierpliwość popłaca, a to czy zostaniesz modem to zależy wyłącznie od naczelnego moderatora, który obserwuje bacznie twoje zachowanie na forum.

Przyjmijmy więc że jeżeli jeszcze raz będziesz taki natrępny (czyli pojawi się post typu: A ja mogę zostać moderatorem?Chyba już wydoroślałem.) to automatycznie twoje podanie zostanie odrzucone. Mam nadzieję że jest to sprawiedliwe.

P.S Narazie najbliżej objęcia posady po Programerze jest Thorin12. Oby tak dalej...

FE4R - 20-12-2009, 14:44

Zostałem zapomniany. :mrgreen:
C ruels! - 20-12-2009, 16:01

Abadon napisał/a:
Bartek c++ otóż jesteś natrętny. Co "chwila" przypominasz nam że teraz już tego dnia możesz zostać moderatorem, bo dobrze się zachowujesz. Przypominam Ci lojalnie że cierpliwość popłaca, a to czy zostaniesz modem to zależy wyłącznie od naczelnego moderatora, który obserwuje bacznie twoje zachowanie na forum.

Przyjmijmy więc że jeżeli jeszcze raz będziesz taki natrępny (czyli pojawi się post typu: A ja mogę zostać moderatorem?Chyba już wydoroślałem.) to automatycznie twoje podanie zostanie odrzucone. Mam nadzieję że jest to sprawiedliwe.

P.S Narazie najbliżej objęcia posady po Programerze jest Thorin12. Oby tak dalej...


To jest nie sprawiedliwe!Bartek C++ się tylko pytał!!

Abadon - 20-12-2009, 17:17

Cytat:
To jest nie sprawiedliwe!Bartek C++ się tylko pytał!!


No tak, ale powtarzam raz jeszcze: to do moderatorów decyzja należy czy Bartek c++ zostanie moderatorem. Nie trzeba nam przypominać o jego kandytaturze, jak już coś to pisać zażalenia na na pw. Jeżeli dalej będziecie spamować (odnosi się do C ruelsa i do innych na przyszłość) w tym temacie to możecie zapomnieć o tej posadzie, a na to się zanosi, choć nie przesądzam, bo widzę że Bartek c++ jest coraz mniej dziecinny (lecz prowokują go do dziecinnego zachowania inni userzy-spamerzy). Czas pokaże zmiany, mam nadzieję że pozytywne.

Jak dla mnie wzorem pozytywnej przemiany jest DOJO.

DeiDara - 22-01-2010, 12:16

Cytat:
DeiDara - DESPOTA, za warna dla bbiidduulla. "buahaha" to nie jest obrażanie!!!


Przepraszam bardzo, jest mi bardzo smutno, żałuje za swój błąd.

P.S Pozdrawiam Programera :mrgreen: .

adiblol - 22-01-2010, 12:33

Hm, jak pobędziesz dłużej to zostaniesz moderatorem :)
Reaper - 22-01-2010, 23:31

Hej,

ja natomiast jestem zdania, że jest tych moderatorów trochę (3-5 jak nie patrzeć) więc po co więcej? ^^

DeiDara - 23-01-2010, 10:36

No wiesz mają fajny kolor nick'u :D
dawid960 - 24-01-2010, 22:13

nie zapomnijcie o mnie
Berserker - 24-01-2010, 23:08

Zapomnimy :)
Bartek c++ - 25-01-2010, 06:29

Dawid ma w podpisie "nie lubie dzieci neo!!" Wiec siebie nie lubi :P ja tez jestem zapomniany i co z tego?

[ Dodano: 25-01-2010, 06:32 ]
a jeszcze dawid nie mysl ze zostanieSZ moderatorem.

//Jeden błąd. ^^ Ortograficzny. -Schocker

Reaper - 25-01-2010, 20:20

Nie no, to był fail.


Nawiązywacja do podpisu FE4R'a, lawl.

Forex:

"Jak to dobrze, że mamy moderatorów ..."

lukas_j - 26-01-2010, 09:59

Haha, dawid swietny jestes :) Pamietasz ile jaj narobiłeś na forum, a teraz moderatora chcesz? :D

Bartek C++: Hmm, mi się zdaje, że możesz nim być, bo widze że się poprawiłeś :D

BTW: jakim cudem masz więcej postów odemnie? :lol:

Abadon - 04-02-2010, 18:29

Cytat:
(DeiDara) adiblol: "hmm, jak pobędziesz dłużej to zostaniesz moderatorem."


Czyżby się szykował wielki powrót DeiDary... jakby został ponownie na "kolejną kadencję" modem... to by się na forum dużo działo. Chciałbym to zobaczyć :lol: . Jak narazie DeiDara nie sprawia kłopotu na forum i odwiedza je częściej niż wcześniej.

