Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Problemy techniczne - Nie możesz iść do następnej misji???

Piter - 01-11-2008, 19:06
Temat postu: Nie możesz iść do następnej misji???
Mam problemy techniczne z grą. Nie używam kodów i nagle bum!!!! Nie mogę iść do następnej misji. Administratorze pomóż mi!!! Czekam na najważniejsze odpowiedzi!!!!!!:o:o:o:o:(:(:(:(:(


///POKEMONIZM 3 stopnia uwaga! - DeiDara
/// DeiDara to co zaznaczyłeś czyli "!!!!!!:o:o:o:o:(:(:(:(:(" wzięło się stąd że na nowym forum e motki są już nieaktualne - Abadon

mac1e7 - 05-11-2008, 16:50
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
Konkretniej opisz swój problem... jaka gra (colobot czy ceebot), jakie misje, jaka wersja gry, jaki komp...
Piter - 07-11-2008, 21:24
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
colobot,Misje:na księżycu,Na tropice,wersja1.9, XP.
mac1e7 - 08-11-2008, 13:40
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
Podaj jeszcze set kompa (proc, karta itd.) i o co ci konkretniej chodzi z "Nie mogę iść do następnej misji"? Nie możesz odlecieć z księżyca czy coś się dzieje podczas przechodzenia na Tropikę (filmik w kosmosie) czy z menu wybór misji.
adiblol - 08-11-2008, 15:24
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
Właśnie. Czy wyświetla się "Dobra robota misja wypełniona" czy "Misja nie została wypełniona"?
Piter - 08-11-2008, 15:44
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
Procesor:3,6GhZ, Karta graficzna GeForce7200, RAM:512MB
Słuchaj kiedy chce przechodzić(a cały czas przechodzę tą samą misję) cały czas stoję na tym samym miejscu. kodami nic i przechodzenie nic.
Najlepiej gdy mi pomoże Administrator.:|:|. Misja:Ruda Tytanu i nic.

adiblol - 08-11-2008, 19:02
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
Wpisz kod winmission i sprawdź czy działa. Jeśli nie to znaczy że masz uszkodzoną grę.

Kody wpisuje się tak: Ctrl+Break, wpisujesz małymi literami a później Enter.

Piter - 12-11-2008, 15:14
Temat postu: RE: Nie możesz iść do następnej misji???
wiem jak wpisuje się kody. Wiesz wielkie dzięki za te dobre informację:(. Już mi się żal zrobiło bo mam te problemy przez cały czas:(

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group