Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Inne - Prezentacja

DeiDara - 01-02-2009, 20:05
Temat postu: Prezentacja
Bardzo inspirowała mnie Prezentacja w download'dzie jest taka beznadziejna że aż żal marnować miejsca na dysku. Więc postanowiłem zrobić własną tylko że jest o colobocie 1 i niestety jest bardzo mało slajdów ale przynajmniej jest chyba lepsza od tamtej
Mam zamiar zrobić o 2 i biędzie bardzo obszerna bo chyba z moim bratem Abadonem
Proszę o pozytywne komety ;)



/// zmieniłem kolor z pomarańczowego na domyślny (nic prawie nie było widać) - Abadon
// A ja wywaliłem niepotrzebne wyśrodkowanie -adiblol

Abadon - 01-02-2009, 20:12
Temat postu: RE: Prezentcja
Narazie nie mogę, robię innną prezentacje na konkurs. Ale może w przyszłości (w ferie i jak mi będzie się chciało:)).


P.S Śmiałeś się że niedługo będe miał "Królową obcych" i ją mam:D

DeiDara - 02-02-2009, 19:16
Temat postu: RE: Prezentcja
Przepraszam czy ktoś może w kącu dać jaką oznake życia
COLOBOT - 02-02-2009, 20:24
Temat postu: RE: Prezentcja
Dopiero teraz zauważyłem link...

Nie obraź się, ale wg mnie lepsza jest ta stara prezentacja. U ciebie jest wyraźne przeładowanie bajerami, co nie jest dobre. Prezentacja powinna wypunktowywać podstawowe treści, a nie zawalać ekran tekstem, tak samo kilka efektów przejść na raz nie wygląda estetycznie.

Na końcu masz mały błąd stylistyczny. Trochę dziwnie jest pozdrawiać stronę. Mogłeś napisać "którą serdecznie polecam" albo "której użytkowników serdecznie pozdrawiam".

Pozwoliłem sobie dodać twoją prezentację do downloadu, mam nadzieję, że się nie obrazisz.

DeiDara - 02-02-2009, 21:33
Temat postu: RE: Prezentcja
Nie nieobraże się oto mi chodziło dziękuję:);)
Abadon - 22-07-2009, 12:04

Zamieszczam tutaj ulepszoną przezemnie prezentację DeiDary. Dodałem m.in. galerię, poprawiłem pare błędów itp. Pracowałem nad nią bardzo dawno, chyba w lutym i dopiero teraz znalazłem ją na płytce. Mam nadzieję że wam się spodoba.

P.S Jedyną wadą tej prezentacji jest to że ma spory rozmiar (25,1 MB)

http://g.imagehost.org/do...uka_przez_zabaw

Życzę miłego oglądania :-) .


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group