Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Ogłoszenia - Nowe forum

COLOBOT - 10-01-2009, 20:46
Temat postu: Nowe forum
Już od jakiegoś czasu słyszycie wzmianki o tym, że będzie zmienione forum na nowe. Pierwszą zmianą, którą już możecie zauważyć jest kolorystyka. Zdecydowałem, że kolorystyka forum i samego portalu powinna być różna, co pomoże w przyszłości uniknąć pomyłek.
Co do zmiany struktury - to postawienie nowego forum nie sprawia problemów, poza jednym. Wszystkie dotychczasowe posty, załączniki itp. zostałyby usunięte. Tego chyba nikt nie chce, dlatego pracuję nad przeniesieniem wszystkich danych do nowego skryptu. Z doświadczenia wiem, że jest to pogmatwane (kiedyś już wykonywałem takie przenosiny) i czasochłonne, dlatego będzie to wymagać trochę cierpliwości.

Możecie podawać jakieś sugestie dotyczące przenosin.

Abadon - 06-02-2009, 16:03

No to czas najwyższy by powiedzieć "przenosiny forum zakończone. Misja została pomyślnie zakończona. Dobra robota". :-D .
DeiDara - 06-02-2009, 16:08

nie abodon to jest tak

message (<<Misja nie została wykonana ,zła roboa>>);

adiblol - 06-02-2009, 21:03

message("Forum zostało przeniesione");
message(" << Dobra robota, misja wypełniona >> ", DisplayInfo);

COLOBOT - 07-02-2009, 21:32

Forum zostało przeniesione
<< Dobra robota, misja wypełniona >>

Konrad - 13-02-2009, 13:04

A gdzie to nowe forum jest?
Abadon - 13-02-2009, 14:13

To jest to co teraz masz przed oczami. Może dlatego nie wiesz bo zarejstrowałeś się, kiedy nowe forum już funkcjonowało.
Abadon - 23-02-2009, 13:26

colobotwymiiata napisał/a:
a nieprawda bo:
message("<<<Dobra robota, misja wypełniona>>>",DisplayInfo);
:-P


Nie powtarzaj się colobotwymiiata, inni to przed tobą napisali.

Abadon - 24-02-2009, 15:30

Dla wyjaśnienia zobacz DeiDara na post adiblola.

P.S
Tu nie ma funkcji moderatora więc w postach muszę pisać wyjaśnienia (chodzi o to by się orientować co jest już napisane, by uniknąc sytuacji że wszyscy piszą jedno i to samo).
Rozumiem że to są jakby takie gratulacje, ale można napisać w innej formie niż
Cytat:
message("<<<Dobra robota, misja wypełniona>>>",DisplayInfo);
.
DeiDara - 24-02-2009, 15:34

no dobra dobra
Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group