DeiDara - 04-02-2010, 21:23

Hmm no ale może by tak się zająć reklamą forum a nie "modowaniem" ?
Abadon - 04-02-2010, 21:55

Jak masz jakieś pomysł to przedstaw je w temacie "Ożywienie forum". Reklama forum to ciężki kawałek chleba. Trzeba trafić w sedno, co userzy oczekują...
Berserker - 04-02-2010, 23:46

PPC znajduje sie na I pozycji po wpisaniu w google "colobot", gdyby nie trojan to to bylaby doskonala reklama...
COLOBOT - 05-02-2010, 07:15

Berserker napisał/a:
PPC znajduje sie na I pozycji po wpisaniu w google "colobot", gdyby nie trojan to to bylaby doskonala reklama...

Jak ostatnio (przed chwilą) wyszukiwałem to był na siódmym. W każdym razie trojana już NIE MA.

UWAGA! Jeśli ktoś jest zalogowany do konta google ma możliwość na stronie wyników wyszukiwania przy portalu COLOBOTa kliknąć na małą strzałeczkę do góry, która przeniesie PPC na wyższą pozycję. Kto tylko może - niech tak robi.

Abadon - 05-02-2010, 09:30

Drogi Adminie chciałbym Ci podziękować za to że mnie uczyniłeś Junior adminem... Jest to dla mnie zaszczyt, ponieważ pierwszy raz będę sprawował taką funkcję na stronie, na której to pierwszy raz się zarejestrowałem (wcześniej nigdzie się nie rejestrowałem). Postaram się sprostać nowym obowiązkom ...

P.S Apropo reklamy to może napiszmy list do tego Kamila Scheichta, który ma dosyć popularny kanał na youtube.pl

Schocker - 05-02-2010, 18:06

Abadon napisał/a:

P.S Apropo reklamy to może napiszmy list do tego Kamila Scheichta, który ma dosyć popularny kanał na youtube.pl


O ile dobrze pamiętam, już kiedyś o tym mówiliśmy, ale pomysł padł. A był całkiem niezły... ^^ Ja jestem jak najbardziej za.

bbiidduull - 17-04-2010, 18:31

A może sami załóżmy taki kanał i wrzucajmy tam nasze filmy?
Abadon - 17-04-2010, 18:49

Pomysł całkiem oryginalny. Tylko kto by prowadził kanał, ja na robieniu filmikach nie znam się zbyt dobrze, aczkolwiek myślę nad stworzeniu swojego konta na youtube.

Informuję że w dniu dzisiejszym Programer przestaje być moderatorem. Powód? Rzadko wchodzi na forum, praktycznie nic nie moderował.

Filmiki... czytasz mi w myślach? Dzisiaj z Schockerem o tym rozmawiałem.

bbiidduull - 17-04-2010, 19:30

Filmik podsyłamy jakiemuś adminowi/modowi co ma dobry upload i wrzuca. Napisze się poradnik jak nagrywać filmiki :) i jak je pięknie kompresować do powiedzmy Xvid. Zrobiło by się zasady jakiej rozdzielczości i jakości mają być filmy. To chyba tyle.
DeiDara - 17-04-2010, 22:30

Abadon napisał/a:
Informuję że w dniu dzisiejszym Programer przestaje być moderatorem. Powód? Rzadko wchodzi na forum, praktycznie nic nie moderował.


Tak tak tak !!!

bbiidduull:Ja mogę to robić ale nie jestem modem ^^

Abadon - 18-04-2010, 12:54

Bbidduull jak chcesz to możesz taki poradnik zrobić. Co dalej? To zobaczymy. Ale pomysł mi się bardzo podoba.

P.S DeiDara widzę że twoje modły się spełniły.

DeiDara - 18-04-2010, 13:35

No przynajmniej mnie ktoś wysłuchał

http://www.youtube.com/user/Colobotable
Już jest konto ^^

Abadon - 24-06-2010, 16:06

Informuję że z dniem dzisiejszym zawieszam DemoLisHa w obowiązkach moderatora. Powodem jest nieaktywność tego użytkownika na forum.

Oświadczam również że moderatorem w okresie próbnym (2 tygodnie) zostaje dziś Bartek c++. Swoją decyzję umacniam tym iż Bartek c++ zmienił się bardzo na dobre i należy mu dać szansę, by był kimś odpowiedzialnym za forum.

adiblol - 24-06-2010, 16:18

Abadon napisał/a:
Oświadczam również że moderatorem w okresie próbnym (2 tygodnie) zostaje dziś Bartek c++. Swoją decyzję umacniam tym iż Bartek c++ zmienił się bardzo na dobre i należy mu dać szansę, by był kimś odpowiedzialnym za forum.

