Oryginalna strona colobot.cba.pl umarła, gdy cba.pl przestało oferować darmowy hosting. To jest statyczny mirror, pobrany w 2018. ~krzys_h
 
Polski Portal COLOBOTa
COLOBOT Polish Portal

Forum powitalne - Heej!!

DOJO - 28-09-2008, 07:51
Temat postu: Heej!!
Witam wszystkich użytkowników forum a szczególnie twórce strony. :) Może na początek historia jak to wszystko się zaczęło.

Nawet nie wiem ile miałem lat, kiedy to było - ale dawno to było ;) . Dostałem Colobota wersje demonstracyjną na płycie CD. Przeszedłem wszystkie misje i powiedzmy że skończyłem wtedy z colobotem. Tak mi się tylko wydawało. 2 lata (lub więcej) później chciałem znów zagrać w colobota, chociażby DEMO. Wgrałem je znowu i przeszedłem. Usunięte z kompa. Miesiąc później zachciało mi się zagrać w pełną wersje Colobota. Dostałem info że moi przyjaciele mieli kiedyś Colobota oryginalną wersje od kumpla. Poszedłem do tego gościa i powiedział że go poszuka. (Szukał codziennie i nie poszukał.) W rozpaczy znów sobie odpuściłem. Tymczasem wyszła inna wersja Colobot'a tzw - Ceebot. Kupiłem i było super! Miałem tę grę przez rok. Ale i ona mi się znudziła. Dostałem propozycje że mój inny przyjaciel ściągnie colobota. Zrobił to! Udało się! Tak dostałem Colobota!

Inne: Kiedy miałem wersje Ceebot, zauważyłem że to jest prawie to samo co Colobot. Tam są wszystkie jednostki. Chociażby mrówka! Tylko nie umiałem jej programować a nią tylko chodzić. Jedyne co tak jakby działało to Osa, Robak i Pająk. Mrówką tylko chodziłem. W Ceebot był podręcznik Colouser. Bardzo mi się przydał. To dzięki niemu poznałem jak się robi plansze w Colobot i Ceebot.

///OMG ten błąd mnie dobija "Poszłem" -DeiDara

Piter - 07-11-2008, 22:30
Temat postu: RE: Heej!!
dobre
cyber_J - 28-11-2008, 19:49
Temat postu: RE: Heej!!
ekscytujące i wzruszające:(
cyber_J - 28-11-2008, 19:51
Temat postu: RE: Heej!!
Trochę się rozkleiłem. A tak na serio to ciekawa historia :)

///Nie pisz posta pod postem - DeiDara

DemoLisH - 28-11-2008, 20:11
Temat postu: RE: Heej!!
bardzo ciekawa historyjka, a ty cyber_J spróbuj nie pisać 2 postów pod rząd >.>

///Błędy!! - DeiDara

cyber_J - 29-11-2008, 13:55
Temat postu: RE: Heej!!
sorka
Piter - 19-12-2008, 11:19
Temat postu: RE: Heej!!
Demolish ma rację;)
DOJO - 27-02-2009, 22:12

Ten post napisałem zanim miałem Mozillę. Sorka za błędy. (wiem, nie ma sensu pisać w starym roczniku..)
DeiDara - 28-02-2009, 09:10

Widzę źe ktoś sobie przypomniał o forum :-)
Abadon - 28-02-2009, 10:52

No to zasługa tego e-maila COLOBOTA. Aż trudno uwierzyć że wczoraj jednocześnie na portalu było 8 osób!!!
DOJO - 28-02-2009, 12:23

No właśnie tego maila. Bo tak wcześnie też pisałem ale odpowiedzi wolno szły i myślałem że forum jest opuszczone.. A teraz wiem że nie. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo & WRIM © 2003 phpBB Group