Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Hobby - Czym sie zajmujecie i interesujecie

lukas_j - 02-02-2009, 09:21
Temat postu: Czym sie zajmujecie i interesujecie
Moze poznamy zainteresowania i zajecia naszych uzytkowników?? :P

Wiec tak: ja sie intreresuje informatyką i elektroniką, a także częsciowo pirotechnika :P

DeiDara - 02-02-2009, 09:31
Temat postu: RE: Czym sie zajmujecie i interesujecie
E no mam bardzo podobne tylko że jeszcze troche lubie sport
A zajęcia to lubie oglądać mange i robić jakieś prace na kąpie

adiblol - 02-02-2009, 10:58
Temat postu: RE: Czym sie zajmujecie i interesujecie
programowanie, granie na kompie (tylko Colobot i armagetron) i elektronika, czasem matematyka.
COLOBOT - 02-02-2009, 11:45
Temat postu: RE: Czym sie zajmujecie i interesujecie
Po pierwsze powiem tak: jak zapewne u wielu z was, u mnie rodzice mówią, że za długo czasu spędzam przed kompem. Ostatnio często nie programuję, ale jak już to mnie cholernie wciąga (gdzieś tak do 3. w nocy, jeśli mam wolne to nawet do świtu). Można powiedzieć, że jestem specjalistą w języku LOGO.

Elektroniki (jako dziedziny fizyki) nie lubię, po prostu jej nie rozumiem (wam też zbrzydnie ;) ).

Z innych dziedzin to jestem bardzo wszechstronny. Jak mam czas to układam kostki rubika (różne wersje, nie tylko 3x3x3), kiedyś układałem żurawie z origami (po tysięcznym mi się znudziło).

Thorin12 - 02-02-2009, 14:12
Temat postu: RE: Czym sie zajmujecie i interesujecie
ja tez wiekszosc czasu spedzam przy kompie ale najlepiej jest w lao bo wtedy na mojej dzialce sie najlepiej kopie gline i potem z kolaga cos z tego budujemy (zbudowalismy juz piec na hmm 1 metr a teraz podchodzimy do budowy magazynu takze zajecie jest)
C ruels! - 08-11-2009, 13:43

Cóż,ja się interesuję muzyką,informatyką,filozofią życia(na serio :mrgreen: ),plastyką,grami na kilka platform sprzętowych.

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group