Myślałem żeby został od początku wakacji, ale niech będzie... w każdym razie popieram!

Bartek c++ - 24-06-2010, 16:48

Ooo dziękuje, możecie na mnie liczyć ;)
Schocker - 24-06-2010, 18:52

adiblol napisał/a:
Abadon napisał/a:
Oświadczam również że moderatorem w okresie próbnym (2 tygodnie) zostaje dziś Bartek c++. Swoją decyzję umacniam tym iż Bartek c++ zmienił się bardzo na dobre i należy mu dać szansę, by był kimś odpowiedzialnym za forum.

Myślałem żeby został od początku wakacji, ale niech będzie... w każdym razie popieram!


Je też popieram, jak najbardziej. ^^ Bartek będzie świetnym przykładem reformacji. ^^ Można się zmienić na dobre i jakie są korzyści... ^^

Bartek c++ - 24-06-2010, 18:57

A czy Thorin powinien mieć jeszcze okres próbny? Przecież jest dobrym modem i należy mu się aby ten okres się skończył ;-)
adiblol - 24-06-2010, 20:22

Bartek c++ napisał/a:
A czy Thorin powinien mieć jeszcze okres próbny? Przecież jest dobrym modem i należy mu się aby ten okres się skończył ;-)

Ale znowu zapomniał o portalu.

Bartek c++ - 24-06-2010, 20:23

Cytat:
Ale znowu zapomniał o portalu.
Jak to?! Często odwiedza portal :)
Abadon - 24-06-2010, 20:29

Niby Bartek ma rację. Thorin12 jest aktywniejszy od colobotywmiiata i lukasa_j.
Thorin12 - 24-06-2010, 20:36

Cytat:
Ale znowu zapomniał o portalu.


To, że nic nie pisze wcale nie musi oznaczać, że sobie robię wakacje ;p

Abadon - 25-06-2010, 15:58

Spokojnie. Jak dotychczas nie narzeka się na moderatorów. Fakt mało co niektórzy piszą, ale nie zawsze znajdzie się odpowiedni temat w którym można się wypowiedzieć. Ważne że o PPC pamiętają i skutecznie "wychowują" neokidów.
Bartek c++ - 29-06-2010, 08:09

Abadon napisał/a:
neokidów.
NP mnie :D
C ruels! - 29-06-2010, 09:21

Bartek c++ napisał/a:
Abadon napisał/a:
neokidów.
NP mnie :D


I też trochę mnie :oops:

Abadon - 21-07-2010, 08:08

Spostrzeżenie:

Zauważyłem że moderator w okresie próbnym trochę przesadza z nietolerowaniem C ruelsa! Przypuszczam że wziął go za "kozła ofiranego" który to by mu zapewnił pewną posadę moderatora, poprzez wstawianie coraz to kolejnych warnów (aczkolwiek większość jest słuszna co pochwalam). Uważam że Bartek c++ zbytnio koncentruje się nad jednym userem. Moderatorem jest się całego forum, a nie tylko jednej osoby.

Bartek c++ - 21-07-2010, 14:40

Spostrzeżenie:

Adiblol jako admin( :cry: :( ) powinien tępić wulgaryzmy na forum a nie je popierać.

adiblol - 21-07-2010, 14:55

Bartek c++ napisał/a:
powinien tępić wulgaryzmy

Uwzględnij zdanie innych a nie ciągle upierasz się przy swoim.

Abadon - 22-07-2010, 11:11

W dniu dzisiejszym zawieszam w obowiązkach moderatora: colobotwymiiata i lukasa_j (nieaktywność na forum). W przypadku awansu adiblola niech nowym szefem zostanie Thorin12 (sprawa jeszcze do uzgodnienia z samym kandydatem i adiblolem).
adiblol - 22-07-2010, 12:30

Abadon napisał/a:
niech nowym szefem zostanie Thorin12

Zgadzam się, najaktywniejszy z moderatorów nie będących administratorami.

Programerus - 17-09-2010, 15:54

Cytat:
Moje podanie o moderatora:


:arrow: Mam więcej niż 30 postów.
:arrow: Nie jestem dziecinny ani pokemoniasty(dzieckiem Neo też nie jestem)
:arrow: Nie mam tu żadnej rodziny ani kolegów (poza wami oczywiście)



:arrow: Mój wiek to 14 lat.
:arrow: Chcę byś moderatorem, ponieważ chcę poświęcić życie w walce z Dziećmi Neo, Pokemonami i innymi chorobliwymi przypadkami. W dodatku mam doświadczeniu w moderowaniu forum.
:arrow: W dni wolne jestem praktycznie cały dzień na forum, a w dni zniewolone jestem zaraz po szkole.


Z obowiązkami moderatora zapoznałem się i zobowiązuję się ich przestrzegać.


Chciałbym wrócić na stanowisko moderatora, ponieważ znów wchodzę bardzo często na forum :)
Reszta się nie zmieniła :)


@EDIT: Dziękuję! :D

[ Komentarz dodany przez: adiblol: 2010-09-17, 19:19:02 ]
Nie ma problemu, dla mnie to 3 kliknięcia.

Bartek c++ - 17-09-2010, 18:10

czy ja nadal jestem w okresie próbnym ? :P
adiblol - 17-09-2010, 19:20

Bartek c++ napisał/a:
czy ja nadal jestem w okresie próbnym ? :P

Tak, jakoś Ci nie ufam jak atakowałeś tych co używali wulgaryzmów. Pamiętaj też o swojej przeszłości sprzed roku ;) .

Bartek c++ - 30-09-2010, 16:06

:( przepraszam za moje zachowanie.
adiblol - 30-09-2010, 16:37

W niedzielę zawiesiłem na 5 dni... to by się zgadzało. Przywracam.
Bartek c++ - 24-12-2010, 17:34

żal ciągle mam okres próbny xD
Apus - 24-12-2010, 22:07

Nie napisałeś raportu dotyczącego Afery Wyłudzania Warnów, a o ile dobrze pamiętam to to był warunek zakończenia twojego okresu próbnego. :-> :->
Bartek c++ - 24-12-2010, 22:10

Co ja mam poradzić jak nie wiem co sie na forum dzieje...
Apus - 24-12-2010, 22:11

Przecież adiblol udostępnił ci archiwóm shoutboxa.
Berserker - 24-12-2010, 22:55

W takim razie po co komu moderator co nie wie co sie na forum dzieje?
Abadon - 27-12-2010, 11:44

Rzeczywiście, zawieszam na miesiąc Bartka c++ i WielkiegoBrata.

Utworzę nową grupę, do której należeć będą na stale użytkownicy, którzy wnieśli wiele na forum i byli bardzo aktywni.

Simbax - 27-12-2010, 12:43

Ok, to ja się zgłoszę :->

- mam 14 lat
- mam więcej niż 30 postów
- wydaje mi się, że nie jestem dziecinny ani pokemoniasty, choć czasami mi... ekhem... odbija :oops:
- odwiedzam forum codziennie i zaglądam do każdego działu
- nie mogę znieść błędów ortograficznych w postach...
- (niestety) nie mam żadnych kolegów ani rodziny na forum
- staram się nikogo nie obrażać
- używam wulgaryzmów naprawdę rzadko... jeśli wam nie odpowiada, to mogę zmienić podpis albo "zagwiadkować" te "brzydkie" słowa
- jeśli coś robię, to staram się robić to dobrze, a nie byle jak

Szczerze mówiąc to nigdy nie byłem moderatorem na aktywnym forum, ale kiedyś musi być pierwszy raz ;)

Korniszon - 27-12-2010, 13:32

I ja. :)


  • mam 10 lat,
  • mam 100+ postów,
  • nie jestem dziecinny ani pokemoniasty,
  • forum odwiedzam często,
  • nie znoszę błędów w postach,
  • nie mam żadnych kolegów ani rodziny na forum(oprócz was),
  • nikogo nie obrażam,
  • nie używam wulgaryzmów,
  • chcę być moderatorem, ponieważ mam doświadczenia moderacyjne, (Z tym niekoniecznie się zgadzam)
  • jak coś robię, to robię to starannie.


Te informacje są nieważne i już nie chcę być moderatorem.
Pogrubione informacje to te, które poprawiłem teraz, lub będe je na bieżąco aktualizował.
Jeśli znikną informacje na zielono, to oznacza, że znów chcę być moderatorem.

adiblol - 27-12-2010, 17:38

Pomyślę ale niczego nie obiecuję.
Raptor - 27-12-2010, 23:07

Myślę że mogę się nadać na Moderatora.

Powody mojej kandydatury:
- Mam ukończone 17 lat.
- Mam więcej niż 30 postów.
- Kiedy trzeba to jestem poważny. Oczywiście często żartuję, ale tylko wtedy, gdy jest to stosowne i jestem pewien, że nikogo nie obrażę w ten sposób.
- Nikogo nie obrażam i nie widzę powodu, by nastąpiło to w przyszłości.
- Nikogo tutaj osobiście nie znam (trochę szkoda, niewielu mam przyjaciół... :-( ).
- Nie cierpię niechlujnie napisanych postów (co do ortografii, owszem, wszystkich błędów nie wypatrzę, ale ważne że się staram i nadrabiam zaległości ze szkoły podstawowej...).
- Dbam o estetykę własnych postów i staram się pisać je treściwie i zrozumiale.
- Nie zamierzam opuścić tego forum w przyszłości (chyba że zginę śmiercią nagłą...). Poza tym będę informował Was jak będę miał zamiar opuścić forum na dłuższy czas.
- Zaglądam tu codziennie co najmniej raz.
- Najmocniejsze słowo, jakie użyłem to ''dziadowstwo'' w ShoutBox-ie. Poza tym nie widzę powodu do przeklinania na forum.
- Męską agresję i głupotę wyżywam tylko w podpisie (oczywiście nikogo przy tym nie obrażając), więc często go zmieniam.
- Szanuję użytkowników forum, niezależnie od wieku, płci, rasy, przekonań religijnych, politycznych, seksualnych, moralnych, informatycznych.
- Mam chęć i ambicje, by pełnić tę funkcję.

Myślę, że to wszystkie powody, dla których mogę zostać Moderatorem.

Berserker - 28-12-2010, 15:21

Ha! To tez sie zglosze :>

- Jestem jednym z aktywniejszych userow.
- Jestem juz calkiem dlugo na forum.
- Ponoc jestem odpowiedzialny
- Pisze czytelnie i poprawnie (nie, nie bede uzywac polskich znakow)
- Chyba mam wiecej niz 30 postow (po co to wgl?)
- I nie jestem na tyle glupi by powtarzac wczesniejsze powody, uwazam, ze wiekszosc mnie zna na tyle, iz nie musze kopiowac innych.
- Jestem inteligentny i skromny

adiblol - 28-12-2010, 19:10

Berserker: zatwierdzam.
lukas_j - 29-12-2010, 20:25

Ja wrocilem juz ;) adiblol, jak chcesz mozesz mnie przywrocic, ale to jak chcesz ;) strona wreszczie dziala (chodzi o logowanie) i moge pisac, takze bede czesciej zaglądał.
adiblol - 29-12-2010, 21:36

@lukas_j: poczekamy...
radyder - 30-12-2010, 14:01

Czy ja mam jakiekolwiek szanse na moderatora?
adiblol - 30-12-2010, 14:04

radyrer: Nie! Za mała aktywność na forum.
radyder - 30-12-2010, 14:22

A jeśli do jutra będę miał 30 postów, to mam szanse?
Abadon - 30-12-2010, 14:40

Nawet jeśli do jutra napiszesz ładne podanie i będziesz miał te 30 wymaganych postów, to przy twoich aktualnych konkurentach nie masz szans... Po porostu za krótko jesteś jeszcze na forum i nie udzielasz się tak aktywnie* jak np. Simbax w ostatnim czasie. Może w przyszłości... zobaczymy.

*oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nie chodzi o spamowanie


P.S Adiblol szansę dałbym Simbaxowi, długo jest na forum, aktywny w ostatnim czasie.

Zawieszam Schockera w uprawnieniach moderatora... rzadko odwiedza forum.

Bartek c++ - 30-12-2010, 15:51

Abadon napisał/a:
Rzeczywiście, zawieszam na miesiąc Bartka c++ i WielkiegoBrata.

Utworzę nową grupę, do której należeć będą na stale użytkownicy, którzy wnieśli wiele na forum i byli bardzo aktywni.

I jak sie znajdą mody zapomnisz nas przywrócić klasyka na forach...

Abadon - 30-12-2010, 16:02

Kwestionujesz moją opinię? Wyjaśniam:
Oczywiście że jeśli nowi moderatorzy pomyślnie przebrną przez okres próbny to po co mam was przywracać do waszych wcześniejszych funkcji, jeśli nawet będziecie aktywni a grupa moderatorów będzie rzetelnie się wywiązywać ze swoich obowiązków? Jeśli natomiast nowi modzi zawiodą to pewnie was przywrócę (o ile nie zapomnicie całkowicie o forum).

Berserker - 30-12-2010, 16:09

O, to mam jeszcze okres probny :D
DemoLisH - 31-12-2010, 17:37

Ok, więc chce moda ale tylko do działu multiplayer, do innych nie chce :D
Bartek c++ - 12-02-2011, 11:31

Abadon napisał/a:
Rzeczywiście, zawieszam na miesiąc Bartka c++ i WielkiegoBrata.

Utworzę nową grupę, do której należeć będą na stale użytkownicy, którzy wnieśli wiele na forum i byli bardzo aktywni.

No i co miesiąc już za nami ? :D

Abadon - 12-02-2011, 14:47

Widzę że przeczekałeś ostatni miesiąc nie odwiedzając nasze forum. Jeśli przez miesiąc będziesz aktywny i prezentował taką kulturę jak dotychczas to dołączysz do grona modów w nagrodę. Może być?

Co do WielkiegoBrata - nie zostanie modem.

Bartek c++ - 12-02-2011, 15:45

Abadon napisał/a:
Widzę że przeczekałeś ostatni miesiąc nie odwiedzając nasze forum
Miałem poprostu szlaban na kompa :P
Abadon - 07-05-2011, 11:21

Drobna ciekawostka, której nie wiedziałem gdzie upchnąć:

http://www.dropbox.com/ga...um/PPC?h=46f2f8


Jutro będzie 1000 dni, od momentu kiedy się zarejestrowałem :D

Apus - 07-05-2011, 17:45

@up A teraz tych co są na forum od 888, 777, (666 źle wróży), 555, 444, 333, 222 i 111 dni dajemy na Adminów. :-D
krzys_h - 07-05-2011, 17:51

A może być 144? :P
Berserker - 07-05-2011, 18:07

A ja jestem jeszcze w okresie probnym :)
adiblol - 07-05-2011, 18:34

Zatwierdziłem Berserkera i Simbaxa, chociaż i tak nic nie robią ;)
Abadon - 14-06-2011, 18:19

Od dnia dzisiejszego moderatorem w okresie próbnym zostaje krzys_h.

P.S Nasz portal wychowuje kolejnego świetnie spisującego się pomimo młodego wieku usera.

Simbax - 14-06-2011, 18:27

Gratulację, krzys_h.

Chociaż to było oczywiste od dawna, że zostanie moderatorem. Dziwię się, że tak późno :->

Abadon - 14-06-2011, 18:36

Lepiej późno niż wcale. Po prostu moim zdaniem nastał odpowiedni moment i okazja.
Thorin12 - 14-06-2011, 20:17

Nie żebym się czepiał, ale myślałem, że decydujący głos w takich sprawach mam ja...
Abadon - 14-06-2011, 20:33

Przepraszam, zapomniałem o Tobie. Oczywiście teraz pozostawiam w twoje ręce tą sprawę... rób co chcesz, korzystaj ze swoich praw. Żeby było sprawiedliwie unieważniam swoją decyzję, lecz nadal pozostawiam i popieram kandydaturę krzysia_h, który spełnia wszystkie wymogi by zostać moderatorem na forum. Jednocześnie chcę przeprosić za zaistniałe komplikacje i zamieszanie z tym związane.

Pozdrawiam. Abadon.

Thorin12 - 15-06-2011, 02:35

To znaczy, ja też myślę, że krzys_h powinien zostać moderatorem...

Lecz nie mogę mu (oficjalnie) przydzielić praw moderatora z prostej przyczyny - nie złożył podania (kto wie, może on tego po prostu nie chce, a ja nie lubię ograniczać innych ludzi)


Również pozdrawiam.

krzys_h - 17-06-2011, 15:39

Cytat:
Musi mieć więcej niż 30 postów

:arrow: To jest mój 183 post...
Cytat:
Nie może być dziecinny/pokemoniasty

:arrow: Nie jestem (chyba...)
Cytat:
Nie może kierować się tym, czy kogoś lubi, podczas wykonywania czynności moderacyjnych (np. nie kasuje głupich postów rodziny/kolegów)

:arrow: Na tym forum nie mam zarejestrowanej rodziny/kolegów.

Cytat:
Wiek

:arrow: 13
Cytat:
Uzasadnienie bycia moderatorem

:arrow: Chcę wspomóc to forum
Cytat:
Jak często odwiedza forum

:arrow: 2-3 razy dziennie, w weekendy i dni świąteczne ( np. wakacje :P ) 5-10

Thorin12 - 17-06-2011, 21:59

No, i dopiero teraz wiem, że na pewno i sprawiedliwie mogę ci przydzielić czas próbny moderatora! Zatwierdzam.
Madman07 - 17-06-2011, 22:35

A ja dalej nie wierze, że krzys_h ma 13 lat. Albo nas wkręca albo jest poważny, inteligentny czy co tam się jeszcze da wymyślić jak na swój wiek :-P
Raptor - 17-06-2011, 23:11

Korniszon też taki był :-) ...
Simbax - 18-06-2011, 12:14

cezar.512 napisał/a:
Korniszon też taki był


Tęsknie za nim... Chlip, chlip...

[Jeśli wziąłeś to na poważnie, ty który czytasz ten post, to wiedz, że coś się dzieje...]

Dlaczego ludzie mają tendencję do opuszczania tego forum? :P

adiblol - 18-06-2011, 14:53

Simbax napisał/a:

Dlaczego ludzie mają tendencję do opuszczania tego forum? :P

Przez C ruels'a ;)

Thorin12 - 18-06-2011, 15:12

Adiblol - uaktualnij pierwszy post, jeśliś łaskaw.
adiblol - 01-07-2011, 17:02

Proponuję aby Madman07 został moderatorem forum 'Colonization'. Jak się wyklaruje kto poza nim będzie brał udział w projekcie to także. Proszę Thorina12 i Abadona o ustosunkowanie się do tego pomysłu.
Bartek c++ - 03-08-2011, 17:50

A ja chętnie został bym ponownie moderatorem ponieważ coraz częściej odwiedzam forum.
Berserker - 03-08-2011, 20:26

Ja prawie nic do roboty nie mam tutaj, wiec nie wiem po co jeszcze jeden mod. :)
Simbax - 03-08-2011, 20:49

Jak tak dalej pójdzie to forum odwiedzać będą tylko moderatorzy i administratorzy. (Nie żebym miał coś przeciwko przywrócenia Bartka C++ w nasze szeregi...).
Apus - 03-08-2011, 21:15

@up Już połowa aktywnych użytkowników ma admina/moda, więc niech każdy oprócz neokidów i nowych użyszkodników dostanie jakiegoś moda z ograniczonymi możliwościami. :mrgreen:
Mrocza - 24-09-2011, 20:49

Jak mogłeś w jednym zdaniu napisać dobrze:
Apus napisał/a:
użytkowników

i z błędem:
Apus napisał/a:
użyszkodników


A moderatorzy to co? Śpią?

// Ale to nie błąd. UżySZKODnicy to użytkownicy, którzy szkodzą :) -Simbax

// Zlodzieju, to moj styl dodawania komentarzy do posta :S - Berek

Simbax - 14-02-2012, 19:23

Trzeba zaktualizować ten temat, ja nie mam uprawnień. @Mrocza Wyślij podanie, a ci niezatwierdzeni... tzn. Raptor niech oznajmi czy nadal nie chce "kandydować". Krzys_h zasługuje na zakończenie okresu próbnego. Właściwie powinien się tym zająć admin, ale może tak nieoficjalnie, żeby formalnościom uczynić zadość: 21 lutego (za tydzień) niech zostanie wyłoniony nowy moderator. Może dwóch, jeśli ktoś to dobrze uargumentuje.
Berserker - 14-02-2012, 19:39

@up Nie nadazasz z robota? :)
Simbax - 14-02-2012, 19:45

Berserker napisał/a:
@up Nie nadazasz z robota?


Dlaczego i z jaką robotą? Nie rozumiem pytania.

Berserker - 14-02-2012, 20:20

Ze potrzebujemy dodatkowego moda. Jedyna rzecz jaka moge znalezc do poprawienia to orty Mroczy.
Mrocza - 14-02-2012, 20:25

Pytanie czy ja chcę moda?
Przydałaby się możliwość niełączenia niektórych postów.

No to jadę:
Urodziłem się 28 kwietnia 1992 roku w szpitalu w Brzozowie. Był wtorek około godziny drugiej po południu. Z cieplutkiego brzuszka mamusi wyrwano mnie miesiąc przed czasem. Ważyłem wtedy tylko 2,4 kg więc od razu trafiłem do inkubatora. Jednak z tego co wiem ordynator stwierdził, że jestem twardy a zatem nie potrzebuję wspomagania. Nie posiedziałem zbyt długo w ciepełku i szybko dostałem się w matczyne ramiona. Moi rodzice choć oboje pochodzą z Jabłonki po ślubie zamieszkali w Temeszowie. Tam właśnie w drobnej miejscowości pośrodku niczego dane mi było spędzić pierwsze 16 lat życia.

Hej! Po co ja to piszę? :-/

Według wzoru:
1. 19 ale prawie 20
2. bo tak :-D
3. kilka razy dziennie

[ Dodano: 14-02-2012, 20:26 ]
Nie no żartuję. Nie chcę być modem.

[ Dodano: 14-02-2012, 20:27 ]
Chociaż....

[ Dodano: 14-02-2012, 20:27 ]
Nie wiem. Nie mogę się zdecydować.

Simbax - 14-02-2012, 20:34

Berserker napisał/a:
Ze potrzebujemy dodatkowego moda. Jedyna rzecz jaka moge znalezc do poprawienia to orty Mroczy.


Mrocza napisał/a:
Nie no żartuję. Nie chcę być modem.
Chociaż....
Nie wiem. Nie mogę się zdecydować.


Wy tak specjalnie? Zaraz się rozmyślę i zostanie tak jak jest.

Berserker - 14-02-2012, 21:39

@up

Nie bardzo rozumiem czemu ma sluzyc kolejny moderator. Ma pomagac pilnowac porzadek na forum? Nie ma tutaj takiego natloku, zeby wzywac awaryjnie pomoc. Drugi powod to podkreslenie stazu uzytkownika, ale do tego sluzy ranga Master. Podania skladac w odpowiednim temacie (ktory w sumie przykleje) w dziale "Portal i forum".

Jakby co - nie mam nic przeciwko, staram sie tylko znalezc sens.

Raptor - 14-02-2012, 22:29

Simbax napisał/a:
Raptor niech oznajmi czy nadal nie chce "kandydować".

Chcę, mogę, potrafię.

Koniec oznajmienia.

Mrocza - 14-02-2012, 22:45

Na mastera mogę złożyć! To pewna forma kompromisu.
Simbax - 15-02-2012, 10:50

@Mrocza Poprawiasz innych, zauważasz offtop itp. Nadawałbyś się, ale jak nie chcesz, to nie.

Sam już nie wiem. Zrobimy tak: jak komuś bardzo zależy i jest pewien, że chce być modem (zakładam, że spełnia też kryteria) to niech się zgłosi to może dostanie okres próbny. Jednego więcej nie zaszkodzi, ale więcej nie będzie, chyba że ktoś odejdzie, w co na razie wątpię.

Mrocza - 15-02-2012, 12:18

Na razie nie. Może w przyszłości.
Dopiero co dostałem mastera, tyle mi na razie wystarczy.

Raptor - 15-02-2012, 18:31

Simbax napisał/a:
Zrobimy tak: jak komuś bardzo zależy i jest pewien, że chce być modem (zakładam, że spełnia też kryteria) to niech się zgłosi to może dostanie okres próbny.

Mogę spróbować.

Simbax - 15-02-2012, 18:37

@Raptor okres próbny rozpoczęty.
Raptor - 15-02-2012, 18:59

OK. I will try this privilege.
Simbax - 17-02-2012, 19:20

Wnoszę do administratorów o usunięcie mnie z grupy moderatorów (sam nie mogę tego zrobić, brakuje takiej opcji. Albo jestem ślepy).

Zastanawiałem się nad tym zbyt długo. Pozwólcie, że powody zostawię dla siebie.

Raptor - 17-02-2012, 19:24

O ile mi się zdaje, jesteś szefem Moderatorów, dlatego nie możesz tego zrobić sam (u mnie jest to wykonalne).

Kto będzie szefem, miast Ciebie? Stawiam na Berka.

Simbax - 17-02-2012, 19:34

Raptor napisał/a:
Stawiam na Berka.


Ja też.

Berserker - 17-02-2012, 20:22

Duzego wyboru nie ma, chociaz dawanie 1 osobie pod kontrole 2 grup to troche przesada. Z drugiej strony duzej roznicy to nie ma.
krzys_h - 18-02-2012, 14:01

A co z zakończeniem mojego okresu próbnego?
Raptor - 18-02-2012, 18:31

Myślę, że trzeba edytować pierwszy post adiblol'a w tym temacie, by zaktualizować informacje krzys'a_h. Mój nick też trzeba zaktualizować na oficjalny i przenieść z listy oczekujących do przyjętych.

Nie wiem, czy wypada, by jakiś Moderator to zrobił, lub sam adiblol.

Simbax - 18-02-2012, 18:48

Prosiłem już o to, moderatorzy nie mają uprawnień do edytowania postów administratorów. Btw czy któryś admin wchodzi na forum w ogóle? Nadal mam zielony kolor...
Raptor - 18-02-2012, 18:50

Thorin wchodzi.

W takim razie, dlaczego mam przycisk "edytuj" nad postem adi'ego? Jakieś niedopatrzenie Przema? Boję się nawet klikać, by sprawdzić :roll: ...

[ Dodano: 18-02-2012, 18:52 ]
Dobra, odważyłem się i istotnie, nie można edytować.

Simbax - 20-02-2012, 11:08

No cóż, chyba jednak zostaję zielony. Swoją drogą forum nie robi dobrego wrażenia, jeśli nie ma aktywnego admina.
krzys_h - 29-02-2012, 22:04

Apus napisał/a:
@up A teraz tych co są na forum od 888, 777, (666 źle wróży), 555, 444, 333, 222 i 111 dni dajemy na Adminów. :-D

Jestem na forum od 444 dni, mogę admina? :P



Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group